pluskwy gazu obciążyły ich graczy

Call of Duty: WarzoneOkoliczności malejącej śmierci toksyczny gaz – od pewnego czasu jest tematem dyskusji wśród graczy, którzy znaleźli wyjście wykorzystać jego wizualizacje wydobyć tych, którzy są w nim. Cholera, ta gra bez wątpienia i to jest bardzo denerwujące, jeśli jesteś na końcowym etapie.

Błąd gazowy zwany „Warzone”

Ostatni post użytkownika reddit u / Arman276 na temat „Strefa wojnySubreddit ‘s’ zachwycił innego gracza, w którym zamieścił krótki film o tym, jak padł ofiarą tej sztuczki. Zgodnie z filmem widać, że gaz zbliżył się do niego, gdy zobaczył wroga na dachu budynku.

Problemem są gazy cieplarniane całkowicie zasłonić mu wzrok utrudniając strzelanie do wrogów w okolicy. Wystrzelił strzały pomimo trudności, ale bezskutecznie, gdy przeciwnik obniżył pocisk w jego kierunku, co spowodowało jego usunięcie.

Badanie kamery zabójczej pokazuje, że gracze na gazie widzą wszystko wyraźnie. Niesprawiedliwa korzyść.

Użytkownicy Reddit mówią, że strzelił, ponieważ głowa wroga szpiegowała i uważali, że inni gracze też go nie widzą. Ponadto PO twierdzi, że on również ma Opanowany namiętny i twierdzący, że ma „zwykle lepszy” cel niż jego przeciwnik. Powtarzał, że nic nie jest ważne, ponieważ jego wrogowie nie mają żadnego bloku wizualnego.

Inny gracz – u / Gnarkillo – opisał także swoje okropne spotkanie z gazem „Warzone”. Ma taki sam los jak inni użytkownicy Reddit.

Społeczność „Warzone” myśli o tym problemie

W komentarzach znajduje się „Strefa wojny„Gracze, którzy twierdzą, że z tego powodu przegrali grę.

Inni mają mieszane opinie na temat tego, co się stało, ponieważ niektórzy z nich wierzyli, że gracz na gazie tak naprawdę nie był tam, i wskazywali, że gra zabija nie wyświetla gazu.

Podczas pisania Totem Infiniti nadal nie rozwiązuje problemów pojawiających się w „Warzone”. Tymczasem nie ufaj gazowi.

Poprzedni błąd dotyczący trującego gazu

Wcześniej występował problem z „Strefa wojnyGdzie jest gracz? odradza się prosto do gazu z zerową szansą na przeżycie. Mówi się, że problem ten rozpoczął się w Gułagu po tym, jak gracze wygrali 1 na 1, co rozczarowało wielu graczy.

Kilka klipów zostało opublikowanych przez graczy na Reddit pokazujących ten irytujący błąd. Zamiast przeniesienia się do bezpiecznej strefy, aby powrócić do rywalizacji, gracze Warzone wykonują odwet w śmiercionośnych gazach, aby spełnić pewną eliminację. Dobrym przykładem jest klip od użytkownika Reddit u / on-my-mobile, gdzie może zobaczyć w krótkim filmie, jak ciężko pracują Gułag jest pokryty toksycznym gazem.

© WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE