Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom

Możesz Pixel-ify swoje urządzenie z Androidem bez potrzeby dostępu do roota. Pokażemy Ci aplikacje, których możesz użyć, aby uzyskać wrażenia podobne do Pixela na dowolnym smartfonie z Androidem. Linia urządzeń Google Pixel pokazuje, jak firma powinna wyglądać na Androida. Podczas gdy oprogramowanie jest zawsze na najwyższym poziomie, w ofercie Pixel zawsze były pewne rażące problemy. Poniżej znajduje się kilka aplikacji i wskazówek, które pozwolą Ci cieszyć się Pixel 4 funkcje na dowolnym smartfonie z Androidem.

Najnowszy duet Pixel od giganta technologicznego – Pixel 4 i Pixel 4 XL mają niespełniającą normę żywotność baterii i niewiele oferują oprócz świetnych aparatów. Ponadto układ Soli nie jest tak przydatny, jak się spodziewaliśmy. Jeśli więc podoba Ci się interfejs użytkownika Pixela, ale nie sprzęt, oto jak Pixel-ify ma urządzenie z Androidem. Możesz także sprawdzić 5 powody, dla których nie powinieneś kupować Pixela 4.

Wybraliśmy najlepsze aplikacje, które pomogą Ci uzyskać najlepszą jakość Pixela, dodając Pixel 4 funkcje na urządzeniu z Androidem. Co więcej, te aplikacje nie wymagają uprawnień roota do działania. Dlatego nie ma ryzyka utraty gwarancji na urządzenie. Sprawdźmy więc aplikacje, których należy używać, aby korzystać z Google Pixel na dowolnym telefonie z Androidem.

Krzesło ogrodowe 2

Krzesło ogrodowe 2 Wyrzutnia przypominająca piksel

Nowy trawnik 2 wyrzutnia ekranu głównego oferuje najlepsze wrażenia podobne do pikseli, bez poświęcania opcji dostosowywania. Został niedawno wydany w Internecie Google Play Store i zastępuje wyrzutnię OG Lawnchair. Na szczęście niewiele trzeba zrobić, aby powielić program uruchamiający Pixel. Krzesło ogrodowe 2 domyślnie wprowadza ten sam układ podobny do pikseli. Dlatego jedyne, co musisz zrobić, to skonfigurować ekran główny z aplikacjami, których najczęściej używasz. Dodatkowo możesz nawet zainstalować Przedłużenie trawnika aby uzyskać kanał Google na ekranie głównym.

Krzesło ogrodowe 2 obsługuje również pakiety ikon innych firm, a także wymieniliśmy najlepszy pakiet ikon podobny do pikseli. Parowanie pakietu ikon z Lawnchair 2 natychmiast Pixel-ify twoje urządzenie z Androidem.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 1

Piksel 4 pakiet ikon

Piksel 4 pakiet ikon

Jak wspomniano powyżej, jest to prawdopodobnie najlepszy pakiet ikon dla Pixel-ify smartfona z Androidem. Ten zestaw ikon zawiera ponad 10 000 niestandardowych ikon. To niesamowita ilość niestandardowych ikon, dlatego możesz oczekiwać, że większość aplikacji będzie obsługiwana. Pakiet ikon Pixel Pie zawiera także kilka tapet, które uzupełniają ikony w pakiecie. Każda ikona ma okrągłą podstawę dla bardziej jednolitego wyglądu. Jeszcze bardziej imponujące jest to, że pakiet ikon można pobrać bezpłatnie. Dlatego nie ma powodu, aby nie pobierać pakietu ikonek Pixel Pie na Pixel-ify na urządzenie z Androidem. Dodatkowo możesz pobrać Pixel 4 czas i tapety na żywo, aby ulepszyć ekran główny i blokady.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 2

VolumePie

Zrzuty ekranu VolumePie

Ta fajna aplikacja zastąpiła suwak głośności skóry OEM lepszym i bardziej funkcjonalnym kontrolerem głośności z boku. Większość producentów OEM umieszcza suwak głośności w górnej części ekranu. Utrudnia to korzystanie z urządzenia jedną ręką. VolumePie przenosi czysty i przydatny suwak w stronę, z której można łatwo uzyskać do niego dostęp. Możesz dodatkowo rozwinąć wyskakujące okienko głośności, aby kontrolować głośność dzwonka, alarmu, a nawet głośności połączenia. Dzięki wyglądowi przypominającemu piksel stanowi świetny zamiennik suwaka wielkości akcji.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 3

Sprawdź: Dostosowanie Androida: Minimalna konfiguracja ekranu głównego

Wiadomości

Piksel 4 aplikacja wiadomości

Własną aplikację Google Messages można pobrać bezpłatnie na stronie Google Play Store. Można go zainstalować na dowolnym smartfonie z Androidem bez konieczności bocznego ładowania aplikacji. Jest to ta sama aplikacja, która jest używana w urządzeniach Pixel. Dlatego jeśli chcesz poświęcić więcej czasu Pixel-ify swojemu urządzeniu z Androidem, zalecamy zainstalowanie Wiadomości. Niestety, aplikacja nie oferuje żadnych dodatkowych funkcji, takich jak kategoryzacja wiadomości i motywowanie aplikacji oprócz opcji trybu ciemnego. Jest to jednak doskonała alternatywa dla większości fabrycznie zainstalowanych aplikacji do przesyłania wiadomości OEM.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 4

Piksel 4 Pasek nawigacyjny

Piksel 4 Pasek nawigacyjny

Pasek nawigacyjny Androida może zostać całkowicie zastąpiony gestami w ciągu najbliższych kilku lat. Jeśli jednak jesteś kimś, kto woli pasek nawigacji OG od nowoczesnych gestów, ta aplikacja jest dla Ciebie. Pasek nawigacji pikseli umożliwia zastąpienie podstawowego paska nawigacji paskiem nawigacji Pixel. Poza tym aplikacja jest do ściągnięcia za darmo i nie wymaga dostępu do roota. Możesz nawet dostosować pasek nawigacyjny, jeśli wybierzesz nieco inny pasek nawigacyjny niż urządzenia Pixel.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 5

Gboard

Klawiatura na desce rozdzielczej

Jeśli nadal używasz domyślnej klawiatury OEM na urządzeniu z Androidem, brakuje Ci najlepszej jakości pisania. Gboard Google jest prawdopodobnie jedną z najlepszych aplikacji na klawiaturę, z których możesz obecnie korzystać. Funkcja autokorekty w Gboard wyprzedza większość innych rozwiązań. Ma nawet wiele przydatnych dodatków, takich jak wbudowany eksplorator GIF i menedżer motywów. Klawiatura obsługuje pisanie poślizgowe, pisanie głosowe, wyszukiwanie emoji, pisanie wielojęzyczne i kilka innych funkcji. Poza tym jest to standardowa klawiatura na urządzeniach Pixel. W związku z tym dodatkowo zwiększa ogólne wrażenia podobne do pikseli.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 6

Sprawdź: Get Pixel 4 Napisy na żywo na dowolnym urządzeniu z systemem Android 10

Odcień powiadomienia o materiałach

Piksel 4 cień powiadomienia

Oto aplikacja, która zastąpi istniejący panel powiadomień ze skórką OEM tacą powiadomień podobną do pikseli. Jest to konieczne, jeśli chcesz Pixel-ify na swoim urządzeniu z Androidem. Aplikacja waży nieco mniej niż 3 MB i jest inspirowana standardowym systemem Android 8.0 pasek powiadomień. Chociaż nie ma dużej różnicy między Cieniem powiadomień materiałowych a paskiem powiadomień Androida 10 na urządzeniach Pixel. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz urządzenie OEM, takie jak Oppo lub Vivo.

Pixel-ify Twoje urządzenie z Androidem dzięki tym aplikacjom 7

Są to niezbędne aplikacje do korzystania z Pixela 4 funkcje na dowolnym Androidzie. Aby wziąć to w jeszcze większym stopniu, możesz sprawdzić, jak uzyskać funkcję zmiany dzwonka Pixela. Dodatkowo możesz pobrać Pixel 4Tapety, aby konfiguracja była jeszcze bardziej przekonująca.

Czytaj dalej: Jak korzystać z trybu ostrości na Androidzie, aby uniknąć zakłóceń