Pobierz Google Pixel 4XL Zdjęcie Tapety i tapety na żywo

Google Pixel 4 i standardowe tapety 4XL są już dostępne. Tam są 20 standardowych tapet w sumie i kilka żywych tapet. Możesz pobrać wszystko Tapety Google Pixel 4XL Stock i Animowane tapety stąd.

Tapety Google Pixel 4XL Stock

Wszystkie tapety Zdjęcie Google Pixel 4XL

Przed pobraniem tapet z nadchodzącego Google Pixel 4, dam ci pomysł na ten telefon.

Przeciek Google Pixel 4 i gadżety 4XL

Piksel 4 a 4XL to nadchodzące flagowe urządzenia Google. Urządzenia przeciekały tyle razy, że absolutnie nic nie zostało z urządzenia. Tym razem wyciekły nie tylko oficjalne rendery lub obrazy prasowe telefonów, ale także całe urządzenia trafiły do ​​Internetu. Co gorsza, kilku YouTuberów dostało się w premierowej wersji Pixela 4 urządzenia i nakręcili długie filmy wyjaśniające urządzenia od head-to-tea.

Kolejna strona internetowa i YouTube kanał o nazwie Nextrift niedawno dostał się w ręce Pixela 4 smartphones. Ludzie z Nextrift nie tylko pochwalili się telefonami, ale także wyodrębnili aplikacje z telefonów i przesłali je wszystkim.

Pobierz Google Pixel 4XL Zdjęcie Tapety i tapety na żywo 1

Google przeprojektowuje wiele aplikacji dla Pixela 4 skład. Spodziewamy się nowego dyktafonu, nowego programu uruchamiającego, całkowicie odnowionej aplikacji aparatu i garści nowo zaprojektowanych tapet. Wszystko to jest już gotowe i tutaj, w tym poście, mamy Pixel 4Tapety.

Tapety Google Pixel 4XL Stock

W Pixelu jest 20 tapet 4/ XL ogółem. Wszystkie te tapety zostały zaprojektowane, aby pokazać piękno wyświetlacza P-OLED w telefonach. Możesz pobrać Pixel 4/ 4XL Stockowe tapety w pełnej rozdzielczości HD od dołu.

Istnieją dwie metody pobierania tych tapet. Możesz pobrać je wszystkie naraz, korzystając z pliku „wszystko w jednym”, lub pobrać je pojedynczo, klikając prawym przyciskiem myszy i zapisując obraz.

Wszystkie tapety Stock Pixel 4XL: Ściągnij

Piksel 4 i 4XL Tapety na żywo

Tam są 9 żywe tapety w pikselach 4 i 4XL. Te tapety obejmują:

    CompassDoodleGarden: LeafyGarden: OpicklyMount Pilatus, SzwajcariaSights from the SunToarout Bay, Arabia Saudyjska Garden: RockyUluru, Australia
Piksel 4 i 4XL na żywo Tapety na moim Galaxy S10 PlusPiksel 4 i 4XL na żywo Tapety na moim Galaxy S10 Plus

Te tapety są dostępne w postaci pliku APK. Będziesz musiał zainstalować APK ręcznie w telefonie. Dobrą rzeczą jest to, że ten APK Google Pixel 4XL na żywo Tapety można zainstalować na dowolnym telefonie z Androidem 7 lub wyżej. Możesz pobrać go od dołu.

Google Pixel 4 i 4XL Tapety na żywo APK: Ściągnij

Jak zainstalować Pixel 4/ XL Tapety na żywo na dowolnym telefonie z Androidem

    Skopiuj pobrany plik APK na swój telefon. Otwórz Menedżera plików w telefonie i otwórz APK. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby zainstalować APK. Po zakończeniu otwórz Sklep Play na telefonie. Ze Sklepu Play pobierz i zainstaluj Google Aplikacja Tapety. Teraz otwórz aplikację Tapety na telefonie. Na dole tej aplikacji znajdziesz Tapety na żywo. Zastosuj teraz dowolną Live Wallpaper Google Pixel 4XL na swoim telefonie z Androidem.

Piksel 4 I 4XL Oczekiwane specyfikacje

Dla zainteresowanych, Pixel 4 i 4XL mają pochodzić z 5.7-inch i 6Wyświetlany jest odpowiednio 0,23-calowy wyświetlacz P-OLED. Ekran będzie chroniony przez Gorilla Glass 6. Stosunek ekranu do ciała słuchawek wyniesie 19:9. Google wybiera duże czoło trzymające przednie kamery i czujniki. Oba telefony będą zasilane przez procesory Snapdragon 855. RAM o wielkości 6 lub 8 GB z pamięcią wewnętrzną od 64 do 256 GB. Nadchodzące telefony Pixel będą miały system podwójnego tylnego aparatu i podwójny przedni aparat z jedną normalną strzelanką i jednym czujnikiem TOF. Piksel 4 będzie miał baterię 2800 mAh, a Pixel 4XL będzie miał baterię 3700 mAh. W tych telefonach nie ma słowa na temat skanera linii papilarnych i ładowania bezprzewodowego.

Te specyfikacje należy wziąć ze szczyptą soli, ponieważ tabele mogą się zmienić wraz z oficjalnym wydaniem Pixels.

To wszystko na teraz. Do wszelkich dyskusji, pytań i zapytań użyj poniższej sekcji komentarzy.

Więcej: Pobierz Google Pixel 3a i 3a XL Zdjęcie Tapety i dzwonki

Źródło