Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pobierz Studio Anime 5 za darmo!!

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pobierz Studio Anime 5 za darmo!!

Studio anime 5 jest znakomity oprogramowanie do tworzenia kreskówekz pełnym systemem klatek kluczowych i kości, aby w pełni rozwijać postacie. Studio anime jest ułożony trochę tak, jak elementy sterujące po lewej stronie ekranu i bardziej szczegółowe narzędzia, takie jak warstwy itp., po prawej stronie. Interfejs Anime Studio jest prosty i zawiera oddzielne pływające palety dla funkcji Narzędzia, Styl, Warstwy i Oś czasu. Wszystkie te palety otaczają obszar roboczy, w którym można włączać i wyłączać siatkę. Dostępna jest również funkcja przyciągania do siatki, która pomaga szybko budować precyzyjne obiekty.

Studio anime jest zasadniczo pakietem do rysowania grafiki wektorowej 2D połączonym z silnikiem animacji klatek kluczowych. Nie ogranicza się bynajmniej do stylu japońskiego, od którego wywodzi się jego nazwa, Studio anime może obsłużyć kilka różnych typów animacji – w tym animacja punktów i warstw. Ale jego główna siła leży w jego własności. Wiąże się to z konstruowaniem kości dla każdej postaci, których kości następnie poruszasz, aby postać mogła się poruszać. Technika ta opiera się na zasadach animacji klatek kluczowych, w których ustalasz stany docelowe, które mają zostać osiągnięte w wyznaczonych klatkach, a oprogramowanie automatycznie wypełnia luki w procesie znanym jako animacja. Ta zasada może zaoszczędzić dużo czasu podczas animacji postaci, ponieważ eliminuje konieczność ręcznego rysowania każdej klatki.

Możesz nawet dodać ścieżkę dźwiękową do swojej animacji wyeksportuj całość jako plik filmowy Flash, QuickTime lub avi. Najnowsza wersja Anime Studio to Studio anime 6który ma kilka znacznych ulepszeń w stosunku do wersji 5ale dla kogoś, kto zaczyna od animacji i rysowania kreskówek, Anime Studio 5 to znacznie więcej niż prosić. Co wiecej? Można nawet dostać Studio anime 5 za darmo bezpośrednio od producenta. Przeczytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Skorzystaj z Anime Studio 5 za darmo

Co więcej, jeśli chcesz kupić najnowszą wersję – Studio anime 6otrzymasz ogromną zniżkę w wysokości 60% (tylko 19,99 USD), co moim zdaniem jest świetną okazją.

Pobierz Studio Anime 5 za darmo

Zamówienie będzie kosztować $0. Twój numer seryjny znajduje się na stronie potwierdzenia, zapisanym drobnym drukiem. Również w e-mailu z potwierdzeniem zamówienia. Łap zanim oferta się skończy.

Powiązane: 10 najlepszych stron internetowych do bezpłatnego oglądania anime w Internecie

Table of Contents