Pobierz JOOX Music na PC /Windows 7/8/ 10 i Mac

JOOX Music na PC: Muzyka jest jedną z najlepszych opcji zmniejszania stresu dla większości ludzi. Uwielbiamy słuchać różnych rodzajów utworów. Nie tylko koi naszą duszę, ale także daje nam chwilę radości. Gdyby nie było muzyki, świat żyłby w smutku i otępieniu. Obecnie istnieje wiele form, w których możemy cieszyć się naszymi ulubionymi utworami. Możemy zdecydować się na słuchanie ulubionych utworów z Internetu lub z naszej pamięci. Internetowe strumieniowanie muzyki staje się obecnie bardzo popularne i tutaj w tym artykule omówimy jedną z takich aplikacji do strumieniowego przesyłania muzyki; JOOX Music i jak pobrać JOOX na PC.

Streaming muzyki online był dobrodziejstwem dla melomanów; możesz cieszyć się ulubionymi utworami w dowolnym momencie, nawet ich nie pobierając. Najlepsze jest to, że strumieniowe przesyłanie muzyki online nie pozwala na kompromis w zakresie jakości muzyki. JOOX Music jest wyborem miłośników muzyki od początkowej fazy. Muzyka JOOX zapewnia utwory z Europy, Ameryki, Afryki Południowej i Korei. To jest aplikacja dla systemu Android i iOS opracowana przez Tencent. Możesz bezpłatnie korzystać z wielu utworów muzycznych. Możesz również wybrać członkostwo premium, płacąc określoną kwotę. Członkowie premium mogą cieszyć się muzyką wysokiej jakości bez reklam. Możesz również wykonywać określone zadania, aby uzyskać członkostwo premium.

Pobierz aplikację muzyczną JOOX na PC

JOOX Music App na PC Bezpłatne pobieranie

Kluczowe cechy JOOX Music Streaming Aplikacja na PC

JOOX zapewnia najnowsze i modne utwory w wysokiej jakości. Poniżej wymieniliśmy najważniejsze funkcje JOOX Music;

Możesz cieszyć się milionami utworów w muzyce JOOX, ponieważ ma ogromną kolekcję muzyki, która gwarantuje, że nigdy nie będziesz się nudzić ich zawartością. Możesz pobrać wszystkie wybrane utwory z muzyki JOOX. JOOX dzieli muzykę na różne kategorie; JOOX ma inną sekcję najlepszych utworów, z której możesz pobrać utwory wybrane przez zespół JOOX. Możesz także pobrać swoje ulubione utwory i słuchać ich, nawet jeśli nie masz połączenia z internetem; możesz także cieszyć się milionami utworów w trybie offline. Jeśli jesteś członkiem premium, możesz pobierać nieograniczoną liczbę utworów, aby słuchać ich w trybie offline. Jeśli lubisz słuchać radia, muzyka JOOX musi znajdować się na liście preferencji, ponieważ oferuje ponad 50 radia c Możesz cieszyć się reklamą -Darmowa muzyka, jeśli zdecydujesz się na członkostwo premium (JOOX VIP). Nie musisz cały czas słuchać tych irytujących reklam; po prostu wybierz członkostwo premium, aby cieszyć się ulubioną muzyką bez żadnych zakłóceń.

Istnieje wiele funkcji muzyki JOOX, wśród których wymieniliśmy najlepsze z powyższych. Po wybraniu członkostwa premium możesz cieszyć się muzyką wysokiej jakości bez przerwy. Możesz udostępniać swoje ulubione utwory na WeChat znajomym i bliskim. Możesz kupić członkostwo premium od swojego Google Play Store konto.

Pobierz JOOX na PC /Windows 7/8/ 10 i Mac

Chociaż JOOX to aplikacja dla systemu Android i iOS, nadal możesz pobrać ją na komputer i cieszyć się ulubionymi utworami. Deweloper nie wydał jeszcze swojej aplikacji na PC /windows. Ale nie musisz się martwić, ponieważ w tym artykule przedstawimy sposób pobierania aplikacji muzycznej JOOX na komputer.

Ponieważ muzyka JOOX jest dostępna tylko na platformę Android i iOS, ale jeśli chcesz cieszyć się aplikacją muzyczną JOOX na PC, musisz użyć emulatora Androida. Istnieje wiele emulatorów Androida dostępnych w Internecie, ale Bluestacks jest najpopularniejszym z nich. Ma wiele funkcji i nie ma absolutnie żadnych poważnych wad tego emulatora. Możesz pobrać JOOX na PC / Komputer za pomocą Play Store na Bluestacks. Proces instalacji jest taki sam jak na urządzeniu z Androidem. Poniżej wymieniliśmy kroki, które możesz wykonać, aby pobrać JOOX na PC;

Krok. 1 – Przede wszystkim potrzebujesz emulatora Androida na komputerze, aby pobrać muzykę joox. Możesz pobrać najlepszy emulator Androida; Bluestacks stąd. Zainstaluj Bluestacks na swoim komputerze i możesz korzystać z aplikacji na Androida na swoim komputerze. Po zainstalowaniu wszystko jest gotowe do kolejnych kroków.

⇒ Pobierz emulator Bluestacks

Krok. 2 – Przejdź do ekranu głównego na Bluestacks. Teraz przewiń do App Store (najpopularniejszym sklepem z aplikacjami jest Google Play Store). Kliknij ikonę Sklep Play.

Krok. 3 – Teraz w Google Play Store kliknij pasek wyszukiwania i wyszukaj aplikację JOOX. Nie należy szukać podrobionych aplikacji, dlatego wyszukaj oficjalną aplikację do muzyki JOOX. Gdy znajdziesz oficjalną aplikację JOOX na PC w sklepie z aplikacjami, kliknij przycisk instalacyjny.

Krok. 4 – Ta aplikacja o pojemności 47 MB ​​zostanie zainstalowana w ciągu kilku minut, w zależności od połączenia internetowego. Twoja aplikacja JOOX na PC zostanie wkrótce zainstalowana na Bluestacks. Przejdź do sekcji Moje aplikacje na swoich bluestackach i znajdź aplikację Joox na PC.

Wszystko gotowe do słuchania muzyki JOOX na komputerze /windows. Wystarczy dwukrotnie kliknąć ikonę muzyki JOOX, a aplikacja się otworzy. Możesz cieszyć się ulubionymi utworami w tej aplikacji.

Możesz także zainstalować aplikację JOOX na PC na Bluestacks, importując ją z dysku. Aby to zrobić, musisz pobrać tę aplikację z dowolnego źródła zewnętrznego (nie jest preferowane). Po zaimportowaniu aplikacji zainstaluj ją.

Ostatnie słowa na temat pobierania aplikacji JOOX na PC:

Więc chodziło o to, jak pobrać JOOX na PC /Windows. Możesz wykonać następujące kroki, aby cieszyć się płynną muzyką w aplikacji muzycznej JOOX na komputerze /Windows także. Upewnij się tylko, że pobierasz aplikację z zaufanego źródła (Google Play Store), a nie z niezaufanego źródła zewnętrznego. Wykonaj podobne kroki, aby pobrać JOOX również na Maca.