Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Pobierz/zainstaluj Androida 8.1 Oreo na Galaxy S9 / S9 Plus [crDroidAndroid-8.1 ROM]

Pobierz/zainstaluj Android 8.1 Oreo na Galaxy S9/S9 Plus [crDroidAndroid-8.1 ROM]: Jak co roku, także w tym roku Samsung wypuścił 2 flagowe urządzenia. Zarówno Samsung Galaxy S9, jak i S9 Plus mają najwyższej klasy specyfikacje i funkcje. Samsung Galaxy S9 został wydany w lutym 2018 roku. Jest wyposażony w 5,80-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1440 na 2960 pikseli. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9810 o taktowaniu 1,7 GHz, współpracujący z 4 GB pamięci RAM. Od razu po wyjęciu z pudełka działa system Android 8.0 Oreo. Urządzenie ma 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 za pomocą karty microSD. Samsung Galaxy S9 ma 12-megapikselowy aparat główny z tyłu i 8-megapikselowy aparat z przodu.

Z kolei Samsung Galaxy S9 Plus wyposażony jest w 6,2-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1440 na 2960 pikseli. Sercem urządzenia jest ośmiordzeniowy procesor Samsung Exynos 9810 o taktowaniu 1,7 GHz, współpracujący z 6 GB pamięci RAM. Od razu po wyjęciu z pudełka działa system Android 8.0 Oreo. Urządzenie ma 64 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256 za pomocą karty microSD. Samsung Galaxy S9 Plus ma 12-megapikselowy aparat główny z tyłu i 8-megapikselowy aparat z przodu. Jest wodoodporny i pyłoszczelny z certyfikatem IP68.

Najlepszą rzeczą w Androidzie są dostępne opcje dostosowywania. Użytkownicy mogą zrootować swoje urządzenie, aby wykorzystać je w pełni. Po zrootowaniu urządzenia możesz zainstalować niestandardowe MODy, jądra i ROMy. Istnieje mnóstwo niestandardowych ROMów dostępnych dla urządzeń z Androidem, takich jak Carbon ROM, crDroid, Resurrection i Lineage Os. Użytkownicy mogą zaktualizować swoje stare urządzenia do najnowszej wersji Androida, która nie jest oficjalnie obsługiwana.

Aby zainstalować najnowszą pamięć ROM, Twoje urządzenie powinno mieć dostęp do konta root i zainstalować funkcję odzyskiwania TWRP. Linki do pobrania i procedura instalacji są podane w tym artykule, przeczytaj go. W przypadku systemu Android 8.1 ROM konieczne będzie także pobranie najnowszych aplikacji Gapps obsługiwanych przez system Android 8.1 Oreo, aby móc w pełni korzystać z funkcji. Pamiętaj, aby dokładnie wykonać wszystkie kroki, aby uniknąć sytuacji związanych z urządzeniami do cegieł. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać Android 8.1 Oreo na Galaxy S9/S9 Plus [crDroidAndroid-8.1 ROM]

Pamiętaj jednak, że są to wersje początkowe, więc mogą zawierać pewne błędy, ale w przyszłych aktualizacjach wszystko zostanie naprawione. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zainstalować tę pamięć ROM na swoim urządzeniu, postępując zgodnie z tym przewodnikiem. Zostawiliśmy dla Ciebie kilka kroków, abyś mógł się uczyć Jak pobrać i zainstalować ROM crDroidAndroid-8.1 na Galaxy S9 / S9 Plus (Android 8.1 Oreo ROM)

Sprawdź naszą pełną listę ROMów

> Pełna lista najlepszych niestandardowych pamięci ROM dla Galaxy S9 (żywotność baterii + wydajność)

> Pełna lista najlepszych niestandardowych pamięci ROM dla Galaxy S9 (żywotność baterii + wydajność)

ZASTRZEŻENIE

RootMyGalaxy.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy ze sprzętem/oprogramowaniem, które wystąpią na Twoim urządzeniu (urządzeniach) w wyniku postępowania zgodnie z tym przewodnikiem. Mamy pewność, że poniższy poradnik został napisany starannie, unikając błędów z naszej strony. Jeśli nie masz pewności co do przyczyn, które mogą wystąpić w przypadku nieprawidłowego wykonania procedury, prosimy o kontakt nie przystępować.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Pliki do pobrania

Kroki, aby zainstalować Androida 8.1 Oreo na Galaxy S9 / S9 Plus [crDroidAndroid-8.1 ROM]

Pobierz/zainstaluj Androida 8.1 Oreo na Galaxy S9 / S9 Plus [crDroidAndroid-8.1 ROM]

  1. Pobierz plik ROM oraz plik GApps i prześlij go na swój komputer Galaxy S9/S9 Plus za pomocą kabla do transmisji danych.
  2. Uruchom ponownie Galaxy S9/S9 Plus w tryb odzyskiwania. Przewodnik: Jak uruchomić komputer w trybie odzyskiwania na Androidzie (różne sposoby)
  3. Teraz postępuj zgodnie z tym szczegółowym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak pobrać i zainstalować remiks Resurrection na swoim urządzeniu: Jak zainstalować niestandardową pamięć ROM poprzez odzyskiwanie na dowolnym urządzeniu z systemem Android
  4. Wróć do menu TWRP i uruchom ponownie urządzenie.

Dobrze idzie! Teraz się nauczyłeś Jak pobrać i zainstalować Remiks Resurrection na Galaxy S9 / S9 Plus. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej. Chętnie dowiemy się również, jaka jest Twoja ulubiona funkcja w najnowszej wersji pamięci ROM opartej na systemie Android 8.1 Oreo!