Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

POPRAWKA: Błąd aktualizacji 0x80072ee7 włączony Windows 10

 • Windows 10 ma tendencję do wymuszania na tobie aktualizacji, więc naturalne jest, że jesteś jeszcze bardziej sfrustrowany, gdy Windows proces aktualizacji nie działa tak dobrze, jak zaplanowano.
 • Tym razem przygotowaliśmy kilka rozwiązań, które mogą pomóc w radzeniu sobie z kodem błędu aktualizacji 0x80072ee7 w Windows 10)
 • Uzyskaj dostęp do naszego dedykowanego Windows Zaktualizuj sekcję błędów, aby znaleźć ciekawsze artykuły na ten temat.
 • Ile problemów napotkałeś w ostatnim tygodniu? Co powiesz na ostatnie kilka miesięcy? Ilekroć poczujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy, odwiedź nasze szczegółowe informacje Windows 10 centrum błędów dla bardziej przydatnych artykułów.
 • Napraw błąd aktualizacji 0x80072ee7

  Windows Niesławne 10 problemów z aktualizacją to coś, z czym każdy użytkownik musi poradzić sobie przynajmniej raz. Byłoby idealnie, gdyby istniał tylko jeden problem, ponieważ na pewno znamy rozwiązanie.

  Tak jednak nie jest, ponieważ od czasu do czasu pojawiają się różne problemy z aktualizacją. W tym artykule omówimy coś wspólnego Windows Zaktualizuj problem związany z kod błędu 0x80072ee7.

  Ten problem może pojawić się w kilku sytuacjach, ale częściej podczas próby zainstalowania nowej ważnej aktualizacji dla Windows 10 (aktualizacja rocznicowa, aktualizacja twórcy itp.).

  Kod błędu 0x80072ee7 może powodować wiele problemów na komputerze. Mówiąc o tym błędzie, oto kilka typowych problemów zgłaszanych przez użytkowników:

 • Kod 0x80072ee7 Windows 10 sklep – Według użytkowników ten błąd może pojawić się podczas próby uruchomienia Windows Sklep. Jeśli napotkasz ten problem, napraw uszkodzone pliki i sprawdź, czy to działa.
 • 0x80072ee7 Windows Aktualizować – Ten problem może pojawić się podczas próby uruchomienia Windows Aktualizować. W takim przypadku upewnij się, że wymagane usługi są włączone i działają poprawnie. Alternatywnie możesz biegać Windows Zaktualizuj skrypt restartu, aby zrestartować te usługi.
 • Windows Błąd aktualizacji 10 0x80072ee7 – Ten błąd może pojawić się podczas próby aktualizacji do najnowszej wersji Windows. Może to wynikać z działania programu antywirusowego, dlatego należy go wyłączyć. W najgorszym przypadku może być nawet konieczne odinstalowanie programu antywirusowego.
 • Windows 10 Błąd narzędzia do tworzenia nośników 0x80072ee7 – Według użytkowników ten błąd może pojawić się nawet podczas korzystania z narzędzia do tworzenia multimediów. Aby to naprawić, spróbuj edytować plik hosts i sprawdź, czy to pomoże.
 • Więc jeśli ostatnio napotkałeś te problemy, należy je rozwiązać tak szybko, jak to możliwe, instalując ważne aktualizacje Windows 10 jest wysoce zalecane.

  Szukasz najlepszego narzędzia do naprawy Windows problemy z aktualizacją? Oto najlepsze opcje.

  Jak mogę naprawić błąd aktualizacji 0x80072ee7 włączony Windows 10?

  1. Zmień adres serwera DNS

  Według forów społeczności Microsoft zmiana adresu serwera DNS jest rozwiązaniem, które okazało się przydatne dla większości użytkowników.

  Więc to jest rozwiązanie, które najpierw wypróbujemy. Oto co powinieneś zrobić:

  1. Iść Windows Szukaj, rodzaj panel sterowaniai otwórz Panel sterowania.Windows  10 błąd aktualizacji
  2. Iść Sieci i współdzielone zasobyi kliknij Zmień ustawienia adaptera z lewego panelu.Windows  10 Błąd narzędzia tworzenia mediów
  3. Wybierz aktualnie używaną sieć, kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Nieruchomości.Kod 0x80072ee7 Windows 10 sklep
  4. Przewiń w dół do Wersja protokołu internetowego 4 (TCP / IPv4)i wybierz Nieruchomości.
  5. Teraz wybierz Użyj następujących adresów serwera DNS
  6. Wprowadź następujące wartości: serwer DNS – 8.8.8.8 i alternatywa serwer DNS – 8.8.4.4
  7. Zapisz zmiany i uruchom ponownie komputer

  Teraz spróbuj zaktualizować Windows 10 ponownie, jeśli problem będzie się powtarzał, wypróbuj niektóre z poniższych rozwiązań.

  Nie możesz uzyskać dostępu do serwera DNS? Oto, co zrobić w kilku prostych krokach!

  2. Uruchom skanowanie SFC

  Windows 10 (i wszelkie wcześniej wydane wersje Windows, również) ma wbudowane narzędzie do sprawdzania błędów o nazwie skanowanie SFC. To narzędzie głęboko skanuje komputer w poszukiwaniu możliwych problemów, aby je rozwiązać.

  To narzędzie może być również przydatne do rozwiązania Windows Aktualizuj problemy

  Oto, co musisz zrobić, aby wykonać skanowanie SFC Windows 10:

  1. naciśnij Windows Klawisz + X aby otworzyć menu Win + X. Teraz wybierz Symbol sistema (administrator) z menu można także użyć PowerShell (administrator) jako alternatywa.Kod 0x80072ee7 Windows 10 sklep
  2. W typie wiersza poleceń sfc / scannow.Windows  10 Błąd narzędzia do tworzenia nośników 0x80072ee7
  3. Proces ten powinien potrwać kilka minut.
  4. Po zakończeniu zamknij sistema

  Jeśli skanowanie SFC nie działa lub nie możesz uruchomić skanowania SFC, możesz zamiast tego spróbować użyć skanowania DISM. Aby to zrobić, po prostu uruchom Symbol sistema jako administrator i uruchom DISM / Online / Cleaning Image / RestoreHealth Wysyłam.0x80072ee7 Windows Aktualizować

  Po zakończeniu skanowania DISM sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem będzie się powtarzał lub jeśli wcześniej nie można było uruchomić skanowania SFC, należy powtórzyć skanowanie SFC i sprawdzić, czy to pomoże.

  Dowiedz się więcej o File Checker od sistema czytając ten przewodnik.

  3. Uruchom skrypt WUReset

  Skrypt WUReset to skrypt niestandardowy zaprojektowany specjalnie do rozwiązywania problemów z aktualizacjami Windows 10)

  Ten skrypt wykonuje niektóre z najczęstszych rozwiązań Windows Zaktualizuj problemy, takie jak resetowanie Windows Proces aktualizacji, usunięcie folderu SoftwareDistribution itp.

  Dlatego oszczędza czas i wysiłek, ponieważ nie musisz sam wykonywać tych czynności.

  Aby dowiedzieć się więcej o skrypcie WURest i pobrać go, zobacz ten artykuł.

  4. Edytuj plik hosts

  Według użytkowników czasami kod błędu 0x80072ee7 może się pojawić, jeśli zmodyfikujesz plik hosta. Zgłoszono kilku użytkowników 0.0.0.0 Adresy IP w pliku hosta i według nich adresy te spowodowały problem.

  Aby rozwiązać problem, wystarczy usunąć lub skomentować te adresy, dodając symbol # na początku tego wiersza. Modyfikowanie pliku hosta może być trudne, dlatego zaleca się zachowanie ostrożności.

  Ponadto wielu użytkowników zgłosiło komunikat o odmowie dostępu podczas edycji pliku hosts. To nie jest duży problem i można go łatwo rozwiązać. Po naprawieniu pliku na hoście sprawdź, czy problem nadal występuje.

  5. Sprawdź swoje oprogramowanie antywirusowe

  W niektórych przypadkach kod błędu 0x80072ee7 może pojawić się, jeśli występuje problem z oprogramowaniem antywirusowym. Czasami twoje oprogramowanie antywirusowe może zakłócać twoje działanie sistema i wywołaj ten błąd.

  Aby rozwiązać problem, zaleca się wyłączenie niektórych funkcji antywirusowych i sprawdzenie, czy to pomoże. Jeśli to nie pomoże, możesz spróbować całkowicie wyłączyć swój program antywirusowy.

  Nawet jeśli wyłączysz program antywirusowy, Windows 10 pochodzi z Windows Defender, który działa jak domyślny program antywirusowy, więc nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo.

  Jeśli usunięcie oprogramowania antywirusowego rozwiązuje problem, możesz rozważyć przejście na inne rozwiązanie antywirusowe.

  Zabezpiecz się przed cyberatakami! Wybierz jedno z tych narzędzi antywirusowych z naszej imponującej listy!

  6. Upewnij się o tym Windows Usługi klienta DNS i usługi aktualizacji są uruchomione

  Czasami może pojawić się kod błędu 0x80072ee7, jeśli Windows Usługa aktualizacji nie działa. Wiele funkcji zależy od tej usługi, a jeśli usługa zostanie wyłączona, mogą wystąpić takie błędy.

  Możesz jednak rozwiązać problem, wykonując następujące kroki:

  1. naciśnij Windows Klawisz + R. I wejdź services.msc. naciśnij Wchodzić lub kliknij ok.Kod Windows 10 sklep
  2. Kiedy Usługi okno otwiera wyszukiwanie Windows Aktualizować i kliknij dwukrotnie, aby otworzyć jego właściwości.0x80072ee7 Windows Aktualizować
  3. Jeśli on Rozpocznij typ jest ustawione na Niepełnosprawnykoniecznie zmień to na Podręcznik lub dowolna inna wartość. Teraz kliknij Zastosować i ok aby zapisać zmianyWindows  10 błąd aktualizacji

  Po wykonaniu tej czynności sprawdź, czy problem został rozwiązany. Pamiętaj, że może być konieczne ponowne uruchomienie komputera, aby zastosować zmiany.

  Wielu użytkowników to zgłosiło Usługa klienta DNS może również powodować ten problem. Postępuj zgodnie z instrukcjami powyżej i włącz usługę klienta DNS.

  Gdy to zrobisz, problem powinien zostać trwale rozwiązany.

  7. Usuń problematyczne aplikacje

  Czasami aplikacje innych firm mogą zakłócać twoje działanie sistema i porusz ten problem. W rzeczywistości kilku użytkowników zgłosiło, że ten problem spowodował pewne oprogramowanie do czyszczenia rejestru.

  Aby rozwiązać problem, musisz znaleźć problematyczną aplikację i usunąć ją ręcznie. Istnieje kilka sposobów na usunięcie aplikacji, ale najlepszym sposobem jest użycie oprogramowania do odinstalowywania.

  Jeśli nie jesteś zaznajomiony, oprogramowanie dezinstalacyjne to specjalna aplikacja, która może usunąć dowolny program, wraz z jego plikami i wpisami rejestru, z komputera.

  Jeśli chcesz całkowicie usunąć określoną aplikację z komputera, najlepszym rozwiązaniem może być odinstalowanie oprogramowania.

  Istnieje wiele świetnych aplikacji do odinstalowania, ale jedna z nich jest najlepsza Deinstalator IOBit, więc zalecamy wypróbowanie go. Po znalezieniu i usunięciu problematycznej aplikacji sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  Szukasz najlepszego narzędzia do odinstalowywania? Nie szukaj dalej! Sprawdź naszą nową listę!

  8. Zmień uprawnienia rejestracyjne

  Według użytkowników czasami ich rejestr może nie być poprawnie skonfigurowany, co może powodować pojawienie się tego problemu. Aby rozwiązać problem, musisz zmienić niektóre uprawnienia, wykonując następujące kroki:

  1. naciśnij Windows Klawisz + R. I wejdź regedit. naciśnij Wchodzić lub kliknij ok.Windows  Aktualizować
  2. W lewym okienku przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetServicesTcpip. Prawy przycisk myszy Tcpip i wybierz Uprawnienia z menuWindows  Błąd aktualizacji 10 0x80072ee7
  3. Kliknij zaawansowane.
  4. Czek Zastąp wszystkie wpisy uprawnień do obiektów podrzędnych opcję i kliknij Zastosować i ok aby zapisać zmianyWindows  10 Błąd narzędzia tworzenia mediów

  Po wykonaniu tej czynności sprawdź, czy problem został rozwiązany.

  Nie możesz uzyskać dostępu do Edytora rejestru? Rzeczy nie są tak przerażające, jak się wydają. Zapoznaj się z tym przewodnikiem i szybko rozwiąż problem.

  To wszystko, mamy nadzieję, że przynajmniej jedno z tych rozwiązań pomogło ci rozwiązać kod błędu 0x80072ee7 w Windows 10. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj nam znać w komentarzach poniżej.

  Często zadawane pytania: Więcej informacji o błędach aktualizacji można znaleźć na stronie Windows 10

 • Jak naprawić błąd 0x80072ee7?
 • Aby naprawić błąd 0x80072ee7, możesz zmienić adres serwera DNS, rozpocząć skanowanie SFC, uruchomić skrypt WUReset lub sprawdzić, czy oprogramowanie antywirusowe nie zakłóca sistema.

  Szczegółowe kroki można znaleźć w powyższych procedurach.

 • Jaki jest kod błędu 0x80072ee7 w Windows 10?
 • Jest to kod błędu, który może pojawić się w różnych sytuacjach, ale częściej, gdy próbujesz zainstalować nową ważną aktualizację Windows 10)

 • Ponieważ to ja Windows Aktualizacja nie działa?
 • Aby upewnić się, że zidentyfikujesz sprawcę, uruchom wbudowane narzędzie do rozwiązywania problemów. Ponownie uruchamia Windows Odśwież usługę i wyczyść pamięć podręczną, aby mieć dużą szansę na rozwiązanie problemu.

  Jeśli narzędzie do rozwiązywania problemów zatrzyma się przed ukończeniem procesu, napraw je za pomocą tego kompleksowego przewodnika.

  Od redaktora Note: Ten post został pierwotnie opublikowany w czerwcu 2018 r. I od tego czasu został całkowicie odnowiony i zaktualizowany, aby zapewnić świeżość, precyzję i kompleksowość.

  Table of Contents