Pluto TV, opcja Netflix podczas kwarantanny

Pluto TV jest prezentowany jako idealna opcja dla tych, którzy kochają rozrywkę, oferując użytkownikom szeroką gamę treści w serialach i filmach.

Od czasu izolacji społecznej wywołanej przez pandemię koronawirusa (COVID-19), większość ludzi szuka tanich opcji, a niektórzy nie tyle, by zabić czas w domu, a Pluto TV rezonuje wśród ulubionych ze względu na różnorodność zadowolony.

Pluto TV, seriale i filmy za darmo

Chociaż użytkownicy mają obecnie ogromną różnorodność aplikacji i urządzeń rozrywkowych, takich jak Netflix, Apple Telewizja, Spotify, „pośród innych” lub po prostu nasz stary przyjaciel YouTubePrawda jest taka, że ​​większość z nich wymaga inwestycji, choć nie odbiera to atrakcyjności.

Jednak od pewnego czasu w 2013 roku dowiedzieliśmy się w szczególności o istnieniu internetowej platformy telewizyjnej o nazwie Pluto TV, której właścicielem jest ViacomCBS, dostępnej na platformach takich jak: Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Roku i PlayStation Network.

Bez wcześniejszej rejestracji i przyjazny interfejs

Według źródło, Pluto TV nie zmusza użytkowników do utworzenia konta, aby cieszyć się jego zawartością, jednak jeśli chcą spersonalizować wybór kanału za pomocą grupy ulubionych, będą mieli tę opcję dostępną z platformy.

Ta platforma ma zróżnicowany interfejs w zależności od platformy, na której jest uruchomiona, i ma łatwy do zrozumienia projekt, który, choć nieco przestarzały, jest uzupełniony dolnym paskiem nawigacyjnym, który pozwala szybko przełączać się między telewizją na żywo a transmisja programów / filmów.

Zróżnicowana treść i dla wszystkich smaków

Ponadto źródło wspomina, że ​​wśród jego treści możemy znaleźć kanały na żywo, które obejmują szeroki zakres programów, od wiadomości do tematów jednego programu, takich jak: Cops, Hell’s Kitchen, Doctor Who Classic, Baywatch, komedia Central, MTV i Nickelodeon, między innymi.

Chociaż niewątpliwie oferuje ogromną różnorodność treści, Pluto TV ma negatywne, a to oznacza, że ​​platforma nie ma funkcji wyszukiwania adaptacyjnego, ponieważ pozwala nam tylko znaleźć kanał lub program na podstawie jego kategorii lub tytułu.

Jeśli chodzi o aplikację z Androida, Pluto TV oferuje opcję cieszenia się jej zawartością za pośrednictwem Chromecasta, aby uzyskać lepszy widok. Jeśli chcesz poznać Pluto TV bardziej szczegółowo, możesz uzyskać dostęp do następującego łącza z Sklep Play, iOSprzeglądarka biurko i / lub urządzenie Roku.