Pobierz aplikacje na Androida bez Playstore w Aurora Store

Playstore jest powszechnie znany użytkownikom na wszystkich poziomach i określany jako kwintesencja centrum aplikacji Android. Jednak prawdopodobne jest, że możesz znaleźć niespodzianki, aby znaleźć urządzenia, które nie zawierają oficjalnego sklepu Google, pozostawiając nam ogromne wątpliwości, jak zainstalować nowe aplikacje. Szczególny przypadek występuje obecnie w przypadku sprzętu takiego jak Huawei Mate 30, który zrezygnował z usług Google, więc na pewno nie będzie on zawierał Playstore.

Mimo to wiemy, że istnieją alternatywne sklepy, które możemy zająć, dlatego chcemy przedstawić taki, który będzie działał idealnie na każdym komputerze bez usług Android. Nazywa się: Aurora Store.

Alternatywa dla komputerów bez Playstore

Pobierz aplikacje na Androida bez Playstore w Aurora Store 1

Brak usług Google nie reprezentuje końca świata, jednak nie można nie myśleć o wpływie, jaki będzie on miał na wrażenia użytkowników podczas uzyskiwania aplikacji. Dlatego rozwiązania takie jak Aurora Store stanowią doskonałą alternatywę dla urządzeń bez Playstore, pokrywając wszystkie nasze potrzeby. Aplikacja działa jako klient Playstore, dlatego jest w stanie udostępnić cały katalog aplikacji bez potrzeby korzystania z usług Google.

Należy zauważyć, że oprócz tego, że jest to bezpłatne rozwiązanie, jest to również oprogramowanie typu open source, dzięki czemu możesz być pewien bezpieczeństwa i prywatności.

Pobierz aplikacje na Androida bez Playstore w Aurora Store 2

Aurora Store jest obecnie w wersji 3.13, prezentując nienaganny interfejs i bardzo łatwą znajomość. Oprócz sistema Wyszukiwanie konwencjonalne, zawiera kategorie i sekcje popularnych aplikacji. Ale być może najbardziej niezwykłym punktem tej alternatywy jest możliwość emulacji innych urządzeń w przypadku, gdy żadna aplikacja nie jest kompatybilna. Ponadto umożliwia zmianę regionu w celu uzyskania aplikacji, które są ograniczone przez Twoją lokalizację.

Ogólnie rzecz biorąc, Aurora Store to idealna alternatywa dla aplikacji, gdy nie masz usług Google. Jeśli chcesz to zdobyć, kliknij ten link.