Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pobierać Windows 7 Płyta odzyskiwania

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pobierać Windows 7 Płyta odzyskiwania

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Visty, kiedy Windows staje się niemożliwy do uruchomienia, możesz spojrzeć na Neosmart dyski odzyskiwania. Dyski te są niezwykle przydatne, zwłaszcza jeśli z nowym komputerem nie otrzymano żadnych nośników instalacyjnych, co jest częstym zjawiskiem w przypadku zakupów u większości producentów, w tym Dell i HP.

The Windows 7 Płyta DVD zawiera kompletnącentrum odzyskiwania”, która umożliwia odzyskanie systemu za pomocą automatycznego odzyskiwania, przywrócenia systemu do punktu przywracania, odzyskania pełnej kopii zapasowej komputera lub dostępu do konsoli odzyskiwania wiersza poleceń w celu zaawansowanego odzyskiwania. Ale, jak powiedziałem wcześniej, większość producentów komputerów PC nie oferuje DVD.

Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​Microsoft próbował rozwiązać ten problem i na szczęście stworzył w tym celu płytę przywracania. Nie można go użyć do instalacji ani ponownej instalacji Windows 7 i służy tylko jako Windows Interfejs PE do odzyskiwania komputera. Możesz stworzyć dysk odzyskiwania systemu dla Windows 7 samodzielnie lub pobierz dyski do odzyskiwania przygotowane i hostowane przez Neosmart.

Pobierz dyski odzyskiwania NeoSmart dla systemów 32- i 64-bitowych, wypal je na płycie CD i włóż do dowolnego systemu, który twierdzi, że nie może znaleźć plików potrzebnych do rozruchu lub jest uszkodzony w inny sposób.

Te Windows 7 Dyski do odzyskiwania systemu można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem BitTorrenta z NeoSmart

Windows 7 Linki do pobierania płyt odzyskiwania

Windows 7 Płyta odzyskiwania 32-bitowa i 64-bitowa przez torrenty

Lub

Pobierz przez Mediafire
Windows 7 Dysk odzyskiwania 32-bitowy (x86) – 144 MB
Windows 7 Dysk odzyskiwania 64-bitowy (x64) – 166 MB

Aktualizacja: pobierz Windows 7 ISO

Table of Contents