Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Platformy marketingowe mikroinfluencerów: dlaczego Statusphere jest inny

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Platformy marketingowe mikroinfluencerów: dlaczego Statusphere jest inny

Niech zgadnę. W przeszłości próbowałeś robić influencer marketing i miałeś okropne doświadczenie. Influencerzy nie odpowiedzieli (typowo) – ale jeśli tak, wynegocjowanie ceny zajęło ci 10 e-maili tam iz powrotem – potem wysłałeś im swój produkt… aaa i nigdy nie opublikowali. A może miałeś szczęście, że zapłaciłeś za platforma marketingowa dla mikroinfluencerówaby przekonać się, że nie oszczędzają dużo czasu.

Czuję twój ból. Po prowadzeniu kampanii influencer marketingowych od ponad 5 lat i sam będąc influencerem, znam zmagania związane z influencer marketingiem z pierwszej ręki – dlatego stworzyłem Statusphere, aby skalować działania influencer marketingu marki i stworzyć przestrzeń, w której influencerzy czują się docenieni.

Co wyróżnia Statusphere:

  • Nie tylko baza danych – W przeciwieństwie do większości platform influencer marketingu, które są tylko bazą danych influencerów i sprawiają, że spędzasz czas na znajdowaniu odpowiednich i wysyłaniu wiadomości jeden po drugim, Statusphere ma system kojarzenia, który oszczędza czas i zapewnia lepsze wyniki.

  • Koncentracja na doświadczeniach influencerów – Większość platform jest budowana w pierwszej kolejności wokół potrzeb marki, pozostawiając influencerów ze skomplikowanymi procesami, które ostatecznie sprawiają, że czują się niedoceniani i wyczerpani. Koncentrując się w pierwszej kolejności na doświadczeniu influencera, przyciągamy influencerów lepszej jakości, co prowadzi do lepszych treści dla marek. Usprawniona platforma influencerów Statusphere pozwala na szybszy czas realizacji i eliminuje proces negocjacji między markami a influencerami.

  • Jakość ponad ilość – Wiele platform chwali się, że zawiera miliony wpływowych osób, ale tak naprawdę oznacza to, że musisz przeszukać te miliony wpływowych osób, aby znaleźć te, które są dla Ciebie odpowiednie. W Statusphere akceptujemy tylko 10% influencerów, którzy aplikują, aby mieć pewność, że współpracujemy tylko z influencerami, którzy spełniają nasze surowe wymagania. Prowadzi to do lepszego zwrotu z inwestycji dla naszych marek.
Rekommenderad:  Gra samochodowa dla dzieci Toca Cars jest Applenowa bezpłatna aplikacja tygodnia

  • Dobieranie marek/influencerów – Statusphere dopasowuje Cię do odpowiednich influencerów w oparciu o cele Twojej marki i odbiorców influencera. Zweryfikowaliśmy jakościowe informacje o naszych influencerach, co pozwala nam na dokładniejsze dopasowanie Cię do influencerów w porównaniu z innymi platformami. Na przykład, jeśli masz produkt ekologiczny, możemy pokazać go wpływowym osobom, które uznają to za ważne, lub jeśli masz produkt dla zwierząt domowych, pokażemy Twoją szansę tylko wpływowym osobom ze zwierzętami domowymi. To dopasowywanie prowadzi do bardziej autentycznych treści i lepszego kierowania do odbiorców.

  • Dostarczanie kompleksowych rozwiązań – Statusphere obsługuje cały proces – w tym wysyłkę! Oszczędza to wewnętrzne zasoby i czas marek. Wszystko, co musisz zrobić, to powiedzieć nam, ilu influencerów chcesz opublikować i kim są Twoi docelowi odbiorcy – my zajmiemy się resztą!

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami lub Kliknij tutaj rozpocząć.

Table of Contents