Pokemon Unite to nadchodząca gra MOBA Nintendo Switch I mobilne

Seria Pokemon rozwijała się wykładniczo przez lata, gdy została uruchomiona w różnych formatach. Na przykład istnieje wersja klasycznej gry Game Boy, następnie jest wersja karty kolekcjonerskiej, a następnie jest też wersja mobilna w postaci Pokemon GO.

Teraz wydaje się, że mamy nową grę Pokemon w nowym formacie, na którą czekamy w formie Pokemon Unite. Dzięki tej nowej grze franczyzę Pokemon można teraz grać jako grę MOBA, w której gracze będą mogli walczyć z innymi graczami 5-vs-5 gra, w której będą mogli wybierać spośród wielu Pokemonów jako „wojowników”.

Podobnie jak inne MOBA, twoja postać poprawi się podczas gry, a także możesz odblokować dodatkowe umiejętności. Gra jest opracowywana przez TiMi Studios Tencenta i w tej chwili nie wiadomo, kiedy zostanie wydana. W tej chwili nie ma wielu szczegółów, ale jeśli lubisz Pokemona i gatunek MOBA, warto to zauważyć.

Gra zostanie również uruchomiona za darmo, ale, jak powiedzieliśmy, szczegółów jest tak mało, że nie jest jasne, jakie będą tego rodzaju mikropłatności. Zostanie również wydany na drugim Nintendo Switch i urządzenia mobilne.

Zapisano w. Przeczytaj więcej na temat i.