Pobierz tapety Stock Infinix S5

Tajwański producent smartfonów wypuścił na rynek podstawowy Infinix S5 w październiku ubiegłego roku. The Infinix S5 pochodzi z dość imponującymi specyfikacjami w swojej klasie. Powiedziawszy to, mamy 5 Infinix S5 stockowe tapety dla was wszystkich dzisiaj. Standardowe tapety Infinix S5 mają jakość HD +. Rozdzielczość tapet wynosi 720 x 1600 pikseli, a współczynnik kształtu 20:9.

Konfiguracja sprzętowa Infinix S5 jest całkiem przyzwoita jak na swoją cenę. W chwili obecnej otrzymujemy nowoczesny wysoki wyświetlacz z minimalnymi ramkami, między innymi system czterech kamer. Tak dobre jak specyfikacje, jest jeden rozczarowujący haczyk, jeśli chodzi o specyfikacje. Tak więc, jak zwykle, sprawdźmy podstawowe tapety Infinix S5, a następnie ich specyfikacje.

Infinix S5 stock tapety

Nie możemy nie wspomnieć, że tapety Infinix S5 bardzo przypominają tapety Samsunga Galaxy Note 9. To powiedziawszy, wyglądają i czują się żywe i żywe. Ponownie, 5 tapety stock Infinix S5 są w jakości HD +. Znowu precyzyjnie mówiąc, 720 x 1600 px i 20:9 są odpowiednio rozdzielczości i proporcje.

Pobieranie tapet stockowych Infinix S5 jest bardzo proste. The dysk Google link znajduje się poniżej. Sprawdź także nasze galeria tapet. Nie zapomnij odwiedzić naszej kolekcji tapet stockowych.

Pobierz tapety stock Infinix S5

Infinix-S5-Stock-Wallpapers.zip

Wszystkie tapety Infinix-Stock

Dane techniczne Infinix S5

infinix s5 stock tapety obraz plakatu

6.6in IPS, bateria 4000 mAh, poczwórna kamera

Teraz nadszedł czas, aby złapać wspomniany wcześniej połów. Tak wyświetlają się miary Infinix S5 6.6″ I jest odmiany HD +. Tak, dobrze przeczytałeś, wyświetlacz ma rozdzielczość HD + i godzinę 6.6 cale, to bez wątpienia pikselowanie w naturze. Rozdzielczość wynosi 720 x 1600 pikseli (to samo dotyczy standardowych tapet). Zanim się zorientujesz, nie, nie ma żadnego rodzaju czujnika linii papilarnych na wyświetlaczu, zamiast tego masz po prostu tradycyjny i dobry stary czujnik pojemnościowy.

W każdym razie, dalej, urządzenie jest zasilane przez MediaTek MT6762, który jest oczywiście w klasie budżetowej. Pamięć RAM dostępna dla użytkownika wynosi 4 GB. Jeśli chodzi o pamięć, masz tylko 64 GB pamięci na pokładzie. Mówiąc o pamięci, gniazdo karty MicroSD jest wbudowane w Infinix S5.

Konfiguracja czterech kamer

Aparat Infinix S5 jest wyposażony w 16-megapikselową, a następnie ultra-szeroką 5-megapikselową, 2-megapikselową głębokość zawartą przez czujnik słabego oświetlenia. Z góry mamy aparat do selfie 32MP. Zarówno tylne, jak i przednie kamery są w stanie nagrywać filmy w rozdzielczości do 1080p @ 30 fps.

Wersja baterii, ceny i Androida

Przydatna bateria 4000 mAh jest na pokładzie Infiinix S5, aby utrzymać światła. INR 8, 999 to cena detaliczna Infinix S5 i jest dostępna za pośrednictwem Flipkart. Android 9.0 Pie inicjuje Infinix S5.

Pobierz także:

Tapety Blu G9 Pro Stock (Full HD +)

Samsung Galaxy A20s Wallpapers

Realme C2 Zdjęcie Tapety