Pojawi się rzeczywiste zdjęcie telefonu Razer 3, ale czy to jest ważne? (kino)

Razer, znana firma z branży gier, wyprodukowała dwa smartfony, najnowsze (Razer Phone) 2) wprowadzono na rynek w 2018 r. Od tego czasu nie ma oznak, że pojawi się nowy model (chociaż firma nadal wspiera istniejące modele), ale wszystko może się zmienić dzięki wyciekającym dziś zdjęciom.

Początkowo udostępniane przez użytkowników Twitter Boby25846908, a później pokazany przez najsłynniejszego Mishaala Rahmana, te zdjęcia pokazują ładną cegłę (dokładnie jak pierwszy model), której przód wygląda zdecydowanie zmniejsz kadr w porównaniu do starego modelu i zestaw kamery pionowej z tyłu. Jego konstrukcja zawsze była „cichym” Razerem, z pewnością mniej tamarro niż w wielu innych smartfonach do gier.

CZYTAJ TAKŻE: Watch Dogs: Legion, kup lub stelaż?

Ale czy te zdjęcia są prawidłowe? Boby25846908 mówi, że według źródła te zdjęcia są w 70% oryginalne, a Mishaal po przeprowadzonych badaniach udało się wydobyć źródło tych zdjęć (tutaj). Ponad rok temu Razer wydaje się zamykać linię telefoniczną Razer, ale wiadomo o tym: za półtora roku wiele rzeczy może się zmienić.

Przez: GizChina