Pobierz 3uTools | Najlepsze narzędzia wielofunkcyjne na urządzenia z systemem iOS

Bez względu na to, czy jest płatny, czy dostępny bezpłatnie, tak wiele narzędzi i aplikacji jest obecnie dostępnych dla użytkowników iOS. Jednym z takich narzędzi jest 3uTool. Jest to dość niesamowite dla wszystkich użytkowników iOS, przejrzyj niżej wymienioną zawartość, aby uzyskać szczegółowe informacje na ten temat.

3utools-PreviewPodgląd 3utools

Co to jest 3uTool?

To narzędzie jest doskonałym wyborem do flashowania i jailbreak urządzeń iOS, takich jak AppleIPhone, iPad i iPod touch. Zasadniczo jest on oferowany na trzy różne sposoby:

  • Łatwy tryb
  • Tryb profesjonalny
  • Multiple Flash

To rozróżnienie ma charakter flashowy Apple urządzenia mobilne, aby wybrać odpowiednie oprogramowanie wewnętrzne, a także obsługuje szybką prędkość pobierania. Możesz nawet pobrać najnowsze wersje 3uTools, które również całkowicie bezpłatnie Windows PC. Ponadto, cała ta konfiguracja jest całkowicie offline, instalacja 3uTools. Za pomocą tego możesz przeglądać i zarządzać wszystkimi plikami danych na poszczególnych urządzeniach z iOS.

Bez względu na to, która z funkcji 3uTools jest sama w sobie świetnym samodzielnym programem wraz z agregacją, poczynając od pełnego pakietu kopii zapasowej do konwertera audio, zdjęć i wideo, ale w zasadzie, jeśli zauważysz, 3uTools oferuje każdą z rzecz w prostym, a także łatwym w użyciu interfejsie.

Łatwiej jest zarządzać aplikacjami, zdjęciami, muzyką, dzwonkami, wideo, a także innymi plikami multimedialnymi za pomocą 3uTools. Urządzenia z systemem iOS oferują różne statusy, łącznie z aktywacją, jailbreak, stanem baterii, a także statusami blokady iCloud, a także szczegółowe informacje na temat iOS i iDevice. Jest w stanie nawet pomóc w tworzeniu kopii zapasowej, a także przywracać pliki danych na urządzeniach z systemem iOS, usuwać wszystkie niepotrzebne pliki, tworzyć dzwonki, zmieniać formaty wideo i wiele więcej. W sklepie internetowym 3uTools dostępne są różnorodne aplikacje, możesz nawet pobierać, instalować dzwonki i tapety za darmo.

Dlaczego to jest najlepsze?

Jest tak wiele niesamowitych funkcji, które sprawiają, że 3uTools jest lepszym wyborem niż inne narzędzia i aplikacje. W przeciwieństwie do innych podobnych narzędzi, 3uTools nie wymagają nawet instalacji iTunes i można go przetwarzać na wszystkich wersjach Windows które zaczynają się od Windows 7 do Windows 10. Zaraz po zakończeniu instalacji musisz podłączyć iPhone'a lub inne urządzenie iOS do komputera, a następnie uruchomić również 3uTools. Spowoduje to łatwe wykrycie urządzenia i wyświetlenie wszystkich informacji dotyczących urządzeń.

Niektóre informacje o urządzeniu prywatnym można wyświetlić na ekranie początkowym oprogramowania, zawierającym kod IMEI, numer seryjny, kod UDID itp. Wyświetlane jest również podsumowanie zużycia pamięci przez urządzenie. Dostępne są również dodatkowe opcje instalacji aplikacji 3u, tworzenia kopii zapasowych / przywracania danych, zatrzymywania danych iOS, włączania dzwonka, konwersji wideo, ponownego uruchamiania lub wyłączania urządzenia.

Funkcje 3uTools

#1. Flash i Jailbreak

3uTools to bez wątpienia znakomity wybór. Jest to jedno z najsilniejszych narzędzi flash, które możesz wybrać inne oprogramowanie iOS do uaktualnienia lub obniżenia określonego urządzenia. „Easy Flash” jest znacznie bardziej podobny do swojej nazwy. Zasadniczo jest to odpowiednie dla zwykłych użytkowników. Kolejnym typem, z którego możesz korzystać zgodnie z wolą, jest „Pro Flush”, dzięki czemu zostanie wyświetlony cały proces łącznie z przeglądaniem shsh, przywracaniem shsh, a następnie flashowaniem. „Multiple Flash”, który pozwala użytkownikom flashować lub aktywować wiele iDevices, to też w tym samym czasie

Jeśli w jakiś sposób chcesz „Jailbreak” iDevice za pomocą 3uTools, musisz nacisnąć kompatybilny system iOS i model. Śledź wszystkie najnowsze aktualizacje 3uTools Facebook lub Twitter.

#2. Zasób online

Kilka aplikacji, charakterystyczne dzwonki, a także unikalne tapety czekają na pobranie z zasobu online 3uTools. Najważniejsze jest to, że 3uTools jest całkowicie darmowy dla każdego z użytkowników.

#3. Zestaw narzędzi w 3uTools

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że podstawowe informacje na iPhonie są zawsze dozwolone do przeglądania sekcji „iDevice” w 3uTool. Nie tylko to, możesz przesyłać wszystkie dane, konwertować HEIC…

Istnieje szeroki zakres samouczków, a także wskazówki dotyczące korzystania z takich produktywnych funkcji, możesz nawet wprowadzić określone słowa kluczowe w pasku wyszukiwania.

Na przykład, jeśli w jakiś sposób chcesz dokonać transakcji, przenosząc dane za pomocą 3uTools, ale nie jesteś świadomy użycia i mechanizmu tej funkcji, po prostu wprowadź swoje słowa kluczowe (np .: transfer danych) na 3u strona internetowa, Wszystkie kroki w ramach samouczków. Łatwiej jest, gdy używasz 3uTools na dłoni.

Jak zaktualizować iPhone'a za pomocą 3uTools?

iOS 11.3.1 jest już dostępny. W ten sposób wyjaśnienie oświadczenia wymaga wykonania następujących kroków:

>> Krok 1) Połącz swoje urządzenie z komputerami osobistymi za pomocą kabla USB, a następnie musisz uruchomić 3uTools.

Udało się, 3uTools pomyślnie nawiązało połączenie z urządzeniem ios, nawigacja do „Flash i JB”, a następnie „Easy Flash” ma kompatybilne opcje wersji iOS.

Wniosek:

Szczerze mówiąc, jak dla mnie, 3uTools to twój wyjątkowy wybór. Bez wątpienia jest to jedno z najlepszych narzędzi na urządzenia z systemem iOS. Jeśli nie jesteś zbytnio zaznajomiony z tym samym, przejrzyj pełne informacje podane powyżej, a zatem będziesz miał pełną wiedzę na ten sam temat.

Wszystko w jednym, aplikacja jest w zasadzie łatwym w użyciu narzędziem, które pomaga ci w zarządzaniu aplikacjami, zdjęciami, muzyką, dzwonkami itp. Dostarcza również szczegółowych informacji na temat Twoje urządzenie, a także ich różne statusy. Krótko mówiąc, jestem wielkim fanem tej aplikacji, spróbuj tego na moją rekomendację, nie pożałujesz.

Dziękujemy za wybranie . Aby uzyskać więcej aktualizacji, odwiedź stronę omgeeky.com

Post Pobierz 3uTools | Najlepsze narzędzia All in One na urządzenia z systemem iOS pojawiły się po raz pierwszy w .