Pobierz Oppo Reno A Tapety (Full HD)

Seria Reno Oppo smartphones od momentu wprowadzenia stał się ogromnym sukcesem. Oprócz sukcesu firma wprowadziła do oferty Reno A. Oppo Reno A to urządzenie średniej klasy z niewielkim sprzętem. Mówiąc o tym, mamy 2 Oppo Reno Tapety dla was wszystkich dzisiaj. Rozdzielczość to typowe 1080 x 2340 pikseli i współczynnik proporcji 19.5:9.

Oppo Reno A jest wyposażony w przyzwoite SoC, obszerną pamięć RAM, świetny wyświetlacz dla swojego segmentu, akumulator OK. Zanim się zorientujesz, żaden Reno A nie jest wyposażony w płetwę rekina lub wyskakujący aparat. Zamiast tego eliminuje wycięcie kropli wody, które mieści przednią krzywkę. Co ciekawe, tył Oppo Reno A przypomina jakiś owocowy telefon z przeszłości! W każdym razie, w typowy sposób, pobierzmy tapety Oppo Reno A, zanim sprawdzimy jego specyfikację.

Oppo Reno A Tapety

Wystarczy szybki rzut oka, aby zidentyfikować tapety Oppo Reno A. Jak widać, od razu widać, że tapety pochodzą z urządzenia Reno, biorąc pod uwagę, że tapety z tej serii wyglądają mniej więcej podobnie. Tapety wyglądają na bogate i żywe. Ponownie, rozdzielczość Full HD + (1080 x 2340 px) to rozdzielczość. Współczynnik proporcji ponownie wynosi 19.5:9.

Aby pobrać tapety Oppo Reno A, wystarczy kliknąć Link do Dysku Google podane poniżej (oryginalna jakość: PNG). Albo przejdź do galerii tapet. Nie zapomnij też zapoznać się z naszą kolekcją tapet stockowych.

Pobierz tapety stock Oppo Reno A.

Oppo-Reno-A-Stock-Wallpapers.zip

Wszystkie tapety Oppo-Stock

Specyfikacja Oppo Reno A.

AMOLED, wodoodporny, 6 GB pamięci RAM

ZA 6.4″ Full HD + AMOLED dominuje z przodu Oppo Reno A. Dokładnie, rozdzielczość 1080 x 2340 px to rozdzielczość (taka sama jak w przypadku standardowych tapet). Wyświetlacz, jak wspomniano wcześniej, jest karbowany z minimalnymi ramkami i odrobiną brody. Panel AMOLED jest chroniony przez Gorilla Glass 5. Powiedziawszy to, skaner linii papilarnych pod wyświetlaczem jest wbudowany w wyświetlacz w celu uwierzytelnienia biometrycznego.

Chipset Qualcomm Snapdragon 710 odpowiada tutaj za wydajność. Z SoC sprzężony jest procesor graficzny Adreno 616. Jeśli chodzi o pamięć RAM, otrzymujemy jednostkę 6 GB. Pamięć wewnętrzna jest duża przy 128 GB. Dość odświeżająco Oppo Reno posiada certyfikat IP67 na wodoodporność i pyłoszczelność.

Aparat fotograficzny

Prosty podwójny system kamer 16MP + 2MP (z wykrywaniem głębokości) znajduje się w Oppo Reno A. Z przodu Oppo Reno A mieści aparat do selfie 25MP. Tylne i przednie kamery są w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości do odpowiednio 4K @ 30 fps i FHD @ 30 fps.

Wersja Androida i moc baterii

Własna nakładka Oppo o nazwie ColorOS 6 uruchamia Oppo Reno A (przy uruchomieniu), który jest oparty na systemie Android 9 Ciasto. Jeśli chodzi o akumulator, jednostka OKish 3600 mAh jest szczelnie zamknięta wewnątrz Oppo Reno A.

Pobierz także: