Poprawka: brelok iCloud nie działa w przeglądarce Safari

Tryb przeglądania prywatnego Wiadomość iPhone

Jeśli używasz pęku kluczy iCloud do zapisywania nazw kont i haseł do stron internetowych, logowanie do ulubionych stron jest dziecinnie proste. Nie musisz pamiętać ton haseł i możesz używać pęku kluczy iCloud na swoich urządzeniach. To fantastyczna oszczędność czasu, z wyjątkiem sytuacji, gdy brelok iCloud nie działa. Jeśli utkniesz i jeśli Safari nie wypełnia automatycznie informacji o koncie lub danych karty kredytowej, wypróbuj kilka rzeczy.

Ustawienia autouzupełniania i przeglądania prywatnego

Po pierwsze, upewnij się, że opcje autouzupełniania są włączone i że nie masz włączonego prywatnego przeglądania w Safari.

Na iPhonie lub iPadzie

Otworzyć Ustawienia na iPhonie lub iPadzie, a następnie wykonaj następujące czynności, aby sprawdzić opcje autouzupełniania.

1) W Ustawieniach wybierz Hasła i konta.

2) Kran Autouzupełnianie Hasła.

3) Upewnij się, że Hasła autouzupełniania przełącznik jest włączony i to Brelok iCloud sprawdzone.

Hasło iPhone Ustawienia Autouzupełnianie

Aby wyświetlić szczegóły informacji kontaktowych autouzupełniania i włączyć karty kredytowe, wykonaj następujące kroki.

1) W Ustawieniach wybierz Safari.

2) W obszarze Ogólne dotknij Autouzupełnianie.

3) Włącz przełączniki dla Skorzystaj z danych kontaktowych i Karty kredytowe. Możesz wyświetlić szczegóły używane, dotykając Moje informacje i Zapisane karty kredytowe.

Safari iPhone Ustawienia Autouzupełnianie

4) Otwórz Safari i upewnij się, że nie korzystasz z prywatnego przeglądania. Safari nie zapisuje informacji autouzupełniania, jeśli tak jest. Możesz sprawdzić, czy masz włączone prywatne przeglądanie, jeśli pasek nawigacyjny jest czarny. A po dotknięciu Zakładki przycisk, zobaczysz to Prywatny jest podświetlony. Kran Prywatny aby to wyłączyć.

Safari iPhone - prywatne przeglądanie

Na Macu

Na komputerze Mac otwórz Safari a następnie wykonaj następujące kroki, aby sprawdzić automatyczne wypełnianie i prywatne przeglądanie.

1) Kliknij Safari > Preferencje z paska menu.

2) Wybierz Autouzupełnianie patka.

3) Być pewnym że Nazwy użytkowników i hasła i Karty kredytowe oba są sprawdzane. Możesz kliknąć Edytować przycisk obok każdego z nich, aby wyświetlić szczegóły w razie potrzeby.

Autouzupełnianie ustawień Safari Mac

4) Podobnie jak w iOS, dane autouzupełniania nie zostaną zapisane, jeśli korzystasz z prywatnego przeglądania i możesz stwierdzić, czy korzystasz z ciemny pasek nawigacyjny. Wystarczy zamknąć to okno i ponownie otworzyć bez prywatnego przeglądania.

Safari Mac prywatne przeglądanie

Jeśli Safari nie zapisze hasła w odwiedzanej witrynie, pamiętaj, że niektóre witryny wymagają, aby hasła nie były zapisywane.

Podsumowując

Jeśli masz problemy z Autouzupełnianie pęku kluczy iCloud dane konta lub karty kredytowe, mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci to naprawić.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz, jak wyświetlić hasła pęku kluczy iCloud na telefonie iPhone, iPadzie i komputerze Mac.