Pixelmator Photo na iPada jest dziś dostępny za darmo

Pixelmator Photo na iPada jest dziś dostępny za darmo 1

Jeśli chcesz potężnego narzędzia do edycji zdjęć na iPadzie, a nie masz jeszcze Pixelmator Photo, teraz jest dobry moment na działanie.

Być może jeszcze nie jest Czarny piątek, ale świetni ludzie z zespołu Pixelmator – twórcy popularnych aplikacji Pixelmator – postanowili w tym roku dać wszystkim zainteresowanym aplikacją do edycji zdjęć na iPada całkiem niezły prezent. W tej chwili i tylko na dziś jest aplikacja Pixelmator Photo: Pro Editor na iPada Absolutnie wolny. Możesz go teraz zainstalować bezpłatnie w App Store.

Pixelmator Photo zazwyczaj sprzedaje za $4.99. Chociaż z pewnością nie jest to najdroższa aplikacja do edycji zdjęć, wciąż jest jedną z najlepszych. Zdobycie tego potężnego narzędzia za darmo jest całkiem świetne. Jest to ekskluzywna aplikacja na iPadOS, jak zauważył MacObserver.

Pixelmator Photo na iPada w pełni obsługuje obrazy RAW, a także wiele opcji regulacji kolorów. Aplikacja wykorzystuje również uczenie maszynowe, aby pomóc użytkownikom poprawić zdjęcia w podobny sposób jak profesjonalny fotograf. W aplikacji jest mnóstwo narzędzi do wyboru. Krótko mówiąc, powinieneś absolutnie skorzystać z tej oferty dzisiaj, nawet jeśli zajmujesz się tylko edycją zdjęć.

Kto pobiera Pixelmator Photo na iPada dzisiaj? Daj nam znać w komentarzach!