Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Połączenia głosowe WhatsApp wkrótce zostaną udostępnione użytkownikom iPhone’a

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Połączenia głosowe WhatsApp wkrótce zostaną udostępnione użytkownikom iPhone’a

Już na początku poprzedniego miesiąca informowaliśmy o tym, że WhatsApp zaczął wprowadzać na rynek swoją długo oczekiwaną funkcję funkcja połączeń głosowych. W tej chwili jest ona dostępna tylko dla kilku użytkowników Androida, ale teraz dochodzą nas wieści, że za kulisami trwają prace nad udostępnieniem tej funkcji także właścicielom iPhone’a.

BGR.in opublikowało kilka zrzutów ekranu, które wyciekły i rzekomo przedstawiają iPhone’a po jailbreaku, na którym działa aplikacja WhatsApp w wersji beta 2.11.17.444. Zdjęcie przedstawia interfejs użytkownika funkcji połączeń głosowych WhatsApp w systemie iOS. Zrzuty ekranu przedstawiają projekt w dużej mierze zgodny z interfejsem dostępnym dla użytkowników Androida.

W tej chwili funkcja jest dostępna wyłącznie w wersji beta aplikacji. Po udostępnieniu tej funkcji użytkownikom iPhone’a zauważą ikonę telefonu obok wyświetlanego zdjęcia kontaktu. Zatem po naciśnięciu przycisku pojawi się ekran połączenia wraz z opcjami „wyciszenie”, „wiadomość” i „głośnik”.

Na dole ekranu znajdziesz także nowy przycisk „ostatnie”, który wyświetli historię połączeń, w tym połączenia wykonane, odebrane i nieodebrane. Funkcja jest obecnie w fazie beta, co oznacza, że ​​wkrótce stanie się oficjalnie dostępna także w wersji publicznej. Wywrze to dodatkową presję na operatorów, ponieważ coraz więcej użytkowników mobilnych będzie korzystać z aplikacji VOIP, aby zaoszczędzić pieniądze na tradycyjnych planach głosowych.