Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Pomysły biznesowe dla gospodyń domowych i kobiet w domu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Pomysły biznesowe dla gospodyń domowych i kobiet w domu

Będąc kobietą pozostającą w domu, prawdopodobnie masz mnóstwo unikalnych umiejętności, z których codziennie korzystasz za darmo, dzięki czemu Twoja rodzina działa jak dobrze naoliwiona maszyna. Ale możesz mieć ochotę zostać swoim własnym szefem i założyć własny biznes, być może wykorzystując te umiejętności lub odkrywając hobby, które kochasz. Nie martw się, nie jesteś sam: wg SmallBizTrends72% start-upów prowadzonych w domu jest prowadzonych przez kobiety.

Na szczęście w dzisiejszych czasach rozpoczęcie własnej działalności w domu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Zdumiewające 38 milionów firm ma siedzibę w domu w samych Stanach Zjednoczonych. Dzięki nowoczesnym narzędziom, takim jak Internet, masz wszystkie potrzebne informacje na wyciągnięcie ręki. Internet pozwala nam również na prowadzenie biznesu, który wcześniej musiałby znajdować się w fizycznej lokalizacji, całkowicie online!

Jeśli Cię to interesuje, zebraliśmy niektóre z najlepszych pomysłów na rozpoczęcie działalności gospodarczej, które jako gospodyni domowa lub kobieta w domu możesz rozpocząć samodzielnie.

Jakie firmy mogę założyć?

Kiedy już zdecydujesz, że chcesz Otworzyć biznes, pierwsze pytanie, które przyjdzie na myśl, brzmi: „co mam sprzedawać?” Cóż, praktycznie istnieje model biznesowy na wszystko pod słońcem, więc tak naprawdę wszystko sprowadza się do tego, jak chcesz zarabiać pieniądze.

Jedna opcja jest rozpoczęcie biznes e-commerce, która polega na sprzedaży produktów w sklepie internetowym. Inną opcją jest zaoferowanie swojej unikalnej umiejętności jako praca dla ludzi, którzy są gotowi za to zapłacić. Możesz także zarabiać przez ordynacyjny osoby posiadające wiedzę zdobytą w określonej dziedzinie. Możesz nawet zarabiać, będąc przyłączać dla cudzego towarzystwa! Możliwości są nieograniczone, więc zastanów się, co Cię pasjonuje i w czym masz talent.

Omówmy dalej niektóre z najlepszych pomysły dla gospodyń domowych, które możesz rozpocząć całkowicie w zaciszu własnego domu.

Biznes e-commerce

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w domu jest przez uruchomienie sklepu internetowego. Jeśli chodzi o sprzedaż online, Tylko niebo ogranicza. Praktycznie każdy produkt, o którym możesz pomyśleć, ma niszową społeczność, która chce go kupić, a wejście na ten rynek można zrobić w domu. Niezależnie od tego, czy wytwarzasz produkty ręcznie, czy sprzedajesz produkty od dystrybutora, sukces można znaleźć w każdym rodzaju biznes e-commerce.

Założenie witryny eCommerce może być łatwe dzięki odpowiednim narzędziom. Z prawicą Oprogramowanie eCommerce, nie musisz się martwić o całą dodatkową pracę polegającą na budowaniu witryny od podstaw i wdrażaniu wszystkich potrzebnych funkcji; że ciężka praca jest dla ciebie wykonana. Wszystko, co musisz zrobić, to zdecydować, jaki produkt chcesz sprzedawać i zarządzać swoją firmą. Oto niektóre z naszych ulubionych pomysłów na biznes eCommerce dla kobiet w domu:

Biżuteria

Jednym z najbardziej dochodowych pomysłów biznesowych dla gospodyń domowych jest sprzedaż biżuterii online. Chociaż klienci nie są w stanie fizycznie trzymać i sprawdzać sprzedawanych towarów, przyciągają ich niższe ceny, którymi często chwalą się sklepy internetowe z biżuterią w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Ceny mogą być niższe, ponieważ nie musisz wydawać pieniędzy na wynajem i przechowywanie w sklepie stacjonarnym; wszystko może się zdarzyć na Twojej stronie iw Twoim domu.

Jeśli chodzi o sprzedaż biżuterii przez internet, możesz podejść do tego na dwa sposoby: ręcznie i z dostawą. Jeśli zdecydujesz się na zrobienie własnej biżuterii do sprzedaży, pamiętaj o kosztach każdego elementu używanego w procesie, abyś mógł odpowiednio ustalić ceny, aby osiągnąć zysk. Trochę łatwiej jest ustalić twoje Marża zysku jeśli chodzi o sprzedaż biżuterii od dostawcy, ale Twoje zyski będą mniejsze. Musisz także upewnić się, że współpracujesz z zaufanym dystrybutorem ze względu na wysokie ceny biletów na Twoje produkty.

Oto nasze najważniejsze wskazówki dotyczące rozpoczynania działalności związanej z biżuterią online:

 • Upewnij się, że Twoja witryna pasuje do Twojego produktu. Ponieważ sprzedajesz biżuterię, prawdopodobnie chcesz nadać swojej witrynie luksusowy charakter. Upewnij się jednak, że motyw witryny jest dostosowany do sprzedawanej biżuterii. Jeśli mniej interesują Cię diamenty, a bardziej styl boho, może zdecyduj się na bardziej przyziemny projekt strony internetowej.
 • Uwzględnij różne zaufane opcje płatności i wysyłki. Ponieważ sprzedajesz drogie produkty, klienci chcą czuć się komfortowo wydając takie pieniądze. Upewnij się, że oferujesz swoim klientom wiele opcji płatności, ponieważ niektórzy mogą chcieć wydawać duże kwoty tylko za pośrednictwem określonej bramki płatności. To samo dotyczy dostawców usług spedycyjnych; nikt nie chce, żeby ich naszyjnik za sto dolarów zaginął w poczcie.
 • Pokaż klientom wiele zdjęć produktów. Ponieważ Twoi klienci nie mogą fizycznie trzymać i sprawdzać Twoich elementów, postaraj się, aby były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych dzięki zdjęciom produktów. Możesz nawet dołączyć zdjęcia i filmy 360°, aby zaprezentować swój produkt pod każdym kątem. Dzięki temu klient czuje się bardziej komfortowo podczas dokonywania zakupu, ponieważ ma lepsze wyobrażenie o tym, co otrzyma.
Rekommenderad:  iPhone 13 nadal nie ma tych funkcji dla zaawansowanych użytkowników Androida, ale dlaczego?

Artykuły dla niemowląt

Jeśli jesteś mamą, rozumiesz, jak ważne jest, aby Twoje dziecko otrzymało to, co najlepsze. Od ubrań po formułę, jakość jest koniecznością, jeśli ma kontakt z Twoim dzieckiem. Tak więc bycie mamą pozostającą w domu daje wyjątkową perspektywę na to, czego chcą matki, jeśli chodzi o artykuły dla dzieci. Możesz wykorzystać tę wiedzę do założyć własny sklep internetowy z artykułami dla niemowląt i pomóż innym rodzicom dać swoim dzieciom to, co najlepsze. Ale bądźmy szczerzy: produkty dla niemowląt to niezwykle konkurencyjny rynek. Nie zniechęcaj się jednak, ponieważ nie jest niemożliwe, aby utorować sobie przez nią drogę i zrobić zysk.

Podobnie jak sprzedaż biżuterii, możesz sprzedawać ręcznie robione produkty lub produkty hurtowe od dostawcy. Sprzedawanie ręcznie robionych produktów daje Ci przewagę, ponieważ łatwo odróżnisz się od wszystkich innych sklepów z artykułami dla niemowląt, sprzedając produkty, których nikt nie może kupić nigdzie indziej. Możesz nawet oferować niestandardowe krawiectwo, monogramy i projekty, jeśli szyjesz ubrania dla dzieci. Oczywiście alternatywą dla tego (jeśli nie możesz utopić kosztów w materiałach lub nie masz umiejętności wytwarzania produktów) jest kupowanie hurtowe od dystrybutora lub dropshippingu.

Jeśli myślisz o założeniu własnego sklepu z artykułami dla niemowląt, zapoznaj się z naszymi najważniejszymi wskazówkami:

 • Znajdź swoją niszę i bądź konkretny. Ponieważ rynek artykułów dla dzieci jest tak konkurencyjny, ważne jest, aby wyróżniać się na tle innych. Możesz to zrobić, wybierając społeczność, z którą chcesz się połączyć i tworzyć dla niej produkty, takie jak odzież organiczna lub wegańskie jedzenie dla dzieci. Czy chcesz sprzedawać tylko ubranka dla niemowląt, czy też zabawki i mleko modyfikowane? Czy myślałeś o sprzedaży wszystkiego, czego mama potrzebuje dla swojego dziecka, w tym nawet ubrań ciążowych dla siebie? Określ zakres swojego sklepu internetowego, aby dokładnie wiedzieć, jaka będzie Twoja grupa docelowa i strategia marketingowa.
 • Upraszczaj rzeczy. Jeśli sama jesteś mamą pozostającą w domu, prawdopodobnie masz doświadczenie z tym, jak czasami może być zajęte życie. Twoi docelowi odbiorcy będą tacy sami, więc upewnij się, że całe doświadczenie konsumenckie jest proste i łatwe w nawigacji. Twoje kategorie produktów powinny być jasno określone; nie chcesz, aby klienci szukali tego, czego chcą, dopóki nie poczują się sfrustrowani i nie odejdą. Upewnij się, że realizacja transakcji również jest bezstresowa.
 • Korzystaj z mediów społecznościowych. Jak zapewne wiesz, mamy uwielbiają media społecznościowe. Na wysoce konkurencyjnym rynku internetowych butików dziecięcych marketing Twojego sklepu za pośrednictwem mediów społecznościowych to świetny sposób na poinformowanie o swoim sklepie. Obecność w Internecie pomaga ugruntować pozycję Twojej marki jako czegoś, czemu rodzice mogą zaufać, zwiększając prawdopodobieństwo, że odwiedzą Twoją witrynę, gdy zobaczą wyskakującą reklamę w ich Facebook kanał informacyjny.

Jeśli chodzi o ustalenie, jaki rodzaj produktu chcesz sprzedawać, ważne jest, aby pomyśleć o stworzeniu i sprzedaży produktu, który zaspokoi Twoje potrzeby. Jeśli kupisz swój własny produkt, z pewnością będzie rynek dla innych, którzy również go kupią.

Biznes usługowy

Jeśli wolisz oferować swoją wykwalifikowaną siłę roboczą jako produkt, rozważ założenie własnej firmy świadczącej usługi w domu. Być może masz już wiele umiejętności lub materiałów potrzebnych do wykonywania dowolnej usługi, którą chcesz zaoferować. Wszystko zależy od tego, co chcesz dać ludziom i jak nasycony jest rynek tej usługi w Twojej okolicy.

Opieka dzienna nad dzieckiem

Jeśli już opiekujesz się własnymi dziećmi w domu, dlaczego nie otrzymać zapłaty za opiekę nad większą? Oczywiście ten rodzaj biznesu nie będzie działał dla wszystkich; niektórzy rodzice ledwo radzą sobie z jednym dzieckiem i nie marzyliby o dodaniu dziecka innego rodzica do tej mieszanki. Ale jeśli jesteś super-mamą i myślisz, że sobie z tym poradzisz, lub jeśli jesteś gospodynią domową bez własnych dzieci, możesz pokochać to przedsięwzięcie biznesowe.

Zanim przejdziesz od razu do przekształcenia domu w żłobek, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy:

 • Upewnij się, że rodzina jest na pokładzie. Jeśli twój partner lub dzieci nie są całkowicie w porządku z posiadaniem dzieci innych osób w ich domu przez wiele godzin, musisz z nimi porozmawiać, zanim w to wskoczysz.
 • Sprawdź konkurencję w swojej okolicy. Jeśli w pobliżu jest duże nasycenie przedszkoli, możesz rozważyć obniżenie cen lub zaoferowanie czegoś, czego nie mają, aby konkurować.
 • Określ, jakich licencji i ubezpieczeń potrzebujesz. Ponieważ opiekujesz się cudzymi dziećmi, wiąże się to z dużą odpowiedzialnością. Zanim zaczniesz, upewnij się, że jesteś ubezpieczony i legalny.
 • Dopracuj szczegóły swojego biznesplanu i budżetu. Określ, ile dzieci będziesz przyjmować na raz, ile będziesz pobierać od każdego klienta i ile wydasz na materiały.
 • Przedstaw się społeczności w Twojej okolicy. Przekaż wiadomość każdej znanej ci mamie; Twoimi pierwszymi klientami będą prawdopodobnie osoby, które już Cię znają i ufają!
Rekommenderad:  Przewodnik Firebug dla projektantów stron internetowych

Żywnościowy

Jeśli za każdym razem, gdy przyniosłeś domowy posiłek na potluck, wywołujesz „wow” lub jeśli zawsze marzyłeś o zostaniu szefem kuchni, być może zechcesz spróbować rozpocząć własny biznes cateringowy z domu. Zanim jednak wskoczysz, musisz zadać sobie kilka pytań. Jaki rodzaj jedzenia będziesz gotować? Gotujesz u siebie w domu czy u klienta? Ponieważ będziesz podawać jedzenie, jakiego rodzaju licencji i zezwoleń będziesz potrzebować, aby to zrobić?

Po dopracowaniu tych szczegółów możesz rozpocząć działalność. Tutaj jest 6 główne kroki do założenia własnej firmy cateringowej:

 1. Uzyskaj wszystkie potrzebne licencje, zezwolenia i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
 2. Ustal wszystkie szczegóły swojej firmy, w tym strukturę, nazwę i biznesplan.
 3. Przygotuj plan marketingowy i zabierz się do rozpowszechniania informacji.
 4. Sformułuj menu, które chcesz zaoferować.
 5. Kup żywność, sprzęt i zapasy, których będziesz potrzebować.
 6. Utrzymuj swoją reputację i zbieraj recenzje i rekomendacje od zadowolonych klientów.

Firma konsultingowa

Czy czujesz, że masz dużo unikalnej wiedzy na dany temat, której większość innych nie ma? W takim razie możesz rozważyć założenie własnej firmy konsultingowej w domu. Podobnie jak w przypadku usługi, będziesz oferować swoje umiejętności innym jako produkt. Jednak zamiast robić coś dla klientów, możesz na przykład oferować korepetycje z angielskiego, coaching fitness lub doradztwo biznesowe; im, jak być lepszymi w tym, co chcą osiągnąć. Możesz mieć dużą wiedzę zawodową z poprzednich zawodów lub wykształcenia, lub wiedzę z pracy w domu przez cały dzień. Cokolwiek masz, są ludzie, którzy zapłacą za słuchanie.

Coaching zdrowotny

Jeśli Twoją pasją jest zdrowie, niezależnie od tego, czy chodzi o fitness, dietę czy odżywianie, możesz zarabiać, ucząc innych ludzi, jak zachować dobre samopoczucie. Jako trener zdrowia będziesz odpowiedzialny za pomaganie klientowi w osiąganiu celów, które chciałby osiągnąć. Aby to zrobić, sformułowałbyś dla nich plan zdrowotny po ocenie ich potrzeb i aktualnego stanu zdrowia. Ten plan, z twoją pomocą, powinien być zaprojektowany tak, aby skierować ich na właściwą drogę.

Ten rodzaj działalności jest łatwy do prowadzenia z domu; wszystko, co musisz zrobić, to spotkać się ze swoimi klientami i pomóc im w osiągnięciu wcześniej określonego celu, w którym potrzebują pomocy. Jednym z najlepszych zaleceń jest zbudować stronę internetową trenera osobistego; nie jest to wymagane, ale pomoże ci zdobyć więcej klientów i sprawi, że będziesz wyglądać na bardziej legalnego.

Istnieje kilka różnych nisz w dziedzinie coachingu zdrowotnego, więc pomyśl o wybraniu jednej z nich na rynek i łatwiejszego wyróżnienia swojej firmy. Oto kilka przykładów:

 • Zdrowie kobiet
 • Zdrowie rodziny
 • Zdrowie w chorobach autoimmunologicznych

Coaching rodzicielski

Jeśli czujesz, że miałeś do czynienia z dziećmi wystarczająco dużo razy, do tego stopnia, że ​​jesteś profesjonalistą w rodzicielstwie, powinieneś rozważyć szkolenie rodziców. Jak zapewne wiesz, rodzicielstwo może być jednym z najtrudniejszych zawodów. Istnieje więc ogromny rynek, na którym rodzice szukają profesjonalnych porad, jak zapuścić się w tę nową część swojego życia ze stosunkowo niewielką liczbą czkawek. Zanim zaczniesz więcej myśleć o tym biznesie, powinieneś, podobnie jak w przypadku pozostałych pomysłów, przyjrzeć się konkurencji w Twojej okolicy i odpowiednio działać.

Jest wiele rzeczy, w których możesz pomóc trenować nowe mamy, więc zdecyduj, w której niszy chcesz działać dla swojej firmy. Niektóre przykłady ukierunkowanego coachingu rodzicielskiego to:

 • Coaching w szkole domowej
 • Profesjonalny trener nocnika
 • Konsultant behawioralny dzieci

Firma partnerska

Domowy biznes partnerski to jeden z najmniej ryzykownych pomysłów na biznes dla gospodyń domowych lub kobiet w domu. Jeśli nigdy nie słyszałeś o Marketing afiliacyjny, to właściwie całkiem proste. Gdy zostajesz partnerem firmy, otrzymujesz wynagrodzenie za każdego gościa/klienta, którego przyprowadzisz. Zwykle jako partner będziesz tworzyć treści internetowe, które prowadzą do firmy, której jesteś partnerem. Zasadniczo działa to tak, jak otrzymywanie prowizji od sprzedaży, ale wszystko, co robisz, to marketing produktów innej osoby we własnych treściach. Tak, możesz zrobić z tego biznes, a oto jak:

 1. Wybierz niszę które znasz. Gdy to zrobisz, możesz założyć stronę internetową, taką jak blog, skoncentrowaną na tej niszy. Gdy zaczniesz zyskiwać wpływ w wybranej społeczności dzięki tworzonym treściom, będziesz atrakcyjny jako potencjalny partner.
 2. Odszukiwać informacje do programów partnerskich różnych firm na Twoim rynku. Zdecyduj, od jakiego programu partnerskiego chcesz zacząć i dołącz do niego.
 3. Rozpocznij marketing produkty na Twojej stronie. Jednym z najpopularniejszych sposobów na zrobienie tego jest dodanie linków partnerskich do swojego posta, jednak możesz również umieszczać reklamy z programu partnerskiego na pasku bocznym i górnym banerze swojej witryny.
 4. Rozgałęziać się do większej liczby programów partnerskich i firm. Jeśli widzisz sukces na małą skalę, pomyśl o awansie i rozszerzeniu zasięgu na większe firmy. Po jakimś czasie będziesz miał własny biznes!
Rekommenderad:  Jak osiągnąć bieżące cele biznesowe dzięki Trade Marketingowi

Domowe firmy, które to zabijają

Jeśli nadal nie wierzysz, że możesz założyć dochodowy biznes we własnym domu, sprawdź te rzeczywiste przykłady domowych firm, które odniosły ogromny sukces.

Uzyskaj lepszy zwrot

To, co zaczęło się jako sfrustrowana kobieta próbująca leczyć swój chroniczny ból w dole pleców, przekształciło się w biznes wart milion dolarów, a wszystko to w zaciszu jej domowego biura w San Francisco. Katarzyna Kruk jest innowatorem Uzyskaj lepszy zwrot, orteza pleców mająca na celu poprawę postawy i pomoc w łagodzeniu przewlekłego bólu krzyża. Tworząc produkt, który odpowiadał jej potrzebom i zaspokajał potrzeby rynku, stworzyła firmę od podstaw, wszystko z domu. Teraz, po udanej kampanii na Kickstarterze, której udało się zebrać ponad $1.5 milionów, jej firma sprzedaje aparaty ortodontyczne na całym świecie i wciąż się rozwija.

EasyLunchboxy

Z wyjątkową perspektywą mamy, która stara się przyspieszyć i usprawnić codzienny obowiązek pakowania zdrowych obiadów dla swoich dzieci, Kelly’ego Lestera założył firmę tzw EasyLunchboxy. Zainspirowana japońską sztuką pakowania żywności, zwaną bento, ta pozostająca w domu mama nie tylko stworzyła świetny produkt do pakowania lunchu, aby rozwiązać swój problem; założyła wysoce dochodowy biznes, który rozmawiał z mamami na całym świecie, które odczuwały jej ból. Lester nadal prowadzi swój biznes całkowicie online i z domu, nawet po kilku latach i milionach zysków później.

I to nie koniec…

Czy kiedykolwiek słyszałeś o Spanx? Tak, nawet ten miliardowy biznes zaczął się od produktu stworzonego przez matkę czworga dzieci, która zaprojektowała wyroby pończosznicze we własnym domu. Stamtąd założycielka i matka czwórki dzieci Sara Blakely zyskał uznanie i sukces na całym świecie, a nawet był wspierany przez gwiazdy, takie jak Oprah. Obecnie Spanx jest jedną z największych firm produkujących wyroby pończosznicze na świecie i rozwija się od 20 lat.

Innym wielkim przykładem jest Aden i Anais, internetowy sklep z artykułami dla dzieci, który został założony przez matkę ze specyficzną potrzebą, która nie była zaspokajana w Stanach Zjednoczonych: muślinowymi kocykami do przewijania. Chociaż miała czworo dzieci, założycielka Raegan Moya-Jones założyła swoją firmę i nie zrezygnowała ze swojej pełnoetatowej pracy w The Economist, dopóki Aden & Anais nie osiągnęła $1 mln przychodów (co zajęło ponad cztery lata).

Wniosek

Jeśli jesteś gospodynią domową, mamą w domu lub po prostu kobietą, która cały dzień siedzi w domu, nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć własny biznes. W dzisiejszych czasach może to być tak proste, jak założenie sklepu internetowego i sprzedaż produktów pochodzących z dowolnego miejsca na świecie w zaciszu własnego domu. Możesz nawet rozpocząć działalność gospodarczą, oferując usługi, konsultując się z klientami lub promując produkty innych osób. Mamy nadzieję, że nasza lista pomysłów na biznes dla kobiet w domu pomogła Ci znaleźć ścieżkę, którą chcesz podążać. Wykorzystaj unikalną wiedzę zdobytą podczas ciężkiej pracy w domu na swoją korzyść; możesz być następnym Spanxem!

Table of Contents