Pobierz Thunder VPN dla Windows 7/8/ 10 (PC i Mac)

Thunder VPN na PC: Wraz z ewolucją Internetu pojawia się również szereg zagrożeń. Ludzie obawiają się o swoją prywatność i utratę danych. Być może regularnie słyszysz o wielu takich przypadkach, ale nie martw się, VPN jest skutecznym sposobem ochrony danych. Istnieje wiele VPN dostępnych w Internecie, ale grzmot VPN należy do najlepszych. W tym artykule porozmawiamy o Thunder VPN i dowiemy się, jak pobrać i zainstalować go na swoim komputerze.

VPN w zasadzie staje się mediatorem między twoim komputerem a serwerem, który ostatecznie chroni twoje dane przed hakerami. Tym, którzy poważnie podchodzą do kwestii ochrony swoich danych i prywatności za każdym razem, gdy korzystają z Internetu, zaleca się skorzystanie z VPN. Wybór dobrego dostawcy usług VPN jest bardzo ważny, ponieważ niezaufany produkt może zaszkodzić zarówno komputerowi, jak i Twoim danych. Ten artykuł dotyczy jednego z takich zaufanych i cieszących się dużym uznaniem VPN; Thunder VPN.

Pobierz Thunder VPN za darmo na PC

pobierz bezpłatny VPN Thunder na PC 2019

Thunder VPN to w zasadzie aplikacja mobilna, która została zaprojektowana w celu zapewnienia ci wirtualnej sieci prywatnej (VPN) za darmo. Osoby postronne lub osoby trzecie nie będą w stanie wykryć czynności wykonywanych przez Ciebie, jeśli korzystasz z Thunder VPN. Jedną z najlepszych cech tej aplikacji jest to, że nie trzeba się rejestrować na tej platformie, aby z niej korzystać. Możesz więc korzystać z tej aplikacji, nawet jeśli jesteś nowicjuszem w tej dziedzinie. Chociaż jest to aplikacja mobilna, jeśli chcesz używać jej na komputerze, najpierw musisz zainstalować emulator Androida na swoim komputerze. Nie denerwuj się, poniżej przedstawiamy szczegółową metodę pobierania i instalowania Thunder VPN na twoim komputerze;

Przeczytaj także: Top 12 najlepszych aplikacji VPN na Androida 2019

Thunder VPN na PC (Windows 7, 8, 10 i Mac) Bezpłatne pobieranie

Krok. 1 – Możesz używać Thunder VPN na swoim komputerze, tylko jeśli masz emulator Androida na swoim komputerze. Sugerujemy korzystanie z Bluestacks, ponieważ jest to najlepszy emulator Androida dostępny w Internecie. Możesz pobrać i zainstalować Bluestacks z jego oficjalnej strony internetowej. Możesz pobrać instalator Bluestacks online lub instalator Bluestacks offline, aby zainstalować pakiet Bluestacks na komputerze. Przed przystąpieniem do instalowania Bluestacks na komputerze upewnij się, że na komputerze jest wystarczająco dużo miejsca i pamięci RAM, w przeciwnym razie może to opóźnić działanie komputera.

Krok. 2 – Po pomyślnym zainstalowaniu Bluestacks na komputerze nadszedł czas, aby pobrać i zainstalować Thunder VPN na PC. Otwórz Bluestacks na komputerze i przewiń do Google Play Store i otwórz to.

Krok. 3 – W Sklepie Play kliknij pasek wyszukiwania i wyszukaj „Thunder VPN”I kliknij przycisk Enter. Poczekaj chwilę, aż aplikacja zostanie znaleziona.

Krok. 4 – Będziesz musiał poszukać właściwej aplikacji w wynikach wyszukiwania. Najprawdopodobniej pierwszym wyborem będzie Twój wybór. Musisz szukać poprawnej nazwy w wynikach wyszukiwania. Kliknij „Thunder VPN”.

Krok. 5 – Kliknij przycisk Zainstaluj, a za chwilę zostanie zainstalowana aplikacja Thunder VPN na PC. Sklep Google Play automatycznie zainstaluje aplikację po jej pomyślnym pobraniu, więc nie musisz się martwić o nic innego.

Krok. 6 – Czas pobierania i instalacji całkowicie zależy od systemu, a także od połączenia internetowego. Po pomyślnym zainstalowaniu Thunder VPN na PC wszyscy są gotowi z niego korzystać.

Wykonując wszystkie powyższe kroki, możesz pobrać Thunder VPN na PC i zainstalować go. Możesz także pobrać i zainstalować Thunder VPN dla komputerów Mac. Jeśli chcesz zainstalować go na komputerze Mac, musisz pobrać i zainstalować Bluestacks, który jest kompatybilny z Mac OS, który możesz łatwo pobrać na oficjalnej stronie Bluestacks.

Podczas pobierania Bluestacks upewnij się, że nie pobierasz go z żadnego zaufanego źródła, ponieważ może to spowodować uszkodzenie urządzenia. Thunder VPN na PC należy również pobrać i zainstalować w taki sam sposób, jak wspomniano powyżej, a nie z żadnego niewiarygodnego źródła. Nie przerywaj procesu pobierania i instalacji w sklepie Google Play i miej cierpliwość.

Wniosek

VPN stał się obecnie koniecznością, aby korzystać z usługi, biorąc pod uwagę obawy dotyczące prywatności. Thunder VPN jest jednym z najlepszych darmowych VPN dla windows które możesz pobrać i zainstalować na swoim komputerze. Pomoże to w ochronie danych przed dostaniem się w niepowołane ręce, a także w dostęp do zastrzeżonych witryn w twoim regionie.