Poprawka – iPad nie będzie aktualizowany

Poprawka - iPad nie będzie aktualizowany 1

Z każdą aktualizacją użytkownicy iPada mogą korzystać z funkcji, na które czekali. Aktualizacje zwykle oznaczają w końcu usunięcie problemów, z którymi musiałeś sobie poradzić od dłuższego czasu, ale nie zawsze tak jest.

Niestety aktualizacje nie zawsze przynoszą promienie słoneczne i lizaki. Jeśli zauważysz, że Twój iPad nie aktualizuje się, możesz wypróbować kilka przydatnych wskazówek.

Podstawowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów z iPadem, który nie zostanie zaktualizowany

Zanim przejdziesz do skomplikowanych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, wypróbuj te podstawowe, ale przydatne wskazówki.

Uruchom ponownie iPada – Jest to wskazówka, o której pewnie pomyślałeś najpierw, ale uważała, że ​​była zbyt podstawowa. Zdziwisz się, jak przydatne jest ponowne uruchomienie urządzenia. Uśpienie iPada nie wystarczy, musisz go wyłączyć i włączyć ponownie. Naciśnij pojedynczy przycisk znajdujący się w prawym górnym rogu iPada, gdy helo jest w trybie pionowym. Uruchom ponownie router – Jest mało prawdopodobne, że to twój router będzie przyczyną problemu, ale wciąż jest to możliwe. Wyłącz router i pozostaw go na co najmniej minutę. Po całkowitym ponownym uruchomieniu uruchom ponownie. Upewnij się, że masz silne połączenie z Internetem – Może to zabrzmieć głupio, ale Twoje połączenie internetowe może się czasem nie powieść. Jeśli nie jest wystarczająco silny, może to wyjaśniać, dlaczego Twój iPad nie może zaktualizować aplikacji ani samego systemu operacyjnego. W takim przypadku możesz zadzwonić do swojego dostawcy Internetu, aby sprawdzić, czy to problem z jego strony. Niewystarczająca moc baterii – Aby móc aktualizować, bateria iPada musi wynosić co najmniej 50%. Aktualizacje zużyją dużą ilość energii, więc upewnij się, że iPad jest w pełni naładowany, aby być bezpiecznym.

Poprawka - iPad nie będzie aktualizowany 2

Inne możliwe poprawki

Spróbuj uruchomić aplikację – Z jakiegoś powodu aplikacja, którą próbujesz pobrać, utknęła. Proces instalacji został zatrzymany, ale na ekranie głównym widoczna jest ikona aplikacji. Aby przyspieszyć ten proces, dotknij ikony aplikacji, a zobaczysz, jak iPad powinien kontynuować instalację aplikacji. Zainstaluj ponownie aplikację – Jeśli aktualizacja, którą próbujesz zaktualizować, zawiera ważne informacje, utwórz kopię zapasową wszelkich informacji, których nie możesz utracić. Aby odinstalować aplikację, naciśnij długo aplikację i wybierz opcję Usuń aplikację.

Poprawka - iPad nie będzie aktualizowany 3

Gdy to zrobisz, odinstaluj aplikację, a następnie zainstaluj ją ponownie. Mamy nadzieję, że teraz będziesz mógł cieszyć się najnowszą wersją aplikacji.

Usuń niepotrzebny pliks – jeśli twój iPad nie ma wystarczającej ilości miejsca, nie zaktualizuje się, ponieważ nie ma gdzie umieścić plików. Aby zrobić więcej miejsca, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Pamięć iPada.

Poprawka - iPad nie będzie aktualizowany 4

U góry zobaczysz kolorowy wykres, który pokaże, co zajmuje miejsce do przechowywania. Możesz również odinstalować aplikację tutaj, wybierając ją i naciskając opcję Usuń aplikację na czerwono.

Wyloguj się z Apple ID

Inną możliwą poprawką jest wylogowanie, a następnie powrót do konta Apple ID. Aby się wylogować Apple ID, przejdź do:

Poprawka - iPad nie będzie aktualizowany 5

    Ustawienia Ogólne iTunes i App Store Stuknij w Apple Wybierz ID Wyloguj Wykonaj te same czynności, aby zalogować się ponownie

Wniosek

Możliwe jest również, że powodem, dla którego twój iPad nie aktualizuje się, jest niezgodność. W takim przypadku najlepiej jest wykorzystać to, co masz w pełni, lub możesz (jeśli pozwala na to Twój budżet) kupić nowsze urządzenie z systemem iOS, które nie spowoduje tego problemu. Którą metodę zamierzasz wypróbować jako pierwszą?