Ponad 10 aplikacji do blokowania aplikacji na PC / Laptop Aby być bezpiecznym

Aplikacja do blokowania aplikacji na PC / Laptop – Musiałeś się denerwować z powodu osoby, która nagle skorzystała z twojego komputera lub komputera i popsuła pracę lub grę, w które grasz, aby uzyskać najwyższą rangę.

Ale teraz możesz temu zapobiec, chroniąc komputer za pomocą hasła. Możesz zablokować żądaną aplikację na komputerze lub komputerze za pomocą hasła.

Ta aplikacja jest idealna dla tych z was, którzy mają zawody, takie jak operatorzy nauczycieli, administratorzy itp., Którzy nie pozwalają tylko nikomu na dostęp do aplikacji lub programu na komputerze.

Aplikacja do blokowania aplikacji na PC / Laptop

Niektóre z poniższych aplikacji można zainstalować na komputerze lub komputerze. W ten sposób nie musisz się już martwić, jeśli tylko ktoś otworzy aplikację. Musisz tylko zachować poufność hasła ustawionego w aplikacji, nie informuj o tym innych. Oto 10 zalecanych aplikacji do blokowania aplikacji na komputery PC, których można używać na komputerze.

1. Applocker

Aplikacja blokady aplikacji na PC

Applocker jest bardzo przydatny dla rodziców, którzy chcą ograniczyć dzieciom korzystanie z komputerów. Ta aplikacja może być również używana do obsługi niektórych aplikacji, do których inni nie mogą uzyskać dostępu. Za pomocą tej aplikacji AppLocker można łatwo blokować aplikacje na komputerze. Ponadto aplikacja ta może działać na wszystkich systemach operacyjnych Windows.

2. GiliSoft Exe Lock

Aplikacja blokady aplikacji na PC

GiliSoft ExeLock to aplikacja, która może chronić aplikacje znajdujące się na komputerze Windows Ty Korzystając z tej aplikacji, możesz zablokować każdy plik .exe (wykonywalny) na twoim komputerze.

Aby nikt nie mógł uruchomić aplikacji, jeśli nie zna hasła. Ta aplikacja obsługuje wszystkie pliki wykonywalne na komputerze PC, zarówno w wersji 32-bitowej, jak i 64-bitowej. Aby móc zablokować aplikację, wystarczy przeciągnąć i upuścić ją w pliku wykonywalnym.

3. Smart PC Locker Pro

Aplikacja blokady aplikacji na PC

Smart PC Locker Pro to aplikacja, do której można uzyskać dostęp za darmo i jest praktyczna. Ta aplikacja jest dostępna tylko w systemie operacyjnym Windows. Smart PC Locker Pro znajduje się w kategorii aplikacji bezpieczeństwa z podkategoriami, a mianowicie Blokerami i Kontrolą dostępu, i został stworzony przez firmę NoVirusThanks.

Za pomocą tej aplikacji można łatwo zabezpieczyć i zablokować aplikacje znajdujące się na komputerze.

4. Kaka Exock

Aplikacja blokady aplikacji na PC

Aplikacja Kaka ExeLock może zabezpieczyć pliki .exe, które są już zainstalowane na komputerze za pomocą hasła. Ta aplikacja utworzy kopię zapasową chronionego pliku .exe w pliku z rozszerzeniem .bak, dzięki czemu główny plik pliku .exe pozostanie bezpieczny.

5. Bezpłatna blokada exe

Aplikacja do blokowania aplikacji na PC / Laptop

Ta darmowa aplikacja ExeLock ma najlepsze funkcje blokowania aplikacji na twoim komputerze. Niektóre z tych funkcji są jak blokowanie różnych programów wykonywalnych (.exe) na komputerze, blokowanie aplikacji za pomocą hasła, blokowanie aplikacji za pomocą 2 tryb szyfrowania i można wykonać kopię zapasową i uruchomić z menu.

Ta aplikacja może działać dobrze w systemie operacyjnym Windows, zaczynając od Windows XP do Windows 10. Jak wspomniano wcześniej, ta aplikacja blokuje aplikację 2 tryb szyfrowania. Tryby szyfrowania to Priorytet prędkości (szybszy, ale nieskompresowany) i Priorytet bezpieczeństwa (wolniejszy, bezpieczniejszy i skompresowany).

6. Hasło do drzwi

Aplikacja blokady aplikacji na PC

Korzystając z tej aplikacji, możesz zabezpieczyć dostęp przed aplikacjami, które są już zainstalowane na komputerze oraz wszystkimi aplikacjami i narzędziami Windows który zawiera informacje, które musisz zabezpieczyć przed dostępem innych.

Ta aplikacja poprosi Cię o zainstalowanie i określenie domyślnego hasła lub hasła, które musisz pamiętać, aby ustawić je w panelu konfiguracji hasła. Oprócz tego hasło będzie standardowym hasłem dla aplikacji lub programu, który będzie chroniony.

Jeśli chcesz zastosować inne hasło do każdej chronionej aplikacji, możesz to zrobić. Sztuka polega na tym, że wystarczy skonfigurować nowe hasło dla każdej aplikacji, którą będziesz chronić.

7. Empatia

Aplikacja blokady aplikacji na PC

Empathy jest jedną z użytecznych aplikacji, specjalnie do ochrony plików z rozszerzeniem .Exe (wykonywalny) za pomocą hasła (hasła). Zaletą tej aplikacji jest to, że pliki, które zostały zabezpieczone hasłem przy użyciu tej aplikacji, to nadal są chronione. Nawet jeśli aplikacja została przeniesiona w inne miejsce, na przykład przejdź do systemu operacyjnego windows drugi.

Możesz użyć tej aplikacji do łatwego blokowania aplikacji znajdujących się na twoim komputerze. Musisz nie zapomnieć hasła skonfigurowanego do zabezpieczenia aplikacji.

8. Chroń Exe

Aplikacja do blokowania aplikacji na PC / Laptop Windows

Aplikacja Protect Exe jest również prawie taka sama jak aplikacja Empathy, ponieważ ta aplikacja oferuje również funkcje prawie takie same jak aplikacja. To, co odróżnia ją od aplikacji Empathy, to działanie tej aplikacji wykorzystującej 256-bitowe szyfrowanie twofish dla każdej aplikacji, która ma być chroniona.

Zaletą tej aplikacji jest to, że nie można wyłączyć aplikacji Protect Exe za pomocą menedżera taksów, ta aplikacja również nie działa w tle, a ta aplikacja zapewnia kopię zapasową wybranego pliku, jeśli w dowolnym momencie zapomnisz hasła. Ta aplikacja jest idealna dla tych, którzy chcą chronić aplikację lub plik, który chcesz zablokować.

9. Moje oprogramowanie LockBox

Moje oprogramowanie LockBox

Inną aplikacją przydatną do blokowania aplikacji na komputerze lub komputerze jest oprogramowanie My LockBox. Aby móc zablokować aplikację na komputerze, musisz najpierw zainstalować tę aplikację na swoim komputerze. Jeśli jest już zainstalowany, możesz uruchomić aplikację w systemie operacyjnym. Następnie możesz ustawić hasło, które będzie używane do blokowania lub ochrony aplikacji na twoim komputerze.

10. Smart-X AppLocker

Moje oprogramowanie LockBox

Ostatnią aplikacją, która może blokować aplikacje na komputery PC jest Smart-X AppLocker. Ta aplikacja może zabezpieczyć i poprawić wydajność na stacjach roboczych i serwerach terminali, uniemożliwiając wykonywanie chronionych aplikacji. Ta aplikacja może również uniemożliwić dostęp do wielu aplikacji z nazwami plików wykonywalnych.

Ta aplikacja zostanie skonfigurowana z Administratorem i będzie również ułatwiona przez proces, który można nazwać Czarną Listą, a ta aplikacja uniemożliwi wykonywanie niepożądanego procesu wykonywania.

Dlatego w artykule opisano 10 aplikacji blokujących aplikacje na komputery PC, które można zainstalować na komputerze. Mam nadzieję, że ten artykuł może Ci się przydać.