Pierwsze zdjęcia pokazują hipotetyczny LG G9

LG w ostatnich latach nie był znaczącą postacią w świecie smartphones. Jednak plotki wskazują, że działa na wysokiej klasy G9. Teraz pojawiają się pierwsze obrazy, które pokazują jego hipotetyczny wygląd i funkcje.

W porównaniu do swoich poprzedników G9 wydaje się być ewolucją ze szczególnym uwzględnieniem kamer i wyświetlaczy.

Pierwsze zdjęcia pokazują hipotetyczne plotki o projektowaniu LG G9

LG, choć nie osiąga pożądanego sukcesu w smartphones, kontynuuje inwestycje w rozwój nowych produktów. W ubiegłym roku została zaprezentowana poprzez uruchomienie V50 ThinQ z obsługą sieci 5G.

Niemniej jednak pojawiło się kilka plotek, że LG G9 może nie istnieć. W ten sposób południowokoreański producent mógłby zrezygnować z najwyższego segmentu. Wydaje się, że tak się nie dzieje, ponieważ informacje wyciekają i renderuje G9 są coraz bardziej powszechne.

Pierwsze zdjęcia pokazują hipotetyczne plotki o projektowaniu LG G9

W tym sensie pierwsze zdjęcia krążące w Internecie informują nas o ich hipotetycznym wyglądzie i cechach.

Zrzuty ekranu LG G9 pojawiają się na podstawie plotek i pokazują ich wygląd

Informacje te zostały opracowane z pierwszej ręki przez CashKaro. Zastosowana konstrukcja jest podobna do G8X ThinQ… Jednak ta hipotetyczna koncepcja LG G9 okazuje się mieć dwa razy więcej czujników fotograficznych z tyłu!

Ponadto wydaje się, że LG nie jest zaangażowana w obstawianie wyświetlaczy o zakrzywionych lub ostrych krawędziach, jak żaden inny konkurent. The koncepcja G9 pokazany na tych obrazach pokazuje posiadanie 6,7 6,9 cale o gładkim, konwencjonalnym wykończeniu. Mówi się, że coraz bardziej powszechny czujnik odcisków palców pod ekranem zostanie prawdopodobnie wprowadzony do tego smartfona.

Jedną z rzeczy, która jest zaskakująca, ponieważ popada w niełaskę, jest obecność waleta 3,5 mm na LG G9. Niezależnie od nich renderujeZobaczmy, co oficjalnie zaprezentuje południowokoreańska firma! Plotki nie podają jeszcze zbyt wielu szczegółów na temat innych specyfikacji, ale oczekuje się, że będą na równi z najlepszymi na rynku.

Firma z Korei Południowej będzie miała wiadomości na CES 2020…