Pobierz aplikację Parallel Space APK na Androida – aplikację, która pozwala korzystać z dwóch aplikacji WhatsApp, Instagram w jednym telefonie komórkowym

Jeśli kiedykolwiek chciałeś używać dwóch różnych kont WhatsApp w telefonie komórkowym, a może dwóch różnych Instagram kont, jest to możliwe dzięki fantastycznej aplikacji o nazwie Parallel Space.

Przeważnie wszystkie popularne aplikacje umożliwiają korzystanie z wielu kont w jednej aplikacji. Na przykład, Facebook, Instagram i nawet Twitter.

Pobierz aplikację Parallel Space APK na Androida - aplikację, która pozwala korzystać z dwóch aplikacji WhatsApp, Instagram w jednym telefonie komórkowym 1

Użyj dwóch różnych kont WhatsApp na jednym telefonie komórkowym

WhatsApp to jedyna aplikacja, która nie pozwala na korzystanie z dwóch kont WhatsApp na jednym telefonie komórkowym, nawet jeśli smartfon jest telefonem z obsługą dwóch kart SIM.

Producenci smartfonów z Androidem zainspirowali się aplikacją Parallel Space. Dodali tę funkcję klonowania jednej aplikacji, dzięki czemu można używać wielu wystąpień jednej aplikacji na telefonie komórkowym.

Na przykład MIUI Xiaomi pozwala korzystać z wielu wystąpień aplikacji z funkcją o nazwie dual app. Podobnie ZenUI od ASUS oferuje podobną funkcjonalność.

Ale jeśli smartfon ma inny system operacyjny, który nie oferuje funkcji klonowania aplikacji w celu korzystania z wielu instancji, nadal możesz zainstalować równoległe miejsce ze Sklepu Play i korzystać z wielu instancji jednej aplikacji.

Użyj wielu Instagram aplikacje w jednym telefonie komórkowym

Mimo że Instagram ma funkcję pozwalającą użytkownikom dodawać wiele kont w jednej aplikacji, nie jest to tak wygodne jak posiadanie dwóch osobnych aplikacji korzystających z różnych kont, ponieważ przyspiesza dostęp do kont.

Możesz użyć funkcji natywnej, jeśli pozwala na to niestandardowy system operacyjny telefonu komórkowego z Androidem, lub możesz wybrać aplikację Parallel Space.

Zainstaluj przestrzeń równoległą ze Sklepu Play

Pobierz aplikację Parallel Space APK na Androida - aplikację, która pozwala korzystać z dwóch aplikacji WhatsApp, Instagram w jednym telefonie komórkowym 2

Dobrą rzeczą jest to, że równoległa aplikacja kosmiczna jest dostępna w Playstore, co jest najbezpieczniejszym sposobem na zainstalowanie aplikacji na telefonie z Androidem.

Możesz kliknąć poniższy link, aby zainstalować go ze Sklepu Play.

Zainstaluj przestrzeń równoległą ze Sklepu Play

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz możliwości zainstalowania go z Playstore i chcesz pobrać wersję apk aplikacji na Androida, możesz to zrobić z APK Mirror, która jest jedną z zaufanych stron internetowych poza Sklep Play, w którym znajdują się ceny APK popularnych aplikacji na Androida.

Pobierz APK Parallel Space z APK Mirror

Przewiń stronę w dół, aby znaleźć najnowszą listę APK przestrzeni równoległej i pobierz ją.

Zapoznaj się z tym artykułem, aby dowiedzieć się, który z nich jest lepszy, App Cloner vs.