Pobierz Tinder na Maca za darmo

Jedną z najczęstszych frustracji, które przeczytałem od użytkowników Tindera, jest to, że mogą go używać tylko na swoich telefonach (bliższe miejsce zajmuje uporczywe dzielenie się aplikacjami z Facebook, każda gra słów.) Bez wiedzy wielu użytkowników Tindera, mamy wypróbowaną i prawdziwą (i legalną!) metodę uzyskania Tinder dla komputerów Mac lub Windows Komputer PC z minimalnym wysiłkiem i minimalnym zaangażowaniem oprogramowania innych firm. Jeśli masz ochotę „przesunąć w lewo” na wygodniejszym ekranie, niż może to dać smartfon, czytaj dalej!

Dajmy wszystkim serdeczne oklaski dla Tindera, za bycie ostatnią słomą, która złamała grzbiet wielbłąda. Każda popularna pogarda dla randek online lub kultury łączenia może teraz zniknąć cicho w nocy, gdy Tinder stał się głównym nurtem społecznościowym, nawet jeśli nie zawsze działa. Wracając do pierwszych dni eHarmonii, mediów społecznościowych i randek internetowych, pamiętam cały pogardę, która przyszła na skutek powiedzenia, że ​​jesteście parą, która spotkała się w Internecie. Wszystkie wątpliwości, podejrzenia i oczekiwania po prostu nie działa.

Możemy wreszcie obalić całą badziewię i przyznać, że randki online to kolejne rozszerzenie, dzięki któremu możemy połączyć się z innymi ludźmi, nawet w najbardziej intymnych celach. Działał, działa i będzie działał w miarę ewolucji naszych metod przesyłania wiadomości i mediów społecznościowych wraz z naszą technologią. Dziękuję Tinder. Nie jesteś jedyną usługą, o którą klaskam, ale jesteś wśród nich.

Pobierz Tinder na Maca za darmo 1

Nie oznacza to jednak, że usługa nie przychodzą bez towarzyszących im frustracji, jak wspomniano powyżej. W przeciwieństwie do wielu innych internetowych serwisów randkowych, Tinder jest nadal odizolowany stosunkowo wyłącznie smartphones. Jeśli to nie dzieje się w twojej kieszeni, to powszechna opinia jest taka, że ​​tak się nie dzieje.

Nieszczęśliwy jest fakt, że prawda jest w połowie słuszna. Nie ma natywnej wersji Tindera na komputery Mac i PC, a na podstawie obecnych trendów i perspektyw nie ma żadnej na horyzoncie. Zawsze warto poprosić o to deweloperów Tinder, ale na razie nie ma powodu, aby pokładać w nich nadzieję. Jeśli jednak zechcesz przeskoczyć przez kilka łatwych kół, możemy stosunkowo łatwo połączyć wrażenia ze smartfona z komputerem stacjonarnym.

Odpowiedź jest naśladowana; Mówiąc konkretnie, emulacja Androida. Wiem, wiem, że może wydawać się herezją szeptanie nawet w obecności oddanych użytkowników komputerów Mac, ale jest to wypróbowany i przetestowany fakt, że emulacja iOS jest znacznie bardziej bolesna niż warta. Pozostaje nam więc emulacja doskonałego systemu operacyjnego Android firmy Google. Nie martw się jednak – zapewni Ci całkiem doskonałe wrażenia z Tindera na komputerze Mac, zamiast mieć natywną wersję popularnej aplikacji randkowej.

Emulujący Tinder

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze sceną emulacji, działa ona w ten sposób – komputer wykorzystuje część swoich zasobów do symulacji środowiska wirtualnego, które działa jak inny system operacyjny. W tym przypadku będzie to system operacyjny Android firmy Google na urządzenia mobilne, ale ludzie popularnie używali go do emulacji starych konsol do gier i innych niedostępnych systemów, do których inaczej nie mieliby dostępu.

Słowo „emulator” często wiąże się z pewnym piętnem, zwykle związanym z niejednoznaczną legalnością tego procesu. Jest to całkiem zrozumiałe, ponieważ emulacja często może spaść po złej stronie cyfrowych praw autorskich i pirackich. Podczas gdy emulatory gier wideo mogą być legalne, gry, które pobierasz, aby na nich grać, są prawie zawsze pirackie w taki czy inny sposób. Zapewniamy, że Appamatix nie akceptuje nielegalnej działalności online, więc nie popchniemy Cię w złym kierunku. Emulacja Androida jest legalna i legalna, podobnie jak wersja Tindera, którą uruchamiamy na komputerze Mac.

Znalezienie dobrego emulatora

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić – zanim pomyślisz o dostępie do Tindera – jest znalezienie przyzwoitego emulatora, który możesz pobrać i używać, najlepiej bez żadnych kosztów dla siebie. Przez większość czasu dostajesz to, za co jesteś gotów zapłacić za oprogramowanie komputerowe, ale w tym przypadku emulacji możesz znaleźć całkiem fajne programy, które można bezpłatnie pobrać i używać. Poniżej znajduje się kilka rekomendacji, które powinny pasować do twoich upodobań, ale nawet pobieżne wyszukiwanie w Google pojawi się kilka innych. Nie marnuj jednak zbyt dużo czasu na wybieranie i wybieranie – powodem, dla którego tu jesteśmy, jest Tinder, a twój emulator to tylko sposób, w jaki masz do niego dostęp.

Pobierz Tinder na Maca za darmo 2

  • Bluestacks to nasza pierwsza rekomendacja, a jeśli chodzi o emulację Androida, wydaje się, że jest złotym dzieckiem Internetu. Nie jest to w żaden sposób niezasłużone – to świetne oprogramowanie, które poradzi sobie z każdą aplikacją na Androida, którą rzucisz. Jest sprzedawany przede wszystkim graczom z Androidem, ale rzeczywisty interfejs przypomina bardzo rzeczywiste urządzenie mobilne. Można go pobrać i używać za darmo, ale po wygaśnięciu okresu próbnego musisz tolerować reklamy oprogramowania innych firm lub zapłacić $2/ miesięczna opłata abonamentowa za funkcje „premium”.
  • Andyroid jest mniej popularnym emulatorem niż Bluestacks, ale nie daj się oszukać. Jest nie mniej zdolny i na kilka sposobów bardziej dostępny. Dzięki minimalistycznemu designowi i zasobnikowi systemowemu, który pozwala zmieniać funkcje bez uruchamiania całego emulatora, jest również dość poręczny. Andy można pobrać bezpłatnie i używać.
  • Manymo jest dziwną kaczką paczki, ale zawsze umieszczam ją na liście zalecanych emulatorów Androida ze względu na wypełnioną niszę. Zamiast oprogramowania, które musisz pobrać i zainstalować, Manymo to program oparty na przeglądarce, który wykonuje całą emulację bez każdy konieczna instalacja Istnieją dwa zastrzeżenia – musisz zapłacić $9/ miesięczna opłata abonamentowa, jeśli chcesz jej używać więcej niż 10 razy w miesiącu i będziesz musiał mieć pod ręką pliki .apk (aplikacji) dla wszystkich aplikacji, które chcesz emulować. Pomijając te dwie bariery, jest to niezwykle wydajny mały emulator, który działa świetnie, gdy nie możesz swobodnie instalować żadnego oprogramowania, które lubisz na komputerze Mac.

Każda z powyższych trzech opcji będzie działać, a co ważniejsze, wszystkie działają dobrze na komputerach Mac. Może to być nieco rzadka jakość, jeśli chodzi o znalezienie kompatybilnego oprogramowania, więc pobierz i zainstaluj ten, który najbardziej Ci odpowiada, i przejdźmy do przesuwania Tindera!

Pobieranie Tinder

Jest jeszcze jeden ostatni krok, który musisz zrobić, aby uzyskać dostęp do Tindera za pomocą emulatora; musisz utworzyć konto Google, aby uzyskać dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play. Można to łatwo zrobić, pobierając darmowe konto Gmail online.

Tinder_screenshot

Po zakończeniu uruchom nowe oprogramowanie do emulacji i kliknij sklep Google Play. Wyszukaj „Tinder”, a wśród pierwszych wyników wyszukiwania znajdziesz aplikację, której szukasz. Traktuj to tak, jak na smartfonie – kliknij, pobierz, zainstaluj, a jeśli już mieć konto Tinder z własnego urządzenia mobilnego, wprowadź dane logowania. Gratulacje! Możesz już grać w Tindera na wygodnym komputerze Mac.

Ponieważ nie jest to zmodyfikowana wersja Tindera, będziesz mieć dostęp do wszystkich tych samych funkcji, które normalnie korzystasz z aplikacji na smartfonie. Oto tylko kilka innych rad, które pomogą ci lepiej bawić się z Tinderem na Macu:

  • Tinder ma być aplikacją na smartfony, co oznacza, że ​​jest zawsze aktywna i celowo zaprojektowana, aby być na wyciągnięcie ręki. Dlatego zalecam, aby smartfon pozostał centrum wszystkich działań Tindera.
  • Nadal będziesz potrzebować aktywnego Facebook konto w celu korzystania z Tindera. Nie możesz zmienić tego faktu; przepraszam sceptycy!
  • Ponieważ Tinder nie ma działać natywnie na komputerze, mogą wystąpić zniekształcone efekty wizualne wynikające ze zróżnicowanej rozdzielczości ekranu smartfona i monitora komputerowego. Jest to normalne i mimo to powinieneś kontynuować przesuwanie Tindera!

Postępuj zgodnie z powyższym przewodnikiem i tymi przydatnymi wskazówkami, a uzyskasz owocne doświadczenie w pobieraniu i korzystaniu z aplikacji Tinder za pomocą emulatora. Kto wie? Może nawet zależy Ci na tym, by spróbować emulować inne aplikacje mobilne dostępne w sklepie Google Play. Pamiętaj – dopóki pobierasz te aplikacje za pośrednictwem Google Play, absolutnie uzyskujesz do nich dostęp za pośrednictwem oficjalnych kanałów!

Pobieranie i korzystanie z Tindera na komputerze Mac jest bardzo proste, a jak udowodniliśmy, można to zrobić tak samo bezpłatnie, jak w smartfonie. Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy, aby je zadać! Jeśli uważasz, że nasz przewodnik to ratownik, wyświadcz nam przysługę i podziel się nią Facebook i Twitter!