Pokoje Messenger zintegrowane z najnowszą wersją WhatsApp Beta dla Androida

Zgodnie z WABetaInfo nowo uruchomione pokoje komunikacyjne zostały zintegrowane z najnowszą wersją WhatsApp Beta na Androida. Skrót do nowej funkcji został dodany do tej ostatniej prywatnej usługi przesyłania wiadomości, która pozwala użytkownikowi zainicjować grupowe połączenie wideo i zaprosić do 50 osób.

Zostało to zauważone w wersji WhatsApp Beta 2.20.163, który zawiera skróty do pokoi w różnych sekcjach aplikacji. W szczególności użytkownik może uzyskać dostęp FacebookNowa funkcja w menu Udostępnij, a także w sekcji Połączenia w WhatsApp.

Pokoje Messenger zintegrowane z najnowszą wersją WhatsApp Beta dla Androida 1

Po kliknięciu ikony Pokoje Messenger aplikacja przedstawi krótkie wprowadzenie do samej funkcji i poprosi użytkownika o uruchomienie aplikacji Messenger w celu jej użycia. Nic dziwnego, ponieważ w końcu jest to skrót do osobnej aplikacji.

Pokoje Messenger zintegrowane z najnowszą wersją WhatsApp Beta dla Androida 2

Przejście do ostatecznego włączenia funkcji innych Facebookusługi należące do zjednoczonego ekosystemu były już od pewnego czasu uruchomione. Obejmują one zdolność do post-postu Instagram Historie do Facebook i vice versa, z przyszłymi planami, aby użytkownicy z platformy udostępniania zdjęć, Messenger i WhatsApp również komunikowali się ze sobą.

Pokoje Messenger zintegrowane z najnowszą wersją WhatsApp Beta dla Androida 3Jeśli chodzi o najnowszą wersję WhatsApp Beta wspomnianą wcześniej, aktualizacja jest obecnie dostępna dla ograniczonej liczby użytkowników wersji beta w kilku krajach, ale wkrótce powinna zostać rozszerzona na kolejne kraje. Ponadto, nowa funkcja jest obecnie dostępna tylko dla użytkowników Androida i ma się pojawić na iOS.

(Źródło: WABetaInfo)