Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Pobierz/zainstaluj Androida 8.1 Oreo na OnePlus 5T [crDroidAndroid 4.3]

Pobierz/zainstaluj Androida 8.1 Oreo na OnePlus 5T [crDroidAndroid 4.3]: OnePlus 5T został wydany w 2018 roku z systemem Android 8.0 Oreo, a później zaktualizowany do Androida 8.1. Urządzenie otrzyma także oficjalną aktualizację Androida P (9.0). Ale jeśli chcesz niestandardowych ROM-ów, dostępnych jest mnóstwo opcji dla urządzenia. Tutaj będziemy się dzielić crDroid Android 4.3 Oreo ROM dla OnePlus 5T.

Najlepszą rzeczą w Androidzie są dostępne opcje dostosowywania. Użytkownicy mogą zrootować swoje urządzenie, aby wykorzystać je w pełni. Po zrootowaniu urządzenia możesz zainstalować niestandardowe MODy, jądra i ROMy. Istnieje mnóstwo niestandardowych ROMów dostępnych dla urządzeń z Androidem, takich jak Carbon ROM, crDroid, Resurrection i Lineage Os. Użytkownicy mogą zaktualizować swoje stare urządzenia do najnowszej wersji Androida, która nie jest oficjalnie obsługiwana.

Aby zainstalować najnowszą pamięć ROM, Twoje urządzenie powinno mieć dostęp do konta root i zainstalować funkcję odzyskiwania TWRP. Linki do pobrania i procedura instalacji są podane w tym artykule, przeczytaj go. W przypadku systemu Android 8.1 ROM konieczne będzie także pobranie najnowszych aplikacji Gapps obsługiwanych przez system Android 8.1 Oreo, aby móc w pełni korzystać z funkcji. Pamiętaj, aby dokładnie wykonać wszystkie kroki, aby uniknąć sytuacji związanych z urządzeniami do cegieł. Teraz postępuj zgodnie z instrukcjami, aby uzyskać Android 8.1 Oreo na OnePlus 5T [crDroidAndroid 4.3]

Pamiętaj jednak, że są to wersje początkowe, więc mogą zawierać pewne błędy, ale w przyszłych aktualizacjach wszystko zostanie naprawione. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz zainstalować tę pamięć ROM na swoim urządzeniu, postępując zgodnie z tym przewodnikiem. Zostawiliśmy dla Ciebie kilka kroków, abyś mógł się uczyć Jak pobrać i zainstalować ROM crDroidAndroid-8.1 na OnePlus 5T (Android 8.1 Oreo ROM)

ZASTRZEŻENIE

RootMyGalaxy.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy ze sprzętem/oprogramowaniem, które wystąpią na Twoim urządzeniu (urządzeniach) w wyniku postępowania zgodnie z tym przewodnikiem. Mamy pewność, że poniższy poradnik został napisany starannie, unikając błędów z naszej strony. Jeśli nie masz pewności co do przyczyn, które mogą wystąpić w przypadku nieprawidłowego wykonania procedury, prosimy o kontakt nie przystępować.

WYMAGANIA WSTĘPNE

Pliki do pobrania

Kroki, aby zainstalować Androida 8.1 Oreo na OnePlus 5T [crDroidAndroid 4.3]

Pobierz/zainstaluj Androida 8.1 Oreo na OnePlus 5T [crDroidAndroid 4.3]

  1. Pobierz plik ROM oraz plik GApps i prześlij go na swój komputer OnePlusa 5T za pomocą kabla do transmisji danych.
  2. Uruchom ponownie OnePlusa 5T w tryb odzyskiwania. Przewodnik: Jak uruchomić komputer w trybie odzyskiwania na Androidzie (różne sposoby)
  3. Teraz postępuj zgodnie z tym szczegółowym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak pobrać i zainstalować remiks Resurrection na swoim urządzeniu: Jak zainstalować niestandardową pamięć ROM poprzez odzyskiwanie na dowolnym urządzeniu z systemem Android
  4. Wróć do menu TWRP i uruchom ponownie urządzenie.

Dobrze idzie! Teraz się nauczyłeś Jak pobrać i zainstalować Resurrection Remix na OnePlus 5T. Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej. Chętnie dowiemy się również, jaka jest Twoja ulubiona funkcja w najnowszej wersji pamięci ROM opartej na systemie Android 8.1 Oreo!