Podłączanie Androida lub iPhone’a do kamery Furbo Dog Camera

Podłączanie Androida lub iPhone'a do kamery Furbo Dog Camera 1

Furbo Dog Camera to innowacyjny produkt przeznaczony dla psów. Przy jego tworzeniu wzięto pod uwagę wkład ponad 5000 profesjonalnych trenerów psów i weterynarzy. Dzięki niemu możesz otrzymywać aktualizacje w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy szczeka Twój pies, czuwaj nad nim i podawaj mu smakołyki, nawet gdy Cię nie ma.

Został oceniony jako pierwsza interaktywna kamera dla zwierząt domowych z dozownikiem smakołyków. Konfiguracja jest łatwa, ale musisz podłączyć iPhone’a lub telefon z Androidem do aparatu. Zobaczmy, jak podłączyć iPhone’a lub telefon z Androidem do kamery Furbo Dog.

Jak podłączyć telefon z Androidem do kamery Furbo Dog

Aby uzyskać udane połączenie Furbo, potrzebujesz Furbo Dog Camera, smartfona i połączenia Wi-Fi. Połączenie WiFi powinno być 2.4GHz. Jeśli jest to połączenie dwuzakresowe, musisz połączyć je z najbardziej kompatybilnym połączeniem. Należy również upewnić się, że nie ma zakłóceń między routerem domowym a Furbo. Aby zakończyć konfigurację, możesz wykonać następujące czynności:

Pobierz i zainstaluj aplikację Furbo na swoim smartfonie

Aplikacja Furbo jest dostępna zarówno w App Store (na urządzenia z systemem iOS), jak i w Google Play (na urządzenia z systemem Android). Upewnij się, że Bluetooth jest włączony, aby można było uzyskać udane połączenie. Następnie podłącz kamerę Furbo i poczekaj, aż zobaczysz zielone światło. Jeśli nie widzisz zielonego światła, musisz wykonać twardy reset.

Tworzenie konta Furbo

Aby rozpocząć korzystanie z Furbo, musisz najpierw utworzyć konto Furbo. Aby to zrobić, po udanej instalacji aplikacji Furbo otwórz, a następnie aplikację, a następnie stuknij w „Nowy użytkownik Furbo”. Jeśli masz już konto Furbo, możesz wybrać „Zaloguj się” i zamiast tego wpisać swoje dane logowania. Po zalogowaniu się do aplikacji Furbo aplikacja rozpocznie wyszukiwanie urządzenia Furbo Dog Camera w trybie konfiguracji.

Jeśli na tym etapie wystąpi błąd, zobaczysz następujący komunikat: „Nie można połączyć się z Furbo”. Przejdź do tej sekcji, aby uzyskać dodatkową pomoc. Aby usunąć błąd i przejść dalej, musisz spróbować połączyć się ponownie. Wybierz sieć Wi-Fi, z którą chcesz połączyć Furbo.

Następnie wprowadź hasło do Wi-Fi i pozwól mu się połączyć. To może zająć parę minut. Teraz twoje Furbo powinno wreszcie zostać skonfigurowane.

Jak uzyskać najlepsze wrażenia z aparatu Furbo

Aby uzyskać jak najlepsze wrażenia z kamery dla psów Furbo, umieść ją strategicznie w domu. Aby upewnić się, że połączenie jest wystarczająco stabilne, odległość między routerem domowym a kamerą dla psa Furbo powinna wynosić co najmniej 5 stopy Najlepszą pozycją byłoby z dala od wilgoci i bezpośredniego światła słonecznego oraz w miejscu, w którym Twój pies zwykle bywa.

W zależności od wzrostu psa kamera Furbo powinna być idealnie umieszczona na wysokości od 12 do 20 cali nad podłogą. Taśmy 3M zapewniają, że kamera pozostanie na miejscu, i nie musisz się martwić, że Twój pies może powalić aparat. Musisz poświęcić czas na szkolenie swojego psa z Furbo i upewnić się, że jest on zarówno zaznajomiony z nim, jak i komfortowo.

Połącz się ze swoim psem lepiej

Po podłączeniu kamery dla psa Furbo do urządzenia będziesz mógł lepiej się z nim połączyć, zwłaszcza gdy jesteś poza domem. Nigdy więcej martwienia się o to, co zrobi twoje szczenię, gdy będziesz w pracy przez cały dzień. Furbo pomoże ci go trenować, dawać mu smakołyki i pilnować go, gdy cię nie będzie, łagodząc lęk separacyjny, którego doświadcza twój pies, kiedy go nie ma.