Pobierz Google Pixel 4XL Live Wallpapers APK na wszystkie telefony z Androidem

Użytkownicy Androida mogą zainstalować Google Pixel 4 i teraz na żywo tapety 4XL. Stąd możesz pobrać Pixel 4XL na żywo Tapety APK dla wszystkich telefonów z Androidem. Przewodnik po instalacji Pixela 4 Tapety na żywo APK podano również poniżej.

Pixel 4XL na żywo Tapety APK

Pixel 4XL Animowane tapety APK na moim S10 Plus

Pixel 4XL Tapety na żywo

Aplikacja Google Pixel 4XL Live Wallpapers wyciekła przed oficjalną premierą telefonu. Kilka dni temu, a YouTube kanał o nazwie „Nextrift” dostał się w ręce Pixela 4Wersja przedpremierowa. YouTuber wysłał Pixela 4Wyłączne aplikacje dla 9to5Google. Piksel 4Dyktafon, aplikacje tematyczne, dzwonki, tapety ze zdjęciami i tapety na żywo apk były częścią tych aplikacji. Wystąpił także wyciek z Home Launcher. Najważniejszą aplikacją spośród wszystkich tych aplikacji jest oczywiście Pixel 4 oraz aplikacja na żywo Tapety 4XL.

Piksel 4Aplikacja do tapety na żywo początkowo nie jest kompatybilna z żadnym innym telefonem. Jednak uznany programista XDA Pranav Panday zmodyfikował aplikację i uczynił ją kompatybilną ze wszystkimi telefonami z Androidem.

Dostępny piksel 4 Tapety APK działa na wszystkich telefonach z Androidem działających na Androidzie 7 lub wyżej. Należy również zauważyć, że ta aplikacja obsługuje technologię ARM64 smartphones tylko.

Tam są 9 żywe tapety w nadchodzących telefonach Pixel. Niektóre z tych tapet pokazują piękno różnych krajobrazów i zabytków. Te tapety obejmują:

    CompassGarden: RockyDoodleGarden: LeafyGarden: PricklySights from the sunUluru, AustraliaTarot Bay, Arabia SaudyjskaMount Pilatus, Szwajcaria
Piksel 4 Animowane tapety

Należy zauważyć, że te tapety nie są prostymi tapetami kopiuj-wklej-zastosuj. Wymagają całej sztuczki, aby zainstalować i uruchomić na telefonie z Androidem. W rzeczywistości trudniej jest uruchomić te tapety na Samsungu Galaxy słuchawki.

Na szczęście dałem już te tapety na żywo, które są moim wypróbowaniem Galaxy S10 Plus i wszystkie z nich wyglądały absolutnie oszałamiająco na telefonie. Możesz teraz pobrać APK Pixel 4XL na żywo Tapety od dołu. Możesz zainstalować APK Pixel 4XL na żywo tapety, postępując zgodnie z instrukcjami podanymi obok.

Pobierz i zainstaluj Google Pixel 4XL Live Wallpapers APK

Pixel 4XL Tapety na żywo Aplikacja APK: Ściągnij

Czek ARM i ARM64 z Android telefon

Aplikacja Google Wallpapers Sklep Play

    Krok 1: Skopiuj plik APK na swój telefon. Krok 2: Za pomocą Menedżera plików otwórz plik APK i zainstaluj go 3: Otwarty Google Play Store na telefonie i zainstaluj aplikację Google Wallpapers. krok 4: Otwórz aplikację Google Wallpapers na telefonie. Krok 5: Otwórz tapety na żywo w aplikacji Google Wallpapers AppStep 6: Zastosuj nowy zainstalowany piksel 4 Żywa tapeta. To wszystko.
Piksel 4 Animowane tapety

To wszystko. Powinieneś mieć tapety kołyszące się na ekranie swojego telefonu z Androidem. Jeśli masz jakieś pytania lub zapytania, skontaktuj się z nami. To wszystko.