Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Płać mniej dzięki tym aplikacjom oszczędzającym gaz

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Płać mniej dzięki tym aplikacjom oszczędzającym gaz

Gaz może kosztować dużo, zarówno dla firm, jak i dla osób prywatnych. Dla firm, które mają samochód służbowy, ciężarówkę lub małą flotę, budżetowanie i rozliczanie gazu może być trudne. Zwłaszcza przy tak wielu różnych stawkach w różnych lokalizacjach nie zawsze łatwo jest zarządzać tym wydatkiem.

Znalezienie najtańszego gazu w pobliżu może być niezwykle korzystne dla Twojej firmy zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Dlatego zebraliśmy jedne z najlepszych aplikacji na smartfony, aby pomóc małym firmom zaoszczędzić pieniądze na paliwie na stacji paliw i płacić mniej.12 najlepszych aplikacji na smartfony, aby zaoszczędzić pieniądze przy pompie

1. Kumpel gazowy

GasBuddy: Znajdź tanie paliwo – Aplikacje w Google Play

GasBuddy to jedna z najlepszych aplikacji na smartfony, która pozwala znaleźć najlepsze ceny gazu. Jest to aplikacja społecznościowa, która pomaga znaleźć tanie opcje paliwowe na podstawie lokalizacji i kosztów. Aplikacja śledzi również zużycie gazu, co może być niezwykle pomocne dla firm, które chcą zarządzać swoim budżetem i szybko znajdować tanie paliwo w trasie. GasBuddy to wszechstronna aplikacja gazowa, która może być bardzo przydatna podczas podróży i długich tras.

Dostępne na: Androida i iOS

2. Guru gazowy

Gas Guru: Tanie ceny gazu – Aplikacje w Google Play

Gas Guru korzysta z wielu różnych źródeł informacji, aby znaleźć tani gaz, w tym z usługi informacji o cenach ropy naftowej, aby mieć pewność, że otrzymujesz najdokładniejsze ceny. Gas Guru może być niezwykle przydatny dla osób w ruchu, ponieważ nie tylko znajduje tani gaz, ale także pozwala użytkownikom organizować lokalizacje w celu szybkiego dostępu. Informacje Gas Guru obejmują również informacje o udogodnieniach dostępnych na stacjach benzynowych, dodając nieco więcej wartości.

Dostępne na: Androida i iOS

3. Waze

Waze – GPS, mapy, alerty drogowe i nawigacja na żywo – Aplikacje w Google Play

Waze ma wszystkiego po trochu, co czyni go bardzo cenną aplikacją dla firm, których pracownicy są zawsze w drodze. Waze zawiera informacje o paliwie, nawigację i alerty drogowe, dzięki czemu jest idealną aplikacją gazową na długie i krótkie wycieczki.

Dla tych, którzy szukają opcji znalezienia najtańszej benzyny, Waze może być cenną aplikacją do sprawdzania cen i informacji o ruchu drogowym w jednym miejscu podczas podróży.

Dostępne na: Androida i iOS

4. Świnia odbioru

Wieprz kwitu | Wpływy do gotówki

Receipt Hog – Wpływy na gotówkę – Aplikacje w Google Play

Korzystając z paragonu ze stacji benzynowej, możesz uzyskać zwrot gotówki za zakupy, takie jak artykuły spożywcze i gaz, umożliwiając w ten sposób firmom odzyskanie części kosztów gazu. Receipt Hog to świetny sposób, aby lepiej zrozumieć zużycie paliwa, ogólne zużycie paliwa i wzorce zużycia paliwa, jednocześnie uzyskując zwrot gotówki za pośrednictwem systemu PayPal lub Amazon karta podarunkowa na zakupy. Możesz zaoszczędzić pieniądze na gazie dzięki tej metodzie i użyć Receipt Hog jako aplikacji gazowej, aby zrozumieć wzorce wydatków na wydatki zarejestrowane w sklepach spożywczych i na stacjach benzynowych.

Dostępne na: Androida i iOS

5. Zdobądź przewagę

GetUpside: bezpłatna aplikacja do zwrotu gotówki za benzynę, artykuły spożywcze i restauracje | GetUpside

GetUpside: DUŻO oszczędzaj na paliwie i jedzeniu – Aplikacje w Google Play

Jedna z najpopularniejszych aplikacji gazowych, GetUpside, ma wiele zalet. Bezpłatna aplikacja GetUpside to także aplikacja do zwrotu gotówki, umożliwiająca użytkownikom uzyskanie zwrotu gotówki w wysokości 25 centów za galon. Aplikacja pokazuje kwalifikujące się stacje benzynowe, na których samochody mogą tankować i otrzymać zwrot gotówki za zakupy. Większość głównych stacji benzynowych jest uczestnikami, co ułatwia znalezienie kwalifikującej się stacji i zaoszczędzenie pieniędzy na paliwie. Ponadto kierowcy mogą dokonywać zakupów za pomocą kart kredytowych lub debetowych, co ułatwia śledzenie zużycia gazu i zarządzanie nim.

Rekommenderad:  Zmień ikony paska stanu w w pełni funkcjonalne skróty dzięki Hera

Dostępne na: Androida i iOS

6. Kierownik Gazu

?Gas Manager w App Store (apple.com)

Gas Manager oferuje różnorodne funkcje oszczędzania kosztów, które pomagają firmom zaoszczędzić pieniądze i pomóc kierowcom zaoszczędzić czas na drodze. Na przykład aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie szczegółowych pulpitów nawigacyjnych w celu zrozumienia zużycia paliwa, wzorców zużycia, wydatków i nie tylko, aby uzyskać całkowity nadzór nad tym, jak cena gazu wpływa na biznes i gdzie wydawane są pieniądze. Aplikacja zawiera również aktualizacje ruchu, co jest dobre dla firm, ponieważ może pomóc ocenić ślad węglowy, przebieg paliwa i podróż na galon oraz średnią podróż, aby podejmować lepsze decyzje dotyczące wydatków.

iOS

7. Zadanie mapy

MapQuest: wskazówki, mapy i nawigacja GPS – Aplikacje w Google Play

Mapquest istnieje od bardzo, bardzo dawna i nadal zapewnia dużą wartość dla użytkowników. Mapquest może być używany podczas podróży do nawigacji GPS, wskazówek, map i nie tylko, co czyni go jedną z najlepszych aplikacji do oszczędzania czasu i pieniędzy na drodze. Aplikacja mobilna umożliwia również dostęp do pomocy drogowej oraz pomaga znaleźć stacje benzynowe i tani gaz w okolicy. Mapquest to świetna aplikacja dla kierowców, ponieważ ma wiele przydatnych funkcji, które mogą pomóc w wielu aspektach bycia w drodze.

Androida i iOS

8. Route4Me

Route4Me

Route4Me ma nieco inne podejście do oszczędzania pieniędzy na gazie, ponieważ jest to bardziej aplikacja do optymalizacji tras. Route4Me, najlepiej stosowany we flotach samochodowych i sieciach ciężarówek, wykorzystuje technologię dynamicznej optymalizacji tras do wyznaczania najlepszych możliwych tras podróży, zapewniając oszczędność paliwa i czasu na dłuższą metę. Mobilne planowanie tras gwarantuje, że kierowcy wybierają najlepsze możliwe trasy, a podróże można śledzić, zapewniając w ten sposób monitorowanie i poprawę zużycia paliwa w oparciu o pokonywane trasy.

Androida i iOS

9. TruNow

TruNow

TruNow to jedna z najlepszych dostępnych aplikacji gazowych, ponieważ pomaga użytkownikom znaleźć lokalne oferty dotyczące cen benzyny, restauracji, artykułów spożywczych i wielu innych. To świetny sposób na sprawdzenie ceny gazu, a także uzyskanie zwrotu gotówki za kwalifikujące się zakupy. Użytkownicy muszą po prostu zrobić zdjęcie zakupu gazu i przesłać je do aplikacji, aby zacząć otrzymywać zwrot gotówki. TruNow pomaga klientom zaoszczędzić na paliwie, a także innych wydatkach, które mogą zostać poniesione w drodze, co czyni go wielką wartością dla firm, które chcą uzyskać dodatkową wartość dla swojej działalności.

Androida i iOS

10. Paliwo

Paliwo

Fuelly pomaga kierowcom mądrzej jeździć, ponieważ jest to jedna z najbardziej wszechstronnych dostępnych aplikacji gazowych. Dzięki Fuelly firmy mogą śledzić, udostępniać i porównywać swoje pojazdy, aby zrozumieć wzorce wydatków, zużycie paliwa i oszczędność paliwa w celu usprawnienia operacji.

Znając koszty ponoszone w związku ze zużyciem paliwa i wzorcami jazdy, firmy mogą w dłuższej perspektywie zaoszczędzić na paliwie i szukać sposobów na znalezienie taniego paliwa na trasach i podjazdach. Ponadto Fuelly zapewnia dostęp do danych społeczności, aby pomóc kierowcom znaleźć najtańsze ceny benzyny w okolicy oraz zapewnić wgląd w przebieg i zużycie, aby podejmować lepsze decyzje dotyczące kosztów.

Androida i iOS

11. Paliwo.io

Paliwo.io

Fuel.io to świetna aplikacja dla firm poszukujących rozwiązania do zarządzania pojazdami, które umożliwia głębszy wgląd w zużycie i zużycie paliwa. Dzięki Fuel.io firmy i kierowcy mogą prowadzić dziennik paliwa oraz dodawać koszty i przebieg, aby zrozumieć wzorce i zużycie za pomocą Fuel.io. Mając wszystkie te dane w jednym miejscu, firmy rozumieją, w jaki sposób zużywany jest gaz i jakie są z tym związane koszty. Firmy mogą stworzyć lepszą strategię optymalizacji tras, aby mieć pewność, że koszty nie wzrosną gwałtownie. Dla firm, które chcą zaoszczędzić pieniądze na paliwie i zrozumieć, w jaki sposób używane są pojazdy, aplikacje takie jak Fuel.io są świetną opcją.

Rekommenderad:  Promocje nowego konta CIBC na maj 2023 r. (oferta 350 USD)

Android

12. Stacja benzynowa i wyszukiwarka paliw

Stacja benzynowa i wyszukiwarka paliw

Stacja benzynowa i wyszukiwarka paliw najlepiej sprawdzają się podczas podróży, aby pomóc kierowcom zaoszczędzić pieniądze na paliwie podczas jazdy. Jak sama nazwa wskazuje, ta aplikacja pomaga kierowcom znaleźć stacje benzynowe i pobliskie opcje paliwowe. Stacja benzynowa i wyszukiwarka paliw nie jest aplikacją do zwrotu gotówki, jak niektóre inne aplikacje wymienione na liście. Zamiast tego pomaga kierowcom znaleźć benzynę na podstawie lokalizacji. Kierowcy mogą przeszukiwać listę i mapę, aby znaleźć tanią benzynę w pobliżu. Do znajdowania lokalizacji stacji benzynowych używanych jest wiele baz danych, z których klienci mogą korzystać na całym świecie.

Android

Więcej sposobów oszczędzania pieniędzy przez firmy na stacjach benzynowych

Jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy na gazie, firmy mogą znaleźć inne sposoby oszczędzania pieniędzy na gazie oprócz korzystania z aplikacji. Dzięki zrozumieniu wzorców zużycia, przyzwyczajeń kierowców, tras i nie tylko, firmy mogą w dłuższej perspektywie zaoszczędzić pieniądze na paliwie, jednocześnie optymalizując koszty.

Niektóre sposoby, w jakie firmy mogą zaoszczędzić pieniądze na stacjach benzynowych, obejmują:

 1. Zarządzanie pojazdami: Posiadanie kompleksowego systemu, który umożliwia śledzenie pojazdów, może pomóc w zrozumieniu tras, problemów i tego, które samochody zużywają więcej, aby pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji.
 2. Optymalizacja trasy: Koszty gazu zwykle rosną, jeśli kierowcy wybierają nieefektywne lub dłuższe trasy. Optymalizując trasy w celu skrócenia tam, gdzie to możliwe, firmy mogą zacząć oszczędzać na kosztach gazu, ponieważ kierowcy wybierają lepsze trasy, aby dotrzeć tam, gdzie powinni.
 3. Dołącz do programu nagród za gaz: Otrzymując kartę gazową i inne opcje nagród, firmy mogą zaoszczędzić na paliwie, jednocześnie uzyskując zwrot gotówki i inne korzyści z zakupów.
 4. Konserwacja pojazdu: Źle utrzymane samochody będą nieuchronnie zużywać więcej, dlatego regularna konserwacja i serwisowanie są absolutnie niezbędne, aby zaoszczędzić pieniądze na dłuższą metę.
 5. Zachowaj zakupy na karcie kredytowej: Podobnie jak wcześniejszy punkt dotyczący programów nagród, ograniczanie zakupów gazu do karty kredytowej ze zwrotem gotówki i innymi bonusami może również pomóc firmom zaoszczędzić pieniądze przy jednoczesnym lepszym śledzeniu wydatków.
 6. Uważaj na ceny: Ceny gazu zawsze rosną i spadają, dlatego ważne jest, aby planować trasy wysyłki i logistykę wraz z cenami gazu. Tam, gdzie prognozuje się, że będzie wyższy, samochody mogą być ograniczone, a firmy mogą zmieniać harmonogramy w razie potrzeby. Posiadanie dynamicznego planu zarządzania cenami gazu może pomóc w oszczędzaniu pieniędzy podczas planowania tras.
 7. Zachęcaj do odpowiedzialnej jazdy: Aby utrzymać optymalne zużycie paliwa, należy przypominać pracownikom i kierowcom o odpowiedzialnej jeździe. Środki mogą obejmować ograniczenie prędkości, stosowanie tempomatu w stosownych przypadkach oraz zmniejszenie oporu powietrza i tarcia, ponieważ może to mieć wpływ na poziom paliwa. Odpowiedzialna jazda może pomóc w oszczędzaniu pieniędzy na paliwie.
 8. Pomyśl o gatunku paliwa: Pilnowanie gatunku paliwa i tego, czego kierowcy używają do tankowania samochodów, może być również przydatne w obniżaniu kosztów. Zachęcaj do korzystania z tańszego gazu tam, gdzie to możliwe, na stacjach benzynowych i do zwracania uwagi na cenę podczas tankowania, aby upewnić się, że koszty gazu nie są zbyt wysokie.
Rekommenderad:  27-calowy ekran do gier za mniej niż 200 euro? To właśnie w Cdiscount to się dzieje!

Jaka jest najlepsza aplikacja do oszczędzania gazu?

Obecnie dostępnych jest wiele niesamowitych aplikacji do oszczędzania gazu na Androida i iOS. Jedną z najlepszych aplikacji do oszczędzania gazu jest Gas Guru. Gromadzi wiele informacji z różnych źródeł, aby pomóc użytkownikom znaleźć tanią benzynę i zapewnia dokładne ceny, aby zapewnić użytkownikom najlepszą możliwą wartość na stacji benzynowej. Dla tych, którzy szukają najtańszego gazu, Gas Guru może być bardzo pomocny.

Jaka aplikacja daje pieniądze na benzynę?

Wiele aplikacji daje pieniądze na benzynę w ramach ofert zwrotu gotówki i kart podarunkowych. Wiele oferuje karty upominkowe od popularnych firm, takich jak Amazon i PayPal do zakupów. Aplikacje dające pieniądze za benzynę to:

 • Świnia odbioru
 • GetUpside
 • TruNow

Czy aplikacja GetUpside jest tego warta?

Dla tych, którzy dużo podróżują, GetUpside może być bardzo przydatne i warte swojej ceny. GetUpside to aplikacja do zwrotu gotówki, która zapewnia klientom zwrot pieniędzy za zakupy – do 25 centów za galon. Może warto go użyć, aby odzyskać pieniądze z zakupów – oszczędzając w ten sposób na kosztach. Wadą jest jednak to, że zakupy muszą być dokonywane na kwalifikujących się stacjach benzynowych, aby się zakwalifikować, co dla niektórych może być trudne. Aby otrzymać zwrot gotówki, należy również przesłać rachunki za każdy zakup, co również może być trudne.

Czy GasBuddy czy Upside są lepsze?

GasBuddy i Upside to przydatne aplikacje dla tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze na gazie. GasBuddy jest niezwykle pomocny w znajdowaniu i porównywaniu najlepszych cen gazu na podstawie ich lokalizacji. Plusem jest jednak aplikacja cash back, która daje klientom zwrot pieniędzy, gdy paliwo jest kupowane na kwalifikującej się stacji. Dlatego GasBuddy jest lepszy dla tych, którzy chcą znaleźć najtańszy gaz, podczas gdy Upside jest lepszy dla tych, którzy mniej interesują się ceną, ale chcą zwrotu pieniędzy za zakup gazu.

Czy aplikacje gazowe są tego warte?

Aplikacje gazowe są tego warte z różnych powodów. Zapewniają one świetne informacje o tym, jak znaleźć najtańszy gaz w dowolnym miejscu i mogą pomóc w oszczędzaniu pieniędzy na paliwie. Aplikacje gazowe mogą również zapewniać dodatkowy wgląd w zużycie paliwa, przebieg i inne parametry, aby dać kierowcom pełny obraz ich pojazdów i wzorców, co pomoże zaoszczędzić więcej pieniędzy na paliwie w dłuższej perspektywie. Aplikacje gazowe, takie jak Waze i Mapquest, zapewniają również dodatkowe funkcje, takie jak nawigacja GPS, które dodatkowo zwiększają wartość doznań.Table of Contents