Ponad 11 najlepszych darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a w 2019 r. (Informacje prawne)

Oglądanie filmów i programów telewizyjnych na iPhonie to droga propozycja. Prawie wszystkie aplikacje oparte na subskrypcji w App Store zawierają nieuzasadnioną premię. Jeśli nie masz gotowej listy darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a, na zawsze będziesz zależny od aplikacji premium do oglądania najnowszych filmów i programów telewizyjnych. Potrzebą tej godziny jest poszukiwanie realnego bezpłatne, strumieniowe alternatywy, które są legalne także.

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Dlatego zestawiliśmy listę najlepsze darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a dzięki temu setki bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych na wyciągnięcie ręki. Po prostu zainstaluj je na iPhonie i iPadzie i możesz oglądać lub pobierać mnóstwo filmów / programów telewizyjnych.

Bez względu na to, czy Twoim ulubionym gatunkiem jest akcja, komedia, dramat, horror lub dokument, te niesamowite i W 100% legalne aplikacje na iPhone'a zadba o wszystkie twoje apetyty kinowe w podróży. Bez zbędnych ceregieli, zanurzmy się od razu.

11 najlepszych darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a w 2019 roku: lista Legal Edition

1) Viki

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Oferuje gigantyczne repozytorium międzynarodowych filmów i programów telewizyjnych z krajów takich jak Korea, Chiny, Indie, Japonia, Indie i Stany Zjednoczone, Viki króluje jako sprytna aplikacja, która również zapewnia napisy z darmowym streamingiem. Najlepsze jest to, że nie będą Cię denerwować inwazyjne reklamy, ponieważ spędzasz wiele godzin na tej super responsywnej aplikacji.

Ponadto, jeśli chcesz tylko przesyłać strumieniowo filmy z Hollywood, możesz to zrobić sortuj treści według kraju także. Miłośnicy starych seriali telewizyjnych mogą również pochłonąć klasyki, takie jak The Lucy Show, Ozzie and Harriet, The Beverly Hillbillies, Felix the Cat, The Lone Ranger itp. Z lekkomyślnym porzuceniem.

2) Przewijarka

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Jeśli masz wyjątkowy gust do streamingu archiwalne filmy i programy telewizyjne, więc Rewinder to pewny, nieskrępowany pomysł. Z eklektyczną kolekcją zawartość domeny publicznejRewind jest wypełniony po brzegi klasykami, które od lat zachwycają miłośników kina. Mówimy o zwykłej taryfie: Człowiek, który wiedział zbyt wiele, Three Stooges, 39 kroków Alfreda Hitchcocka i wszystko, co dotyczy Charliego Chaplina i Franka Sinatry.

Tak bardzo, twórcy Rewindera twierdzą, że mają największa biblioteka bezpłatnych filmów i programów telewizyjnych. Ponadto możesz także przesyłać strumieniowo mnóstwo legendarnych filmy dokumentalne z lat 40. i 50., które w przybliżeniu podsumowują ogólny etos tej eleganckiej aplikacji.

3) Viewster

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Czy jesteś zagorzałym entuzjastą anime, który chce znaleźć wiarygodne źródło wszystkich rzeczy z anime? Nie martw się więcej dla Viewster to zgrabna aplikacja na iPhone'a, która może zaspokoić Twoje Anime i Manga boli dzięki dedykowanym opcjom przesyłania strumieniowego. Ponadto użytkownicy mogą również oglądać filmy niezależne w programach telewizyjnych i filmy obcojęzyczne które trudno znaleźć gdzie indziej.

Jedynym minusem jest to, że Viewster zawiera reklamy zarówno na początku, jak i w połowie filmów. Ale jeśli chcesz oglądać niecodzienne kino, anime i niezależne filmy którego nie wydano teatralnie, Viewster to jedna z najlepszych bezpłatnych aplikacji filmowych na iPhone'a.

4) SnagFilms

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Z bogatą kolekcją ponad 5, 000 niezależnych filmów, filmów dokumentalnych, programów telewizyjnych które możesz przesyłać strumieniowo w drodze, SnagFilms to absolutna przyjemność dla uzależnionych od kina.

Numero nie ma powodu, dla którego SnagFilms jest na naszej liście najlepszych darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a, że ​​możesz oglądać popularne filmy dokumentalne i niezależne kino klejnoty, które trudno znaleźć na żadnej innej platformie.

5) Pluto TV

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Symulacja kwintesencji usługa telewizji kablowej dzięki przewodnikowi po kanałach Pluto TV jest dość osobliwością. Na początek, zamiast filmów / programów na żądanie, Pluto TV przesyła określone programy w ustalonych godzinach. Przewodnik jest podzielony na kategorie i starannie ułożone z kanałami oparte na różnych niszach.

Na przykład kategoria Memory Lane obejmuje kanały Klasyczne filmy, Filmy Drive-In, Mystery Science Theatre 3000, Shout TV i inne. Tak więc, jeśli jesteś fanem filmów noir lub starych klasyków, takich jak Sherlock Holmes: Terror by Night, The Castle of Fu Manchu itp., Pluto TV jest na wagę złota.

6) Vudu

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Jeśli od czasu do czasu jesteś w porządku z reklamami, oglądanie tysięcy darmowych filmów na Vudu staje się dziecinnie proste. Pamiętaj, że Vudu jest w zasadzie aplikacją premium. Ale jeśli po prostu przewiniesz do dołu strony głównej lub przeglądasz filmy za pomocą ZA DARMO Z REKLAMAMI Wytwórnia, czeka Cię czysta przyjemność.

Co więcej, te darmowe filmy są regularnie aktualizowana i przemierzaj mnóstwo gatunków przeznaczonych dla zróżnicowanej grupy widzów, którzy wypełniają aplikację, aby zaspokoić apetyt kina. Podsumowując, Vudu jest zdecydowanie jedną z najlepszych darmowych aplikacji filmowych dla użytkowników iPhone'a.

7) Popcornflix

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Popcornflix, konsekwentnie uważany za jedno miejsce docelowe przesyłania strumieniowego filmów na iPhone'a, oferuje bogatą kolekcję filmów, które są aktualizowane z każdą minutą, aby użytkownicy byli przywiązani do aplikacji. Sporting a bujny i schludny interfejs użytkownika z polecanymi filmami przewijanymi po stronie głównej, możesz przeglądać mnóstwo filmów według gatunku.

Nie wspominając o tym, że możesz pożerać oryginały Popcornflix oprócz popularnych filmów i nowych sekcji filmów. Najlepsza część to ty nie musisz się rejestrować lub zarejestruj się na stronie, aby przesyłać strumieniowo filmy. Słodkie!

8) Archiwum internetowe

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Jeśli lubisz filmy, to Internet Archive jest odpowiedni dla Ciebie. Z ogromna kolekcja starych filmów takich jak The Vagabond Charliego Chaplina, Guns of Navarone Gregory'ego Pecka i The 39 Steps Hitchcocka, Internet Archive zapewnia, że ​​jego katalog przeznaczony jest wyłącznie dla niszowej publiczności.

Do tego stopnia, że ​​może się poszczycić bajki, filmy noir i nieme w tym klasyki Charliego Chaplina, Trip to the Moon z 1902 roku i filmy Bustera Keatona.9) Filmy z domeny publicznej

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Z ponad 100 filmami, Public Domain Movies to kolejny archiwalne archiwum filmów na naszej liście najlepszych darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a. Możesz łatwo sortować klasyczne filmy według reżysera, aktora, roku wydania i gatunku.

Po raz kolejny filmy z domeny publicznej zaspokajają niszowe grono fanów i zawierają stare zachodnie klasyki, w których występują Gregory Peck, Charlie Chaplin, Abbott i Costello, Kirk Douglas.

10) Sony Crackle

 darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Dzięki stale zaktualizowana biblioteka filmów i seriali, Sony Crackle szybko stał się jedną z najlepszych darmowych aplikacji filmowych na iPhone'a w krótkim czasie. Chociaż interfejs użytkownika obsługuje przerywane reklamy, które są kompromisem dla bezpłatnych treści, ale tak jest ładnie usprawnione że twoje strumieniowanie nie będzie miało najmniejszego wpływu.

Możesz nie tylko oglądać najnowsze filmy i seriale, takie jak Jumanji 2, Aquaman, The Mule, Westworld, The Oath lub Snatch, ale także zanurz się w klasykach, takich jak Seinfeld, Married with Children, i in.

11) Tubi

darmowe aplikacje filmowe na iPhone'a

Aplikacja Tubi TV jest prawie identyczna z wersją na komputery stacjonarne zoptymalizowany dla iPhone / iPad i super łatwy w użyciu zbyt. Po wybraniu filmu do obejrzenia nastąpi przejście do strony opisu, na której wyświetlany jest jego gatunek, data premiery, ocena i czas trwania.

Ponadto wszystkie menu są dobrze zdefiniowane na samej górze strony głównej aplikacji, na której znajduje się lista polecanych filmów. Oczywiście istnieje pasek wyszukiwania znaleźć swoje ulubione filmy. Zdecydowanie warto zajrzeć!

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze darmowe strony do pobierania filmów

ZOBACZ TEŻ: 15+ najlepszych alternatywnych aplikacji ShowBox