Pokazujemy, jak spersonalizować mysz Windows 10 łatwo

Czynnik personalizacji jest niezwykle ważny dla wielu użytkowników, którzy zawsze starają się zachować nawet najdrobniejsze szczegóły sistema dostosowany do twoich wymagań. W przypadku Windows, mówimy o sistema operativo z bardzo dobrymi opcjami dostosowywania, a także wprowadzającymi nowe możliwości, aby użytkownicy mogli czuć się całkowicie komfortowo z konfigurowanymi przez siebie ustawieniami. Na przykład mysz jest jednym z tych elementów, który jest bardzo interesujący w personalizacji i Windows istnieją doskonałe alternatywy.

Dlatego przedstawimy Ci sposób na nadanie osobistego charakteru kursorowi myszy Windows 10 bez potrzeby dodatkowych udogodnień.

Dostosuj wskaźnik myszy

Zawiera opcje dostosowywania Windows 10 jest całkiem dobrych, zróżnicowanych i przede wszystkim dostępnych. Jednak wielu użytkowników obawia się wejścia do sekcji konfiguracji, prawdopodobnie ze względu na liczbę opcji i niepewność złego ruchu, który może wpłynąć na stabilność sistema. Jednak w przypadku dostosowywania myszy sprawa jest niezwykle prosta i wszystko, co musisz zrobić, to podjąć decyzję o kolorach lub stylach, które chcesz we wskaźniku.

Pokazujemy, jak spersonalizować mysz Windows 10 łatwo 1

Aby rozpocząć ten proces, kliknij prawym przyciskiem myszy menu Start, a następnie wybierz opcję „Ustawienia”.

Pokazujemy, jak spersonalizować mysz Windows 10 łatwo 2

Spowoduje to przejście bezpośrednio do obszaru konfiguracji, a następnie musimy wejść w opcję „Urządzenia”.

Pokazujemy, jak spersonalizować mysz Windows 10 łatwo 3

Na następnym ekranie znajdziesz listę w lewym panelu bocznym i tam zobaczysz sekcję „Mysz”. Tam przejdź do opcji „Dostosuj rozmiar myszy i kursora”, a tam znajdziesz ustawienia zmiany koloru wskaźnika.

Pokazujemy, jak spersonalizować mysz Windows 10 łatwo 4

Jest 3 Dostępne są predefiniowane style i dodatkowy, który pozwoli Ci nadać mu pożądany kolor.

W tym sensie wystarczy przejrzeć dostępne kombinacje, wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba, i zapisać. W ten sposób możesz używać myszy w bardziej atrakcyjny sposób, z ulubionymi kolorami i całkowicie dostosowany do swoich upodobań.