Pobierz VivaVideo Editor na PC | Zainstaluj VivaVideo na PC / Laptopie

Jeśli chcesz Pro Video Editor i darmową aplikację Video Maker ze wszystkimi funkcjami edycji wideo, pobierz i zainstaluj VivaVideo Editor na PC / laptopa.

VivaVideo to kolejny najlepszy i najbardziej profesjonalny program do edycji wideo opracowany i stworzony przez QuVideo Inc. Ta aplikacja jest oficjalnie dostępna do użytku zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Oferuje najlepszą zdolność do konwertowania obrazów na wideo, stosowania licznych efektów do wideo lub zdjęć, a nawet ścieżki dźwiękowej. O wiele łatwiej jest tworzyć niesamowite filmy za pomocą aplikacji VivaVideo Editor. Możesz tworzyć lub dostosowywać własne historie wideo.

VivaVideo-Editor-for-PCVivaVideo Editor na PC

Jako profesjonalny edytor wideo, większość profesjonalistów użyje tego programu do swoich celów edycyjnych. Teraz można również zainstalować tę aplikację VivaVideo na swoim urządzeniu Windows Komputery PC lub Mac. Aplikacja VivaVideo Editor na PC pozwala użytkownikom tworzyć filmy lub pokazy slajdów przy użyciu różnych efektów. Możesz tworzyć imponujące i niesamowite filmy za pomocą tej aplikacji i dzielić to samo z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Jest to jeden z najpopularniejszych i najlepszych edytorów wideo dostępnych na rynku online.

O VivaVideo

Ten potężny edytor wideo pomaga personalizować pliki multimedialne. Za pomocą tego programu możesz tworzyć bezpłatne profesjonalne filmy. Użytkownicy mogą dołączać różne efekty, napisy, filtry i naklejki do tworzenia własnych filmów. Darmowe funkcje wysokiej jakości i doskonałe filmy są tworzone z jego funkcjami. Za pomocą tej aplikacji można łączyć zarówno swoje zdjęcia, jak i galerię. Edytor VivaVideo pomoże Ci udostępnić utworzone filmy na różnych platformach społecznościowych, takich jak Instagram, WhatsApp i Facebook.

VivaVideo Editor – Funkcje aplikacji

Znajdź poniżej listę funkcji oferowanych przez aplikację VivaVideo Editor w celach informacyjnych:

 • Aplikacja VivaVideo Editor na komputery PC umożliwia eksportowanie filmów lub filmów w rozdzielczości Full HD (High Definition) 1080p, 4K i 720p.
 • Możesz kopiować filmy podczas odtwarzania plików wideo, możesz także nagrywać swój głos.
 • Utwórz pokaz slajdów, dodając zdjęcia, aby stały się klasycznym lub nowoczesnym dziełem filmowym.
 • Funkcja kolażu jest wykorzystywana w tej aplikacji do łączenia różnych klipów wideo lub filmowych w celu tworzenia nowych kreatywnych filmów.
 • Ta aplikacja stworzy doskonałe filmy i prześle to samo do twojego YouTube kanał bezpośrednio. Można również łatwo tworzyć rozmycie wideo za pomocą edytora rozmycia wideo.
 • Aplikacja VivaVideo Editor pomoże użytkownikom dzielić się swoimi historiami wideo za pośrednictwem platform mediów społecznościowych, przyjaciół, krewnych i członków rodziny.
 • Oferuje różne niesamowite funkcje edycji oraz znacznie łatwiejsze oglądanie filmów i zdjęć. Do pliku wideo można również z łatwością dołączyć clipart, efekty, tekst i muzykę.
 • Ten program do edycji scenariuszy pomoże zorganizować i scalić film lub klipy wideo. Możesz poprawić wygląd i jakość swoich historii wideo.
 • Podczas edytowania filmów za pomocą aplikacji VivaVideo Editor możesz korzystać z szerokiej gamy dostępnych efektów specjalnych do swoich filmów.
 • Wstawianie naklejek i kopiowanie na żywo to główne cechy tej aplikacji.

Proces instalacji aplikacji VivaVideo Editor

Przed rozpoczęciem procesu instalacji konieczne jest pobranie pliku APK VivaVideo Editor z dowolnego wiarygodnego źródła lub wiarygodnych stron internetowych. Możesz zapoznać się z poniższym procesem instalacji aplikacji VivaVideo Editor na swoim urządzeniu Windows PC. Wymagane jest użycie emulatora lub odtwarzacza Android do uruchomienia aplikacji lub gier na Androida na komputerze.

Istnieją dwie różne metody instalacji edytora VivaVideo w twoim Windows PC. Oni są:

 • Zainstaluj edytor VivaVideo za pomocą Nox App Player
 • Zainstaluj edytor VivaVideo za pomocą odtwarzacza Bluestacks

Jak zainstalować APK VivaVideo Editor przy użyciu odtwarzacza aplikacji Bluestacks

Bluestacks to jeden z najpopularniejszych i najlepszych odtwarzaczy aplikacji na Androida, umożliwiający użytkownikom uruchamianie aplikacji lub gier na Androida na komputerze. Możesz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zainstalować APK edytora VivaVideo za pomocą odtwarzacza aplikacji Bluestacks:

>> Krok 1) Najpierw otwórz przeglądarkę internetową i wejdź na oficjalną stronę Bluestacks, aby pobrać aplikację Bluestacks Player.

>> Krok 2) Po zakończeniu uzyskaj dostęp do aplikacji Bluestacks.

>> Krok 3) Na ekranie głównym w polu wyszukiwania wpisz słowo kluczowe „VivaVideo” i naciśnij klawisz Enter.

>> Krok 4) Przekieruje stronę do Google Play Store.

>> Krok 5) Teraz zaloguj się przy użyciu konta Gmail lub Google.

>> Krok 6) Pod Google Play Store w polu wyszukiwania wprowadź ponownie słowo kluczowe „VivaVideo” i naciśnij klawisz Enter.

>> Krok 7) Wybierz aplikację APK edytora VivaVideo i naciśnij klawisz Enter.

>> Krok 8) W ciągu kilku minut aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana na podstawie połączenia internetowego lub Wi-Fi (bezprzewodowego).

>> Krok 9) W przypadku wystąpienia opóźnień podczas procesu instalacji zaleca się pobranie programu Microsoft .Net Framework i zainstalowanie go na komputerze.

>> Krok 10) Teraz przejdź do menu głównego odtwarzacza Bluestacks i przejdź do sekcji Wszystkie aplikacje.

>> Krok 11) Kliknij dwukrotnie ikonę edytora VivaVideo, aby pomyślnie uruchomić tę aplikację do edycji na komputerze.

Zainstaluj VivaVideo Editor APK za pomocą Nox App Player

Możesz postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zainstalować APK edytora VivaVideo przy użyciu Nox App Player:

 • Najpierw otwórz przeglądarkę internetową i wejdź na oficjalną stronę Nox App Player, aby pobrać aplikację Nox App Player.
 • Po zakończeniu uzyskaj dostęp do aplikacji Nox App Player.
 • Na ekranie głównym w polu wyszukiwania wpisz słowo kluczowe „VivaVideo” i naciśnij klawisz Enter.
 • Przekieruje stronę do Google Play Store.
 • Teraz zaloguj się przy użyciu konta Gmail lub Google.
 • Pod Google Play Store w polu wyszukiwania wprowadź ponownie słowo kluczowe „VivaVideo” i naciśnij klawisz Enter.
 • Wybierz aplikację APK edytora VivaVideo i naciśnij klawisz Enter.
 • W ciągu kilku minut aplikacja zostanie automatycznie zainstalowana.
 • Teraz przejdź do menu głównego odtwarzacza aplikacji Nox i przejdź do sekcji Wszystkie aplikacje.
 • Naciśnij dwukrotnie ikonę edytora VivaVideo, aby pomyślnie uruchomić aplikację do edycji na komputerze.

Wniosek

Większość z nas korzysta z aparatu do robienia zdjęć i nagrywania filmów, ale do edycji plików potrzebny będzie komputer. Jest to najważniejszy powód instalacji aplikacji VivaVideo Editor na komputerze. Niektórzy z nich mogą mieć problemy z opóźnieniami podczas uzyskiwania dostępu do tej aplikacji na swoich telefonach z Androidem i zaleca się korzystanie z wersji PC do edytowania plików bez żadnych problemów.

Aplikacja VivaVideo jest również przeznaczona na urządzenia mobilne i używana głównie na telefony z systemem iOS i Android.

Dziękujemy za wybranie . Aby uzyskać więcej aktualizacji, odwiedź stronę omgeeky.com

Post Pobierz VivaVideo Editor na PC | Zainstaluj VivaVideo na PC / Laptopie pojawił się pierwszy na .