Pobierz BlueStacks Offline Installer na PC Windows [10/7/8/8.1]

Czy szukasz przewodnika po BlueStacks Offline Installer do instalowania aplikacji i gier bezpośrednio z komputera? Potem trafiłeś we właściwe miejsce. Na tej stronie udostępnimy przewodnik dotyczący pobierania i instalowania aplikacji BlueStacks Offline Installer na PC Windows.

Platforma Android zyskała w ostatnich latach ogromną popularność i jest obecnie jednym z najczęściej używanych systemów operacyjnych. Android oferuje wiele interesujących gier i aplikacji, dzięki którym możesz cieszyć się chwilami, ale co zrobić, jeśli chcesz korzystać z tych aplikacji lub gier na komputerze? Ponieważ Twój komputer jest oparty na Windows system operacyjny, dlatego aplikacje i gry na Androida nie mogą działać bezpośrednio na nim. Ale nie martw się, istnieje na to rozwiązanie – emulator Androida. Emulator Androida zasadniczo tworzy na komputerze środowisko odpowiednie do uruchamiania aplikacji i gier na Androida. Zasadniczo to oszukuje twój system. Istnieje wiele emulatorów Androida dostępnych w Internecie, ale ten artykuł dotyczy jednego z najlepszych emulatorów Androida; Bluestacks.

BlueStacks Offline Installer na PC

BlueStacks Offline Installer

Bluestacks to najpopularniejszy emulator Androida Windows PC. Bluestacks to niezawodna platforma, na której można uruchamiać aplikacje i gry na Androida na PC. Jest niezwykle popularny wśród użytkowników komputerów PC, którzy lubią uruchamiać aplikacje i gry na Androida na swoim komputerze. Możesz uruchomić dowolną aplikację na Androida na swoim komputerze za pomocą Bluestacks. Bluestacks jest dostępny nie tylko dla windows ale także dla systemu Linux i Mac OS. Jeśli chcesz korzystać z Bluestacks, musisz pobrać aplikację i są na to dwa sposoby; możesz zainstalować Bluestacks z instalatora online lub bezpośrednio pobrać instalator Bluestacks offline, a następnie zainstalować go bezpośrednio z tego miejsca.

Chociaż nie ma różnicy między końcowym wyjściem otrzymanym od obu instalatorów, ale tak naprawdę wyróżnia je proces. Możesz pobrać instalator online Bluestacks z Internetu, który ma bardzo mały rozmiar (około 15 MB), a następnie ten instalator pobierze cały pakiet. Problem polega na tym, że instalator online potrzebuje szybkiego Internetu, aby pobrać cały pakiet i nie każdy ma szybkie połączenie, które może powodować problemy. Kolejną komplikacją związaną z instalatorem online jest to, że pobranie pakietu zajmie dużo czasu, co może czasem stać się naprawdę irytujące, nawet jeśli masz przyzwoitą prędkość. Biorąc pod uwagę te wady instalatora internetowego Bluestacks, instalator offline jest znacznie lepszą opcją.

BlueStacks Offline Installer dla Windows (Bezpośredni link do pobrania)

Możesz po prostu pobrać Bluestacks dla windows pobierając instalator offline z Internetu, który będzie miał taki sam rozmiar jak cały pakiet. Główną zaletą jest to, że możesz pobrać ten instalator offline z pożądanej platformy, aby prędkość twojego Internetu nie była problemem z tą opcją i nie pochłonęła twojego czasu. Jeśli masz przyzwoitą prędkość i korzystasz z dobrego downloadera, pobranie całego pakietu nie zajmie dużo czasu, a następnie możesz po prostu zainstalować go na komputerze, tak jak instalujesz inne aplikacje. Jeśli nadal masz wątpliwości, nie martw się, w tym artykule przedstawimy metody pobierania i instalowania instalatora Bluestack offline w Twoim windows PC. Bez opóźnień zacznijmy od pierwszego kroku;

Pobierz najnowszy instalator Bluestacks offline dla Windows 7, 8.1 Oraz 10 i Mac

Krok. 1 – Możesz pobrać najnowszą wersję instalatora Bluestacks offline dla swojego Windows PC stąd. Otrzymasz plik o wielkości około 251 MB, który możesz pobrać z żądanego downloadera. Jeśli szukasz instalatora Bluestacks offline dla systemu Mac OS, możesz go pobrać tutaj.

Pobierz instalator Bluestacks offline

Krok. 2 – Teraz, gdy pomyślnie pobrałeś Instalator offline Bluestacks (zrootowany), nadszedł czas, aby przejść do kroków instalacji. Otwórz folder na swoim komputerze, ten pobrany plik jest zapisany.

Krok. 3 – Zobaczysz plik z rozszerzeniem .msi, który będzie nosił nazwę instalatora Bluestacks offline. Kliknij dwukrotnie ten plik, aby rozpocząć instalację.

Krok. 4 – Zaznacz pole „Akceptuję warunki umowy licencyjnej”, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Krok. 5 – W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie lokalizacji, w której chcesz przechowywać dane. Jeśli chcesz zmienić domyślną lokalizację, kliknij przycisk Zmień, w przeciwnym razie możesz kliknąć przycisk Dalej, aby kontynuować.

Krok. 6 – To jest drugi ostatni krok tego procesu instalacji. Kliknij przycisk instalacji, a teraz Bluestacks zostaną zainstalowane na twoim komputerze. Poczekaj jakiś czas.

Proces instalacji Bluestacks zrootowany na PC

Krok. 7 – Po zakończeniu instalacji zobaczysz inne okno dialogowe. Kliknij przycisk Zakończ i pomyślnie zainstalowałeś Bluestacks na swoim komputerze.

Teraz możesz już korzystać z tego najlepszego emulatora Androida na komputerze. Możesz pobierać aplikacje i gry na Androida z Bluestacks i korzystać z nich.

Bluestack Offline Installer w Windows PC

Podczas gdy bezpośrednie pobieranie instalatora offline Bluestacks upewnia się, że nie pobierasz go z żadnego niezaufanego źródła, ponieważ może to powodować wirusy. Pobierz z wyżej wymienionych linków, ponieważ są one oficjalne. Upewnij się, że na komputerze jest wystarczająca ilość miejsca przed pobraniem instalatora bluestacks offline. Bluestacks może spowolnić komputer, aby zapewnić, że możesz zarządzać wszystkimi tymi rzeczami. Bluestacks wykorzystają większą część pamięci RAM, dlatego musisz upewnić się, że Twój komputer ma wystarczającą ilość wolnej pamięci RAM, w przeciwnym razie może zostać opóźniony.

Ostateczny werdykt: –

Bluestacks to bez wątpienia najlepszy emulator Androida na PC. Możesz pobrać instalator offline BlueStacks z wyżej wymienionego łącza, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować go na komputerze. Po pomyślnym zainstalowaniu możesz używać go tak, jak chcesz. Chodziło więc o pobranie i instalację instalatora offline BlueStacks.