Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pizza Hut, Yum Brands współpracują z producentami mleka w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pizza Hut, Yum Brands współpracują z producentami mleka w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych

Pizza Hut współpracuje z hodowcami bydła mlecznego nad innowacyjnym projektem zrównoważonego rozwoju na poziomie gospodarstwa, który ma rozpocząć się w 2024 roku.Pizza Hut, Yum Brands współpracują z producentami mleka w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych

Celem projektu jest dostarczenie rolnikom technologii i danych, które pomogą im ograniczyć emisję gazów cieplarnianych powstających podczas produkcji mleka wykorzystywanego do produkcji serów Pizza Hut. Partnerstwo jest realizowane z Dairy Farmers of America (DFA), spółdzielnią należącą do rolników, zrzeszającą ponad 11 500 rodzin rolników i dostawców produktów mlecznych.

Długoterminowe cele Pizza Hut i DFA

The Projekt Pizza Hut jest częścią większej strategii, w ramach której każda ze stron dąży do osiągnięcia dodatkowych długoterminowych celów w zakresie zrównoważonego rozwoju. Należą do nich Pizza Hut i firma macierzysta Yum! zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych o 46% w ciągu najbliższych ośmiu lat, z naciskiem na restauracje i łańcuch dostaw. Mają również na celu osiągnięcie zerowej emisji netto do 2050 r.

DFA mają na celu ograniczenie emisji gazów cieplarnianych o 30% w całym łańcuchu dostaw do 2030 r. Są również częścią ogólnobranżowej współpracy za pośrednictwem Centrum Innowacji dla US Dairy, aby do 2050 r. osiągnąć neutralność cieplarnianą.

„Wiodąca w branży innowacja” Pizza Hut

Dyrektor ds. innowacji i technologii żywności w Pizza Hut, Penny Shaheen, powiedziała o nowym partnerstwie z DFA: „Pizza Hut ma długą historię wdrażania wiodących w branży innowacji. Dzięki tej inicjatywie na rzecz zrównoważonego rozwoju jesteśmy w stanie wykorzystywać technologię wraz z naszymi partnerami mleczarskimi w sposób, który pomaga środowisku, a jednocześnie zapewnia kultowy smak, którego miłośnicy pizzy oczekują od naszej oferty”.

Dyrektor Programów Zrównoważonego Rozwoju DFA, Hansel New, dodał: „W 2020 roku Dairy Farmers of America jako pierwsza amerykańska spółdzielnia mleczarska wyznaczyła naukowy cel redukcji emisji gazów cieplarnianych zarówno bezpośrednio, jak i w łańcuchu wartości, a partnerstwo z Pizza Hut i Dairy Farmers of America jest ważnym elementem tych ciągłych wysiłków.

Rekommenderad:  Napraw błąd Pokémon Go 26 na Androida

„Doceniamy partnerów wspierających nasze rodziny gospodarstw mlecznych poprzez inwestowanie w znaczące, innowacyjne technologie i praktyki, które wspierają zarządzanie środowiskiem, jednocześnie zmniejszając emisje gazów cieplarnianych na poziomie gospodarstwa”.

Jak działa projekt zrównoważonego rozwoju

Zainteresowane rodziny gospodarstw mlecznych i dostawcy mleka rejestrują się, aby uczestniczyć w corocznym badaniu emisji gazów cieplarnianych i śladu energetycznego na poziomie gospodarstwa. Farmy otrzymują wtedy kubek SCiO, który jest najszybszym na świecie laboratoryjnym analizatorem suchej masy. Umożliwia rolnikom dostęp do natychmiastowej analizy suchej masy paszy dla ich krów, co z kolei pomaga im w wydajniejszym dostarczaniu precyzyjnego pokarmu i mleka, wytwarzając mniej odpadów i zmniejszając emisję gazów cieplarnianych w gospodarstwie.