Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Plaster Apple dla Przedsiębiorstwa

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Plaster Apple dla Przedsiębiorstwa

Apple jest tak duża w świecie konsumentów, że jej wysiłki na arenie przedsiębiorstw często pozostają niezauważone. Tradycyjnie firmy takie jak Microsoft, Dell, HP, IBM, Lenovo i BlackBerry miały silną pozycję na rynku korporacyjnym, ale ostatnio Apple coraz bardziej daje o sobie znać w tym sektorze, a podczas jednej z kwartalnych rozmów z analitykami w 2014 r. Apple Dyrektor generalny Tim Cook ujawnił, że iPhone’a używa 97 procent firm z listy Fortune 500, a iPada – 98 procent firm z listy Fortune 500. Pod koniec 2015 r. Apple szacował, że rynki przedsiębiorstw warte są około 25 miliardów dolarów Appleroczny przychód – większy niż wiele przedsiębiorstw osiąga w ciągu roku.

Apple to jedna z tych wyjątkowych firm, które mogą pochwalić się efektywną integracją sprzętu i oprogramowania – czy to Mac i macOS, czy iPady/iPhone’y i iOS, czy AppleWatch z watchOS. Rzeczywiście, Apple szczyci się podejściem skupiającym się na prywatności i bezpieczeństwie. Dla wielu firm ważne jest, aby zapewnić bezpieczeństwo ich danych, a jednocześnie ważne jest, aby umożliwić swoim pracownikom korzystanie z urządzeń, z których rzeczywiście lubią korzystać. To jest gdzie Apple urządzenia dodają wartość.

Pasterz KÓZ… w pewnym sensie

Współzałożyciel i dyrektor generalny GOAT (popularnego rynku autentycznych tenisówek), Eddy Lu, potwierdza to. W GOAT i Flight Club (który połączył się z GOAT na początku tego roku), Apple urządzenia są używane wszędzie – od operacji, przez rozwój, po handel detaliczny. W rozmowie z wybranymi pracownikami mediów we flagowym sklepie Flight Club w Nowym Jorku Lu opisał, jak jego zespoły przyjęły się do nowych warunków Apple technologie potrzebne do prowadzenia biznesu. Zespół operacyjny w backendzie używa głównie MacBooka Air, zespół programistów używa MacBooka Pro, a zespół ds. sprzedaży detalicznej korzysta z iPada. Lu upiera się, że całość przebiega całkiem płynnie. “,” on mówi.

Rekommenderad:  Najlepsze aplikacje i gry dla nowych Apple Watch właściciele

Apple Menedżer biznesu (ABM) to internetowa platforma zarządzania przedsiębiorstwem służąca do wdrażania i zarządzania urządzeniami iOS, macOS i tvOS. Umożliwia administratorom IT konfigurowanie ustawień urządzeń, tworzenie kont oraz kupowanie i dystrybucję aplikacji i książek. Jest obecnie dostępny w 64 krajach (w tym w Indiach) i szybko się rozwija. Pomimo tego, że są to dwie zupełnie różne architektury systemów operacyjnych, w ramach ABM można obsługiwać zarówno urządzenia z systemem macOS, jak i iOS. Obsługuje urządzenia należące do firmy i będące własnością prywatną. Ponieważ jest to system modułowy, administrator może łatwo przełączać i wymieniać urządzenia.

Już w 2014 roku Apple nawiązał współpracę z IBM, aby stworzyć „”. Od tego czasu partnerstwo rozszerzyło się na integrację uczenia maszynowego AppleCore ML i technologię IBM Watson.

Klub lotniczy Eddy’ego Lu wykorzystuje uczenie maszynowe do identyfikowania podrabianych butów. Podrabianie jest powszechne w branży sneakersów, z grubsza 1 na każde 10 butów jest podróbką. W Flight Club i GOAT zeskanowano do tej pory ponad 75 000 SKU i sprzedano online ponad 45 000 sneakersów. Uczenie maszynowe pomogło firmie przyspieszyć skanowanie pod kątem podróbek.

Poza działalnością operacyjną i sprzedażą detaliczną firmy takie jak Flight Club przyspieszają rozwój, aby wykorzystać rzeczywistość rozszerzoną. AppleNowe iPady Pro i nowe iPhone’y są wyposażone w zaktualizowany sprzęt, który zapewnia wciągające wrażenia AR. Flight Club ma zupełnie nową aplikację, która wykorzystuje AR i zapewnia użytkownikom ciekawy sposób na interakcję z marką. Wraz z nadejściem Czarnego Piątku Flight Club wypuszcza nową aplikację, w której użytkownicy będą mogli zbierać kredyty GOAT, wchodząc w interakcję z częścią aplikacji AR zarówno fizycznie w sklepach, jak i wirtualnie w swoich domach.

Postaw na bezpieczeństwo

Nic więc dziwnego, że Apple optymistycznie ocenia możliwości związane z przedsiębiorczością. Podczas jednego ze swoich wywiady z Bloombergiem Tim Cook powiedział: „”

Rekommenderad:  7 Powody, dla których warto od razu zacząć korzystać z VPN

Bliższe spojrzenie AppleUjawni to kilka ostatnich premier produktów Apple podwoiła bezpieczeństwo sprzętu. Każde nowe urządzenie ogłoszone podczas wydarzenia 30 października w Nowym Jorku było wyposażone w nowy chip zabezpieczający T2. Oczywiście pomaga to indywidualnym użytkownikom zachować prywatność i bezpieczeństwo danych, ale skłania również przedsiębiorstwa do rozważenia tej kwestii Apple jako ich partner IT. The Apple T2 Security Chip to niestandardowy układ krzemowy dla komputerów Mac z koprocesorem Secure Enclave, który stanowi podstawę szyfrowanej pamięci masowej APFS, bezpiecznego rozruchu i funkcji Touch ID na komputerze Mac. Oprócz komponentów zabezpieczających integruje kilka kontrolerów dostępnych w innych systemach Mac, takich jak kontroler zarządzania systemem, procesor sygnału obrazu, kontroler audio i kontroler SSD. Układ T2 jest sprzętowym źródłem zaufania w zakresie bezpiecznego rozruchu. Bezpieczny rozruch gwarantuje, że najniższe poziomy oprogramowania nie zostaną naruszone i że podczas uruchamiania ładowane będą wyłącznie programy zaufanego systemu operacyjnego.

Ten bezpieczny łańcuch rozruchowy jest również częścią urządzeń iOS. Według Apple„” Bezpieczna enklawa to koprocesor wytwarzany w ramach systemu na chipie (SoC) na urządzeniach iOS.

AppleEwolucja w świecie przedsiębiorstw była stopniowa, choć fenomenalna, jak pokazują powyższe liczby. Ale to nie jest tak, że po prostu im się poszczęściło. Apple od jakiegoś czasu ciężko pracuje nad rozwiązaniami dla przedsiębiorstw. Od dedykowanych chipów i koprocesorów zabezpieczających, przez aplikacje do zarządzania biznesem, po wsparcie AppleCare na poziomie korporacyjnym, firma wkracza do świata przedsiębiorstw, zarówno z większymi firmami, takimi jak British Airways, jak i mniejszymi start-upami, takimi jak GOAT.

Apple nie jest owocem tylko dla konsumentów. Przedsiębiorstwa też dostają kęs. A jeśli liczby są jakiekolwiek wiarygodne, podoba im się ten smak!