Pobierz za darmo Snapchat na PC Laptop: Windows 7, 8

Witam i pozdrawiam, chętny Snapchatters! Jakby Snapchat nie cieszył się w 2016 roku wystarczającą obecnością, Appamatix jest tutaj, aby pokazać Ci, jak możesz przenieść swoje wrażenia na laptopa lub komputer stacjonarny Windows PC, używając Windows 7, 8.1lub 10! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z mediami społecznościowymi, czy jesteś starym weteranem, możesz być zaskoczony, jak swobodnie może być przeniesienie doświadczenia na większy ekran. Możesz być również zaskoczony, jak śmiesznie to jest łatwe.

Widzisz moje pierwsze doświadczenie ze Snapchatem w ogóle nie było ze Snapchatem. Podobnie jak wielu moich znajomych, moje pierwsze doświadczenia z tą wybuchową aplikacją były przede wszystkim w innych kanałach społecznościowych Facebook i Twitter, gdzie nagle zacząłem widzieć obrzydliwie genialne selfie moich kontaktów rzygające tęcze. Gdy tęcze zaczęły zanikać, zainteresowałem się odpowiedzialną za nie aplikacją. Następnie wprowadzono zamianę twarzy, a przezabawność, która z tego wynikła, ostatecznie załatwiła sprawę. Zarejestrowałem się, powiadomiłem znajomych, że się zarejestrowałem i zacząłem od tego momentu.

Jednak pomimo tego, że Snapchat jest dobry, wciąż jest zakotwiczony na urządzeniach z Androidem i iOS, bez wersji działającej natywnie na żadnej innej platformie. To niekoniecznie jest wadą, ponieważ Snapchat został opracowany dla smartphones i przede wszystkim szybkie, ciągłe używanie, ale od czasu do czasu miło jest oderwać wzrok od kilku cali ekranu dotykowego, który nosimy w kieszeniach, i przenieść wrażenia na większy laptop lub monitor stacjonarny.

To tutaj emulacja Androida odgrywa kluczową rolę, ponieważ jest to funkcja oprogramowania, która pozwoli nam uruchomić Snapchata na twoim Windows laptop lub komputer stacjonarny. Jest również bezpłatny. Chcesz dalej osłodzić ofertę? Jest w 100% uzasadniony i zamierzamy to zrobić w kilku łatwych krokach.

Pobierz za darmo Snapchat na PC Laptop: Windows 7, 8 1

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z emulatora, oto chuda: bierze udział w dostępnych zasobach komputera i używa ich do całkowitej symulacji innego systemu operacyjnego. Emulatory, które zalecamy, będą działać Windows lub Mac, aby emulować mobilny system operacyjny Android. Dalsze przykłady obejmują użytkowników komputerów Mac korzystających z aplikacji Boot Camp w celu uruchomienia Windowsoraz gracze korzystający z PlayStation 2 lub emulatory Nintendo 64 w celu odtwarzania ulubionych tytułów na starszych systemach.

Gdzieś tutaj jest legalność i ma to związek z naruszeniem praw autorskich. Na szczęście nie musisz się martwić o emulację Androida, ponieważ użyjemy do tego legalnych środków. Proces ten staje się wątpliwy dopiero, gdy zaczniesz nabywać aplikacje, oprogramowanie lub gry, za które normalnie musiałbyś zapłacić gdzie indziej. Tak długo, jak nabywasz swoje aplikacje za pomocą zgodnych z prawem środków (tak jak zrobimy to przy Snapchacie), nie ma wątpliwości.

Emulowanie Androida

Podczas gdy wiele osób zastanawia się, dlaczego nie możemy po prostu emulować systemu iOS zamiast tego, dla tych, którzy są bardziej przyzwyczajeni do korzystania ze Snapchata na iPhonie, odpowiedź leży w AppleWłasne oprogramowanie i sprzęt. Poza Quicktime Player i iTunes, widziałeś Apple oprogramowanie działające na czymkolwiek innym niż Apple urządzenie? Ja też i dlatego iOS jest trudny do naśladowania. Technicznie jest to możliwe. Możliwe, że nie można poprosić projektantów oprogramowania o przeskakiwanie przez tak wiele obręczy w celu stworzenia emulatora, który i tak większość będzie chciała pobrać bezpłatnie.

Pobierz za darmo Snapchat na PC Laptop: Windows 7, 8 2

Jeśli chodzi o korzystanie ze Snapchata na laptopach i komputerach stacjonarnych, Android jest właśnie tam.

Chociaż na rynku jest sporo emulatorów Androida, Appamatix poleca następującą garść. Użyliśmy ich już wcześniej, pisaliśmy o nich już wcześniej, a są to wszechstronne oprogramowanie, które poradzi sobie z każdą aplikacją, którą rzucisz – w tym Snapchatem!

Andyroid

Chociaż może nie być najpopularniejszym emulatorem, który znajdziesz w Internecie, Andy jest moim ulubionym z tej grupy. Jest szybki, minimalistyczny i jest na bieżąco z najnowszą wersją systemu operacyjnego Android, opracowaną przez niewielki zespół programistów.

W Andyroid nie znajdziesz wielu głębokich funkcji, ale jest on wyposażony w kompleksowego menedżera zasobników systemowych o nazwie „Handy Andy”, który pozwala na zmianę ustawień emulatora w locie. Andy ma również obsługę Bluetooth, dzięki czemu możesz uwiązać urządzenie mobilne z komputerem w celu użycia go jako kontrolera. Andyroid można pobrać za darmo, jest darmowy i jest najbardziej nieinwazyjnym emulatorem, jaki znalazłem.

Bluestacks

Najłatwiejszy z emulatorów znajdujących się na naszej liście, możesz nawet pomylić Bluestacks z rzeczywistą grą na Androida. Ponieważ tłum graczy jest przede wszystkim tym, do kogo jest sprzedawane oprogramowanie, jest naprawdę biegły w obsłudze wszystkiego i wszystkiego w sklepie Google Play, od Snapchata po Clash of Clans. To także niewiarygodnie dobrze rozwinięty emulator i prawdopodobnie oferuje również najlepszy ogólny interfejs spośród tych opcji.

Chociaż Bluestacks można bezpłatnie pobrać i używać, jest on obsługiwany przez oprogramowanie reklamowe innych firm, które czasami może być uciążliwe dla twojego komputera. Skromny $2 miesięczna opłata abonamentowa spowoduje uaktualnienie do premium Bluestacks, całkowicie eliminując reklamy.

Droid4X

Snapchat może być dziś nazwą naszej gry, ale zawsze istnieje szansa, że ​​będziesz chciał użyć emulatora Androida do więcej niż jednej aplikacji. Jeśli masz gry na Androida, to zdecydowanie warto sprawdzić Droid4X.

Chociaż ma wiele takich samych podstawowych funkcji, jak wspomniane emulatory Androida, można go także dostosować w zależności od tego, co pobierasz. Podstawowe oprogramowanie do emulacji pozwoli Ci uruchomić dowolną aplikację na Androida, ale towarzysząca jej aplikacja, która umożliwia korzystanie z telefonu jako kontrolera, obsługuje funkcje wielodotykowe charakterystyczne dla Twojego urządzenia mobilnego. To sprawia, że ​​to wyjątkowo dobre dla gier na Androida.

Podobnie jak Andyroid, możesz pobrać i korzystać z Droid4X całkowicie za darmo!

AMIDuOS

Pakiet emulacji od American Megatrends jest z pewnością jednym z lepiej rozwiniętych, na jakie kiedykolwiek natknąłem się, ale jest to jedna z niewielu rekomendacji na tej liście, która będzie cię kosztować, gdy tylko wykorzystasz dostępny okres próbny przy pierwszym pobraniu.

Chociaż wszystkie przedstawione tutaj emulatory w dużej mierze przypominają interfejs systemu operacyjnego Android, tak jak można go znaleźć na urządzeniu mobilnym, ten robi z niego najlepszą robotę, zapewniając czysty i wydajny proces emulacji, który natychmiast stanie się znajomy każdy, kto kiedykolwiek korzystał z Androida. Za 15 USD otrzymasz emulację Androida Lollipop i Jellybean, a 10 USD da Ci tylko Jellybean.

Manymo

Najdziwniejszy wybór z tej grupy to zdecydowanie Manymo, a to dlatego, że nie wymaga żadnej instalacji. Zamiast tego ten emulator Androida działa w przeglądarce, emulując system operacyjny Android w różnych rozdzielczościach popularnych na urządzeniach mobilnych, dla których przeznaczony jest system operacyjny.

W przypadku Manymo musisz mieć plik .apk (aplikacji) pod ręką dla wszystkich aplikacji, które chcesz emulować, co oznacza, że ​​musisz znaleźć najnowszą dla Snapchata (nie jest to trudne, z szybką wyszukiwarką Google !) Ponadto, ponieważ Manymo działa całkowicie online, możesz korzystać z niego tylko 10 razy na czas określony, jeśli zarejestrowałeś się w wersji darmowej. Płacenie $9Opłata za subskrypcję w wysokości 0,99 miesięcznie usunie to ograniczenie, dzięki czemu Manymo będzie najlepszą opcją dla osób, które nie mogą regularnie instalować oprogramowania na laptopie lub komputerze stacjonarnym.

Emulowanie Snapchata

Po wybraniu i pobraniu wybranego emulatora pozostało tylko kilka kroków do uruchomienia Snapchata. Oto dwie ważne rzeczy, które należy zrobić, zanim będziesz gotowy:

  • Zainstaluj Snapchat na urządzeniu mobilnym! To było przeznaczone dla Androida i iOS, a będziesz mieć łatwiejszy czas, jeśli masz już skonfigurowany profil Snapchat, do którego możesz się zalogować.
  • Załóż konto Google, aby uzyskać dostęp do sklepu Google Play. Jest to łatwe i można to zrobić zakładanie bezpłatnego konta Gmail. Będziesz go potrzebować, aby pobrać Snapchata na swój emulator.

Następnie uruchom wybrany emulator! Będzie to wyglądało bardzo podobnie do zwykłego ekranu głównego Androida i pod każdym względem możemy to traktować. Kliknij sklep Google Play (musisz się zalogować!), Wyszukaj Snapchata i zezwól na jego pobranie.

Instalacja będzie tak samo zautomatyzowana i łatwa, jakbyś rzeczywiście korzystał ze smartfona. Po zainstalowaniu aplikacji Snapchat nic nie stoi między tobą, a przenoszeniem Snapchatting na większy ekran laptopa lub komputera stacjonarnego!

Nie tylko można to wszystko zrobić całkowicie poprzez bezpłatne pobieranie, można to zrobić na dowolnym z ostatnich Windows system operacyjny (7, 8.1lub 10). Niezależnie od tego, czy jesteś długoletnim użytkownikiem Snapchata, czy też jesteś zupełnie nowym użytkownikiem, daj nam znać, jak lubisz korzystać ze Snapchata na swoim laptopie lub komputerze stacjonarnym, zamieszczając poniższe komentarze!