Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Plac Dziękczynienia 2 Służy klientom do silnego zakończenia roku

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Plac Dziękczynienia 2 Służy klientom do silnego zakończenia roku

Tworzenie idealnego połączenia taktyk generowania przychodów jest jak tworzenie wspaniałego posiłku

To był trudny rok dla prawie wszystkich z nas, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. To Święto Dziękczynienia nie będzie naszym normalnym świętem, ale mimo to powinno być świętem.

Wciąż jest za co dziękować. Zatrzymanie się, aby docenić swoją rodzinę, przyjaciół, swoje zdrowie i możliwości, które wciąż na ciebie czekają, jest ważne dla twojego wewnętrznego ja.

Nie wszyscy prosperują. Jeśli nie jesteś, bądź silna. Jeśli dobrze sobie radzisz, bądź wdzięczny i poświęć trochę czasu, aby pomóc komuś, kto nie ma tyle szczęścia. Pomaganie innym czyni nas dobrymi ludźmi, a bycie dobrym człowiekiem jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

A teraz na kolację.

Generowanie przychodów jest jak przygotowywanie wspaniałego posiłku na Święto Dziękczynienia. Potrzebujesz idealnego połączenia potraw, idealnego przepisu na te potrawy oraz możliwości zaprezentowania posiłku przyjaciołom i rodzinie, aby każdy miał wspaniałe wrażenia.

Istnieje wiele podobieństw do budowania programu generowania przychodów dla Twojej firmy.

Oto idealne połączenie taktyki programowej opracowanej przez zespół Square 2. Pamiętaj, bez planu i przepisów wynik byłby rozczarowujący. Strategia bez taktyki to przepis na katastrofę. Ale zakładając, że masz strategię w dół, proszę bardzo.

Turcja – Twoja strona internetowa

Tak jak indyk jest centralnym punktem Twojego posiłku, tak Twoja strona internetowa jest centralnym punktem Twoich działań marketingowych. Prawie wszystkie działania związane z kampanią marketingową powinny kierować ludzi do Twojej witryny w celu uzyskania dodatkowych informacji i przekształcenia ich z anonimowych gości w zidentyfikowanych potencjalnych klientów.

Twój indyk musi wyglądać niesamowicie, podobnie jak Twoja strona internetowa. Ludzie jedzą oczami, a Twoi potencjalni klienci decydują, czy chcą zostać i dowiedzieć się więcej na podstawie tego, jak początkowo czują się po wejściu na Twoją witrynę.

Wtedy oczywiście indyk musi smakować wyśmienicie. Oznacza to, że Twoja witryna musi oferować niesamowite treści edukacyjne i niesamowite wrażenia. Jeśli możesz to dostarczyć, ludzie powinni wracać raz po raz, aby uzyskać więcej, tak jak wtedy, gdy ludzie proszą o kilka sekund, wiesz, że kochają jedzenie.

Nadzienie – Twoja treść

Wszyscy wiedzą, że najlepszą częścią obiadu w Święto Dziękczynienia nie zawsze jest indyk, aw większości przypadków jest to farsz (lub sos, w zależności od części kraju).

W naszym świecie oznacza to treść, którą tworzysz. Po witrynie jest to najważniejsza część Twojego programu, więc nie lekceważ jej znaczenia.

Musi to być treść na poziomie przywództwa myślowego. Musi zająć stanowisko. Musi być odważna, odważna i przekonująca. Musi sprawić, że Twoi potencjalni klienci będą chcieli działać.

Rekommenderad:  Stare telefony komórkowe w 2020 roku: oto te, które są warte fortuny

Musi być dostępny w różnych formatach, w tym wideo, audio, graficznych i pisemnych. Musi być stworzona w taki sposób, aby Twoi potencjalni klienci z łatwością ją skonsumowali, zapamiętali i chcieli wracać po więcej.

Na koniec trzeba go odpowiednio rozmieścić. Musi być umieszczony na odpowiednich stronach Twojej witryny. Należy go odpowiednio wykorzystać w lead nurturingu, kampaniach e-mailowych, w mediach społecznościowych oraz w procesie sprzedaży.

Gdybyś podał niesamowity farsz zaraz po deserze, ludzie byliby zaskoczeni, a może nawet trochę zdenerwowani. Nie popełniaj tego samego błędu ze swoimi treściami. Wiedz, kiedy potrzebujesz jakich elementów i odpowiednio je wdrażaj.

Sos Żurawinowy – Lead Nurturing

Po całym ptasim i bogatym farszu potrzebujesz odrobiny środka do czyszczenia podniebienia, a sos żurawinowy nigdy nie zawodzi. Jasna, cierpka, chłodna i słodka, ta zszywka na Święto Dziękczynienia dodaje mięsu błyskawicy.

Twój wysiłek związany z pielęgnacją leadów musi przynieść podobny rezultat. Jeśli chcesz uprościć to do samego sedna, lead nurturing pozwala ci kontynuować rozmowę po tym, jak potencjalny klient opuści Twoją witrynę.

Tak jak w przypadku każdej rozmowy, jeśli tematy i ton są nudne, samoobsługowe lub płaskie, sprawdzasz. Ale jeśli tematy są ekscytujące, edukacyjne i pomocne, angażujesz się jeszcze bardziej.

E-maile i treści związane z pielęgnowaniem leadów często nie otrzymują uwagi, na jaką zasługują. To tak, jakby otworzyć puszkę galaretki żurawinowej i położyć ją na stole – no bueno!

Zamiast tego opracuj dobrze zaprojektowaną i przemyślaną strategię pielęgnowania, która przedstawia bardzo trafne oferty, aby utrzymać zaangażowanie potencjalnego klienta w Twoją firmę. Pracuj proaktywnie, aby przeprowadzić ich przez ścieżkę zakupową, dając im szansę zasygnalizowania ci, że robią postępy.

Nie zamienisz potencjalnych klientów w możliwości sprzedaży, jeśli nie będziesz w stanie pielęgnować swoich aktywnych potencjalnych klientów.

Ziemniaki – Czat

Ziemniaki, czy to tłuczone, zapiekane czy pieczone, to kolejna podstawa Święta Dziękczynienia. Dzisiaj czat musi być tak samo dostępny, jeśli chcesz stworzyć niezwykłe wrażenia w swojej witrynie i pozwolić potencjalnym klientom zidentyfikować się jako gotowi do rozmowy.

Podobnie jak różnorodność dostępnych ziemniaków, istnieje wiele sposobów korzystania z czatu. Możesz odpowiadać na pytania, kwalifikować odwiedzających, możesz łatwiej kierować odwiedzających do części witryny, możesz udostępniać dodatkowe treści i pozyskiwać potencjalnych klientów do sprzedaży.

Możesz nawet użyć czatu, aby wyeliminować bramki z ofert treści, co powinno umożliwić odwiedzającym uzyskanie wszystkiego, co oferujesz, bez martwienia się o udostępnianie adresu e-mail lub danych kontaktowych.

Tutaj są tylko pozytywy, żadnych negatywów. Nie ma żadnego ryzyka związanego z dodaniem czatu do Twojej witryny, tylko nagrody. Ale powinieneś się pospieszyć. Czat staje się coraz bardziej powszechny, a ślepota na czaty również szybko staje się czymś powszechnym.

Rekommenderad:  Kryptowaluty dla bystrzaków [All You Need To Know]

Oto historia o firmie, która usunęła bańkę czatu i za pomocą samego linku odnotowała 62% wzrost liczby rozmów. To prawda, więc zwróć na to uwagę.

The Greens – oferty dla kupujących na późnym etapie

To pozycja obowiązkowa na Placu 2 tabela. Nie, nie zielona fasola. Prawie każdy wie, że warzywa to najmniej popularna część obiadu, ale trzeba podać coś zielonego.

Oferty podróży kupującego na późnym etapie to pozycja, która zawsze generuje najwięcej potencjalnych klientów i prawie zawsze jest pomijana, gdy klienci samodzielnie uruchamiają programy.

Te oferty są najważniejszą częścią naszej strategii dotyczącej treści. Te oferty są tym, co zespół sprzedaży dostarczy, gdy ktoś chce z tobą porozmawiać, więc sposób, w jaki je napiszesz, zaprojektujesz, pozycjonujesz i wykonasz, ma kluczowe znaczenie.

Mówiąc wprost, zastąpią one oferty Poproś o demo, Zaplanuj rozmowę, Skontaktuj się z nami, Uzyskaj wycenę i Porozmawiaj z przedstawicielem. Nikt nie chce żadnego z nich (nawet demo).

Aby uzyskać więcej informacji na temat tworzenia ofert podróży kupującego na późnym etapie, które zwiększają przychody, zapoznaj się z tym artykułem.

The Rolls – ocena ołowiu

Nie wiem jak wy, ale ja zawsze jestem za jak największą ilością skrobiowych dodatków. Tłuczone ziemniaki? Tak proszę! Ziemniaki ziemniaczane? Tak proszę! Serowe ziemniaki? Tak proszę! Więc jeśli chodzi o bułki i chleb na Święto Dziękczynienia, też jestem na to gotowy.

Bułki obiadowe, bułki półksiężycowe, herbatniki i chrupiący chleb? Tak proszę! Punktacja ołowiu jest w naszych oczach podobna.

Im lepszy model, tym więcej modeli uruchamiasz i im bardziej złożone modele, tym wyższe są Twoje wyniki i tym więcej możesz z nimi zrobić. W ostatecznym rozrachunku zwiększa to efektywność marketingu i realizacji sprzedaży.

Podczas gdy większość ludzi patrzy na zachowanie na miejscu i zbiera dane, aby kierować swoimi modelami oceny potencjalnych klientów, lubimy też zachowania poza firmą. Innymi słowy, dane intencji. Połączenie zachowań na miejscu i poza nim zapewnia modelowi oceniania potencjalnych klientów jeszcze bardziej dynamiczną liczbę i zapewnia dodatkowy wgląd w to, jak używasz tej liczby.

Kiedy już wiesz, co Twoi potencjalni klienci robią poza i na miejscu, a także trochę o tym, kim są ci ludzie, możesz podjąć dobre decyzje, zaczynając od tego, jak zareagować.

Czy włączasz je do bardziej agresywnej kampanii lead nurture? Czy sygnalizujesz przedstawicielowi, aby odebrał telefon i zadzwonił do niego? Czy przedstawiciel powinien wysłać im e-mail? Wszystkie te działania mogą być odpowiednie dla kogoś z bardzo wysokim wynikiem leadu.

Rekommenderad:  7 Legalne sposoby na zdobycie darmowych kart podarunkowych i kodów Domino w 2023 roku

Uderzenie, gdy potencjalny klient jest gorący, pomaga wykorzystać jego zachowanie i połączyć je z równie proaktywną reakcją zespołu sprzedaży. Jeśli dane są dobre, masz możliwość przekształcenia potencjalnego klienta w szansę sprzedaży w ciągu kilku minut zamiast dni lub tygodni.

Deser – kampanie klienckie i ulepszenia procesu sprzedaży

Uwielbiam desery. Im wiecej tym lepiej. U nas w domu jest tyle deserów, ilu ludzi je obiad. Ale w przypadku Twojego przepisu na generowanie przychodów skupmy się na dwóch najlepszych deserach, czyli kampaniach konsumenckich i usprawnieniach procesu sprzedaży.

Marketing skierowany do klientów jest często podważany, gdy zaczynasz mówić o generowaniu przychodów. Przychody prawie zawsze pochodzą od nowych klientów, nowych logo i nowych projektów, podczas gdy w rzeczywistości najlepszym miejscem do poszukiwania nowych przychodów są obecni klienci.

Oni już cię znają, lubią cię i ufają ci. Oni już kupują od Ciebie i mam nadzieję, że mają świetne wrażenia. Ale ilu klientów kupuje wszystko, co oferujesz? Prawdopodobnie nie wielu.

Podczas projektowania kampanii potencjalnych klientów w 2021 roku poświęć trochę czasu na projektowanie miesięcznych kampanii dla klientów. Spraw, by były o Twoich klientach, a nie o Tobie. Nie mów o produktach lub usługach, ale raczej o wynikach biznesowych, jakie Twoi klienci uzyskali dzięki Twoim produktom lub usługom.

Po prostu udostępnianie tych historii zachęci obecnych klientów do pytania, w jaki sposób mogą uzyskać część tej wartości.

Ulepszenia procesu sprzedaży to drugi deser. Jeśli Twoje kampanie konsumenckie to ciasto jabłkowe lub dyniowe, ulepszenia procesu sprzedaży to czekolada.

Szukaj miejsc w procesie sprzedaży, w których tempo zwalnia, zatrzymuje się lub staje się wyboiste. Czy masz miejsce, w którym perspektywy stają się ciemne? Czy masz miejsce, w którym perspektywy wymagają więcej czasu, niż się spodziewasz, aby dać ci kierunek lub zgodzić się iść naprzód? Czy Twój kurs zamknięcia jest niższy niż 50%?

Zidentyfikuj te obszary i pracuj nad ich naprawą, wyeliminuj tarcia, wygładź proces i uzupełnij doświadczenie o dodatkowe treści edukacyjne. Przetestuj te ulepszenia przy kilku okazjach i zobacz, jak to działa. Jeśli odniesiesz sukces, przekaż go wszystkim członkom zespołu sprzedaży.