Pocket Pocket aktualizuje narzędzie odzyskiwania SuperDuper do obsługi macOS Catalina

Pocket Pocket aktualizuje narzędzie odzyskiwania SuperDuper do obsługi macOS Catalina 1

Shirt Pocket, twórca popularnego narzędzia do odzyskiwania SuperDuper, zaktualizował aplikację do obsługi AppleNajnowszy stacjonarny system operacyjny.

Wersja SuperDuper 3.3 jest Już dostępny i obsługuje teraz macOS Catalina. Jest to bezpłatna aktualizacja dla każdego, kto używał SuperDuper w przeszłości, lub opłata 27,95 USD za potężne narzędzie do odzyskiwania, jeśli nie masz jeszcze oprogramowania. SuperDuper zyskał na popularności dzięki prostemu interfejsowi i ogólnej łatwości użytkowania, dzięki czemu proces odzyskiwania i tworzenia kopii zapasowych jest tak łatwy, jak to możliwe.

A jeśli konieczne jest automatyczne tworzenie kopii zapasowej, wbudowany harmonogram również sprawia, że ​​jest to pestka. Koszula Pocket twierdzi, że najnowsza wersja SuperDuper pozwoli zignorować błędy „brakującego dysku”, które mogą pojawić się podczas zaplanowanej kopii, a także ulepszy funkcję Smart Wake, która zapewnia, że ​​tworzenie kopii zapasowych nastąpi, niezależnie od tego, czy oprogramowanie macOS jest śpi lub budzi się.

Ta nowa wersja również się poprawia Inteligentne usuwanie, niesamowita nowa funkcja, która minimalizuje możliwość wystąpienia błędów pełnych dysków przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa Nie kara prędkości, natywna obsługa Centrum powiadomień, rozszerzenie Findera do szybkiego uruchamiania kopii i inne ulepszenia. SuperDuper może nawet tworzyć i kopiować z migawek, co oznacza, że ​​dzięki dyskowi kopii zapasowej APFS możesz przywrócić dzisiejszą inteligentną aktualizację, wczoraj itd.! To jest super fajne.

Pocket Pocket zauważa, że ​​korzystanie z systemu macOS jest zwykle „bezproblemowym doświadczeniem”, ale stworzyło krótką listę punktową, która może się rozbić, gdy może nie być, i dlaczego SuperDuper może być pomocnym narzędziem:

  • Twój dysk twardy zaczyna to robić okropny dźwięk kliknięcia co sygnalizuje bliskie załamanie
  • Chwilowy brak koordynacji powoduje, że Twój MacBook Pro robi sobie drzemkę
  • System nagle nie uruchamia się
  • Twoja najważniejsza codzienna aplikacja nie działa z właśnie zastosowaną aktualizacją systemu
  • Nowy sterownik, który właśnie zaktualizowałeś, powoduje, że twój komputer Macintosh jest wypadek
  • To kiepskie oprogramowanie, które właśnie wypróbowałeś, nie było dostarczane z dezinstalatorem i rozproszone pliki na całym dysku
  • Musisz przywrócić stabilną kopię systemu, ale nie chcesz stracić tego, nad czym pracujesz
  • Musisz przetestować nowe wersje systemu operacyjnego dane produkcyjne, których nie możesz stracić

Podczas gdy oprogramowanie sprzedaje za wyżej wymienione 27,95 USDShirt Pocket oferuje również bezpłatny okres próbny.

Najnowsza aktualizacja do obsługi macOS Catalina jest już dostępna.