Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 pokazują jego wygląd i aparaty

Xiaomi Mi 10 zostanie zaprezentowany na początku 2020 roku i zapowiada się na jeden z nich smartphones najciekawszy tego roku. Niedawno ukazały się pierwsze zdjęcia pokazujące jego projekt, aparaty i nowe testy porównawcze.

Łącząc wszystkie informacje, które zostały wydane – zarówno oficjalnie, jak i pogłoski, Xiaomi Mi 10 będzie miał atrybuty, które pozwolą Ci znaleźć się na rynku pod względem różnych parametrów!

Pierwsze zdjęcia krążącego Xiaomi Mi 10 przedstawiające jego aparaty projektowe

Wraz z nadejściem 2020 r. Powódź smartphones do wyświetlenia. Xiaomi, Samsung, Huawei, OPPO to tylko niektóre przykłady, ale będzie ich znacznie więcej. Dlatego wiele informacji i plotek na ich temat smartphones.

Oczywiście Xiaomi Mi 10 jest jednym z najbardziej pożądanych i jest celem kilku plotek. Na pewno będziesz mieć najnowszy najlepszy układ Qualcomm, Snapdragon 865! Dlatego oficjalnie potwierdzono także obsługę sieci 5G.

Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 pokazują jego wygląd i aparaty 1

Pomimo dotychczasowych doniesień, plotki o jego projekcie są liczne i często sprzeczne! Niektórzy wskazują, że będzie to ewolucja Mi 9 i podążaj za linią projektową, której Xiaomi używało w przeszłości smartphones. Istnieją jednak koncepcje, które pokazują coś bardziej ambitnego z elementami smartphones najbardziej futurystyczny dzisiaj.

Pierwsze zdjęcia Mi 10 pokazujące jego wygląd pojawiają się w Internecie…

Pomimo wszystkich plotek, gdy zbliża się data prezentacji Xiaomi Mi 10, pojawią się prawdziwe zdjęcia smartfonów. Tak się teraz stało z udostępnianie w sieci społecznościowej Weibo olśnij fanów wentylatorem dzięki modułowi tylnej kamery nowej generacji chińskiego producenta.

Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 pokazują test wzorcowy aparatów Weibo

Jak widać na zdjęciu, Xiaomi Mi 10 będzie miał konfigurację czterech czujników fotograficznych z tyłu. Konstrukcja modułu kamery jest zgodna z trendem stworzonym w poprzednich generacjach, a zatem odnosi się do zwykłej ewolucji w designie.

To samo źródło udostępnia test porównawczy na smartfonie

W tym samym źródle sieci społecznościowej Weibo można zobaczyć zdjęcia z wynikiem testu porównawczego w AnTuTu. Wyniki są bardzo dobre, ale pod tym względem nie jesteśmy dokładnie w wiadomościach. Tutaj w Pplware omówiliśmy już pierwsze testy porównawcze Xiaomi Mi 10, które pokazały moc tego smartfona z pierwszej ręki.

Pierwsze zdjęcia Xiaomi Mi 10 pokazują test wzorcowy aparatów Weibo

Czekamy na więcej wiadomości na temat Xiaomi Mi 10. W miarę zbliżania się daty prezentacji, która powinna nastąpić w pierwszych czterech miesiącach 2020 roku, bez wątpienia będziemy mieli więcej plotek i wycieków informacji, aby kontemplować nas triumfami tego smartfona.

Gwarantowana jest obecność obsługi sieci Qualcomm Snapdragon 865 i 5G, która sama w sobie jest doskonałym wskaźnikiem wydajności. Ponadto jest całkiem prawdopodobne, że będzie on zawierał czujnik Samsung ISOCELL 108 MP, który zapewnia doskonałe zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych.

Xiaomi opuszcza swoje aplikacje i korzysta z Google Phone i Messaging w MIUI Global