Pojawiają się pierwsze prawdziwe zdjęcia Samsunga Galaxy S11

W miarę zbliżania się oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy S11, pogłoski się nasilają. Po tym, jak poznaliśmy już kilka specyfikacji tego smartfona, wydaliśmy teraz pierwsze prawdziwe zdjęcia!

Na zdjęciach, które zostały udostępnione w sieciach społecznościowych, można zobaczyć niektóre elementy ich konstrukcji… Szczególnie moduł tylnego aparatu!

Pojawiają się pierwsze prawdziwe zdjęcia Samsunga Galaxy S11

Samsung już pracuje nad kolejnym high-endem tej linii Galaxy. Jak to zwykle bywa, na początku roku południowokoreańska firma wprowadza na rynek coś, co będzie jednym z najbardziej zaawansowanych smartphones na rok 2020.

Jak zwykle pojawiają się plotki i wycieki informacji o ich specyfikacjach. Po zebraniu szczegółowych informacji na temat kamery – która powinna zawierać czujnik spektrometru – i jego ekranu, poznajemy pierwsze prawdziwe zdjęcia tego modelu!

Zdjęcia udostępnione przez użytkownika @UniverseIce w Twitter. Ten użytkownik był bardzo aktywny w pogłoskach i wyciekach informacji o kolejnym high-endie Samsunga!

Na obu słabych obrazach widać przede wszystkim moduł tylnej kamery! Było kilka plotek, które wskazywały na coś podobnego do tego, co widać na zdjęciach, a mianowicie na wybrzuszenie, które powinno mieć 1,1 mm w stosunku do reszty korpusu smartfona.

Pojawiają się pierwsze prawdziwe zdjęcia Samsunga Galaxy S11 1 Pojawiają się pierwsze prawdziwe zdjęcia Samsunga Galaxy S11 2

poprzedni następny

Ponadto widać, że twarz jest wykonana ze szkła, jak można się spodziewać… Nadal widoczne są cztery czujniki w tylnym module fotograficznym. Biorąc pod uwagę słabą jakość zdjęć, trudno jest dokładnie sprawdzić ten szczegół.

Czy ten smartfon to naprawdę Samsung Galaxy S11?

Użytkownik Ice Universe słynie z nieszczelnych, często poprawnych informacji. Jednak w tym konkretnym przypadku zdjęcia kolidują z obrazami komputerowymi, które zostały udostępnione kilka dni temu. Różnice dotyczą głównie modułu tylnej kamery, który jest nieco inny.