PlayStation teraz, grudzień 2021 r. Darmowe pobieranie: GTA III, John Wick Hex i nie tylko

PlayStation teraz, grudzień 2021 r. Darmowe pobieranie: GTA III, John Wick Hex i nie tylko 1

Sony właśnie ujawniło wybór darmowych gier, do których abonenci PlayStation Now będą mieli dostęp w grudniu.

PlayStation Now to usługa gier w chmurze firmy Sony, która umożliwia użytkownikom strumieniowanie ogromnej biblioteki PlayStation 2, PlayStation 3i PlayStation 4 gry bezpośrednio na ich PlayStation 4, PlayStation 5lub PC.

Darmowe tytuły PlayStation Now na grudzień 2021 r. obejmują:

Grand Theft Auto III: The Definitive Edition

Przeżyj epicką przygodę w otwartym świecie, od której wszystko się zaczęło, zaktualizowaną dla nowej generacji z wszechstronnymi ulepszeniami, ożywiającymi te ukochane światy z nowymi poziomami szczegółowości.

Ulepszenia obejmują wspaniałe nowe oświetlenie i ulepszenia otoczenia z teksturami w wysokiej rozdzielczości, zwiększoną odległość rysowania, sterowanie w stylu Grand Theft Auto V, w tym zaktualizowane koła broni i stacji radiowej, zaktualizowane minimapy z ulepszoną nawigacją, umożliwiającą graczom ustawianie punktów trasy do miejsc docelowych, zaktualizowane trofea , i wiele więcej.

Grand Theft Auto III: The Definitive Edition jest dostępne na PlayStation Now do poniedziałku 31 stycznia.

Final Fantasy X/X-2 Remaster HD

Wydane po raz pierwszy na PS2, przeżyj ponownie dwie z najwspanialszych gier RPG swojego pokolenia, powszechnie docenianych za poruszające historie, ujmujące postacie i niezapomniane przygody.

Final Fantasy X zabierze Cię do świata Spira―, terroryzowanego przez nadprzyrodzonego potwora Sin. Świątynia Yevon naucza, że ​​potwór jest fizycznym przejawem grzechów ludzkości, a stosowanie się do nauk świątyni i zadośćuczynienie może go oczyścić. Yuna, młoda kobieta z Besaid, jest przywoływaczką, która wyrusza na pielgrzymkę, aby pokonać ten terror. Tidus, młody człowiek z innego świata, dołącza do niej jako jej opiekun. T

Tajemnice obracające się wokół grzechu odsłaniają się, gdy wyruszają w podróż, aby ocalić świat. Final Fantasy X-2 powraca do świata Spiry dwa lata po rozpoczęciu Wiecznego Spokoju. Po ukazaniu tajemniczego, ale znajomego obrazu w sferze, Yuna staje się Łowczynią Sfer i wraz ze swoimi towarzyszami Rikku i Paine wyrusza w podróż dookoła świata, aby znaleźć odpowiedź na zagadkę.

John Wick Hex

Wciel się w zawodowego zabójcę z uznanej przez krytyków serii filmów w tej dynamicznej, zorientowanej na akcję grze strategicznej. John Wick Hex to szachy z choreografią walki, ożywione jako gra wideo. Zawiera unikalną mieszankę strategicznej akcji opartej na czasie, postępów w głównym trybie fabularnym, aby odblokować nowe bronie, opcje kombinezonów i lokalizacje. Każda broń zmienia taktykę, której będziesz używać i sposób, w jaki będziesz grać. Amunicja jest ograniczona i realistycznie symulowana, więc czas przeładowania i jak najlepiej wykorzystaj broń, którą zbierasz w pracy.

śliny

Spitlings to chaotyczna gra zręcznościowa dla jednego do czterech graczy. Dzięki niej przejmiesz kontrolę nad tytułowymi Spitlings: uroczymi prostokątnymi stworzeniami z zębami, którymi mogą pluć na bąbelki lub skakać. Twój cel jest prosty, ale trudny do osiągnięcia: Pozbądź się wszystkich bąbelków odbijających się po ekranie! Ciesz się lokalnym lub internetowym trybem wieloosobowym, dostosuj tryb gry w Arcade i pluj!

Ostatnie doniesienia sugerują, że Sony planuje połączyć PlayStation Now i PlayStation Plus w przyszłym roku w jedną usługę, aby lepiej konkurować z bardziej kompleksową ofertą Xbox Game Pass Microsoftu.