Pobierz iVMS-4500 na PC Windows 10 /7/8 Laptop

iVMS-4500 na PC: Wraz z postępem technologii systemy nadzoru są ulepszane o więcej funkcji. W ostatnich latach kamery bezpieczeństwa mogły przechwytywać filmy lub obrazy i przechowywać je na serwerze w celu monitorowania. Obecnie kamery bezpieczeństwa są produkowane w oparciu o zmieniający się styl życia.

Najnowsze kamery bezpieczeństwa umożliwiają użytkownikom podgląd monitoringu na żywo na urządzeniach mobilnych lub PC. Wystarczy zainstalować aplikację, którą można uruchomić na urządzeniu mobilnym w celu przeglądania nagrań.

Nawet istnieje wiele aplikacji do monitorowania filmów iVMS to najnowsza technologia monitorowania kamer bezpieczeństwa. Ale większość ludzi szuka pobierania i instalowania tych aplikacji na komputerze osobistym lub MAC. Dlatego przeczytaj ten artykuł, aby poznać proces instalacji iVMS na PC i MAC.

iVMS-4500 na PC i laptopie

Co to jest iVMS-4500?

iVMS-4200 to scentralizowane oprogramowanie do zarządzania wideo, które służy do kontroli urządzeń i zarządzania kamerami monitorującymi. Najnowsza wersja iVMS-4200 to iVMS-4500, którą można zainstalować na komputerze lub komputerze MAC w celu uzyskania dostępu do sterowania kamerami.

iVMS-4500 na PC firmy HIKVISION to aplikacja, która pozwala użytkownikowi monitorować i zarządzać wideo na komputerze. Ta aplikacja została pobrana przez wielu użytkowników i uzyskała najlepsze oceny, ponieważ przyjmuje bardzo zaawansowane technologie.

Jest to odpowiednie dla kamer CCTV, kamer IP, NVR, DVD i innych urządzeń monitorujących kamery, które są instalowane w domu lub biurze ze względów bezpieczeństwa.

Dzięki tej aplikacji iVMS-4500 możesz uzyskać dostęp do różnych funkcji, takich jak powiększanie i pomniejszanie, kontrolować dźwięk wyjściowy, a także edytować filmy. Główną zaletą tej przyjaznej dla klienta aplikacji jest to, że może bezpiecznie przechowywać pliki.

Pobierz iVMS-4500 na PC Windows 10 Aplikacja – szczegóły
Nazwa aplikacji iVMS-4500
Ostatnia wersja 4.7.4
Rozmiar pliku 21 MB
Data ostatniej aktualizacji 04 kwietnia 2019 r
Kompatybilny z Android, PC Windows i iPhone / iPad
Wymaganie Windows 7, Windows 8, Windows 10 i Mac
Ocena 4.1
Ogółem instalacji

Funkcje iVMS-4500 na PC

Obsługuje zoom cyfrowy i pochylenie kamery Może dodawać najczęściej używane kamery do ulubionych Ma powiadomienie o alarmie i zarządzanie informacjami Umożliwia zarządzanie zdjęciami i filmami wideo Obsługuje lokalne nagrywanie podczas monitorowania na żywo Posiada tryb zdalnego odtwarzania Może zarządzać zrobionymi zdjęciami i klipami wideo

Aplikacja iVMS-4500 to idealne rozwiązanie dla nowych firm lub małych organizacji do monitorowania kampusu. Może być również wykorzystywany do celów domowych, w których bezpieczeństwo zapewnia siła robocza.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Bezpłatne pobieranie iVMS-4500 na PC i MAC

Ponieważ iVMS-4500 jest specjalnie zaprojektowany dla telefonu komórkowego, nie można go zainstalować bezpośrednio na komputerze PC lub MAC. Mimo że możesz pobrać iVMS-4500 na PC / Laptop i uzyskać jego zalety.

Jak pobrać i zainstalować iVMS-4500 na PC

Wielu użytkowników komputerów PC wiedziało o BlueStack App Player i jego roli na komputerze. Bluestack to specjalna aplikacja na Androida, która umożliwia użytkownikom uruchamianie aplikacji na Androida na PC. Ta aplikacja jest uwzględniona w pobieraniu iVMS-4500.

Krok 1: Rozpocznij proces instalacji, pobierając aplikację BlueStacks na komputer

Krok 2: Uruchom pobraną aplikację BlueStacks na PC. Możesz pobrać instalator Bluestacks offline

Krok 3: Po zakończeniu procesu pobierania i instalacji otwórz Bluestacks na komputerze

Krok 4: Zaloguj się na swoje konto Google, aby pobierać aplikacje z Google Play na BlueStacks

Krok 5: W tym emulatorze BlueStacks kliknij przycisk Moje aplikacje

Krok 6: Szukać "iVMS-4500 ″ dla Windows PC na stronie głównej

Kroki 7: Możesz znaleźć aplikację iVMS-4500 i zainstalować ją

Krok 8: Teraz rozpocznie się proces instalacji iVMS-4500

Oprócz tych kroków możesz również pobrać plik APK iVMS-4500 Google Play Store i zainstaluj go na BlueStacks.

Kroki pobierania iVMS-4500 na MAC

Przeczytaj poniższe kroki, aby poznać proces instalacji aplikacji iVMS-4500 dla MAC na MacBooku Pro lub Air, iMac.

Krok 1: Wyszukaj dowolny emulator Androida lub aplikację BlueStack zgodną z systemem macOS.

Krok 2: Musisz pobrać dowolny odpowiedni emulator Androida na MAC

Krok 3: Uruchom pobrany emulator, jak każdą inną aplikację uruchomioną na komputerze MAC.

Krok 4: Poszukaj w pasku wyszukiwania emulatora iVMS-4500 dla MAC i rozpocznij proces instalacji

Krok 5: Wreszcie będziesz mógł uruchomić iVMS-4500 dla komputerów Mac w emulatorze.

Wniosek

Są to zatem kroki do pobrania aplikacji iVMS-4500 na PC lub MAC. Zasadniczo aplikacja iVMS-4500 jest instalowana na urządzeniach mobilnych bezpośrednio ze sklepu Play, aby wyświetlić monitorowanie na żywo.

W niektórych przypadkach ludzie oglądają wideo lub oglądają obraz z kamery CCTV na większym ekranie i instalują aplikację iVMS -4500 na swoim komputerze PC lub MAC. Skorzystaj z tych kroków i skutecznie uruchom system monitorowania.