Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Poco X5, nowa generacja średniotonowych Xiaomi, jest już w drodze

Najnowsze ujawnione informacje sugerują, że Poco X5 Wkroczy do świata smartfonów, aby naprawić problemy swojego poprzednika, Poco X4 Pro.

Poco X4 Pro został wprowadzony na rynek w lutym jako następca Poco X3 Pro. O ile ta druga opcja była modna wśród kupujących ze względu na stosunek ceny do wydajności, o tyle Poco X4 Pro wielu rozczarował. Teraz, według testu notebooka, Xiaomi produkuje kolejną generację tej rodziny o nazwie Poco X5, aby naprawić problemy poprzedniego modelu.

Xiaomi nie wypuściło w tym roku standardowej wersji Poco X4; Dlatego też pojawienie się nowego pokolenia tej rodziny wydaje się interesujące. Warto zaznaczyć, że początkowe plotki o Poco X4 Pro nazywały się Poco X4; Dzięki temu w przyszłości możliwe jest zobaczenie wersji Pro Poco X5.

Dużym problemem dla fanów może być brak wyświetlacza AMOLED. Poco X5 będzie wyposażony w ekran 120 Hz. Również w tym urządzeniu zastosowany w poprzedniej generacji procesor Snapdragon 695 zostanie zastąpiony przez Snapdragon 778G+.

Na koniec należy powiedzieć, że ten telefon średniej klasy jest wymieniony w bazie danych IMEI Xiaomi z numerami modeli „220101320C”, „220101320G” i „220101320I” odpowiednio dla modeli chińskich, globalnych i indyjskich, a chiński model to Redmi.

Pobierz zerowe motywy WordPressBezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPressudemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie redmiPobierz zerowe motywy WordPressdarmowy płatny kurs Udemy do pobrania