Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej…

Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej… 1

Biorąc pod uwagę wszystkie ekscytujące wydarzenia, które miały miejsce ostatnio w społeczności jailbreak, od checkra1n otrzymującego wsparcie dla Linuksa do nieosiągalnego jailbreaka będącego na krawędzi wdrożenia A12X-A13 na iOS 13.3, nigdy nie był lepszy czas na bycie więźniem.

W tym podsumowaniu omówimy wszystkie najnowsze poprawki jailbreak wydane od poniedziałku, 10 lutego do niedzieli, 16 lutego. Jak zwykle rozpoczniemy od rozmowy o naszych ulubionych wydaniach, a następnie podsumujemy resztę.

Nasze ulubione wydania w tym tygodniu

Antenowy 2 – $1.99

Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej… 2

Dla tych, którzy chcą więcej z paska stanu pod względem estetycznym, wprowadzono drobną modyfikację jailbreak Antenowy 2 pozwala pokolorować każdą z ikon i wskaźników paska stanu.

Antenowy 2 jest naszym ulubionym od dawna, a niedawno otrzymał wsparcie dla iOS 13. Ulepszenie działa tak samo dobrze jak oryginał i pomaga wybić jailbreakowi zestaw słuchawkowy z tłumu.

Możesz dowiedzieć się więcej o antenie 2 w naszej pełnej recenzji.

Appaze 2 – $1.99

Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej… 3

Dla osób, które lubią pewne ustawienia systemowe, które mają być zastosowane w określonych aplikacjach, takie jak maksymalna jasność w YouTube lub Rotation Lock w Safari, możesz spróbować nowego ulepszenia jailbreak o nazwie Appaze 2.

Appaze 2 działa, umożliwiając skonfigurowanie do 17 różnych ustawień systemowych dla poszczególnych aplikacji, co jest szczególnie przydatne dla osób zmieniających ustawienia, które chcą jak najwięcej ze swoich aplikacji.

Możesz dowiedzieć się więcej o Appaze 2 i jak to działa w naszej pełnej recenzji.

Castmary – ZA DARMO

Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej… 4

Przełącznik aplikacji iPhone'a jest bez wątpienia funkcjonalnym interfejsem umożliwiającym dostęp do ostatnio używanych aplikacji i zamykanie aplikacji działających w tle. Niestety nie wygląda tak dobrze, jak na iPadzie.

Castmary to nowa i darmowa poprawka jailbreak, która wprowadza iPhona w stylu gridu App Switcher na iPhone'a. Z 4×4 siatki aplikacji, możesz zobaczyć więcej na pierwszy rzut oka i wielozadaniowość lepiej niż wcześniej.

Możesz dowiedzieć się więcej o Castmary i jego działaniu w naszej pełnej recenzji.

VolumeLock – ZA DARMO

Poprawki tygodnia w Jailbreak: Appaze 2, Castmary, VolumeLock i więcej… 5

Jeśli masz preferowany poziom głośności do słuchania mediów, bez względu na to, czy jest to utwór, czy wideo, możesz być zaskoczony, gdy poziom głośności nagle wysadzi ci bębenki uszne od momentu, gdy spróbujesz słuchać czegoś w głośnym tłumie.

VolumeLock to nowa i darmowa modyfikacja jailbreak, która pozwala zablokować aktualny poziom głośności za pomocą prostego gestu. Dzięki niemu możesz upewnić się, że przypadkowa regulacja głośności nie uszkodzi twojego słuchu, a jest to po prostu miły dodatek do funkcji głośności w telefonie iPhone.

Możesz dowiedzieć się więcej o VolumeLock i jego działaniu w naszej pełnej recenzji.

Inne wydania w tym tygodniu

2Dock (iOS13): Dwupiętrowy dok na ekran główny (bezpłatny przez repozytorium BigBoss)

Appaze 2: Pozwala ustawić niestandardowe przełączniki głośności i jasności dla poszczególnych aplikacji i wiele więcej ($1.99 przez repozytorium Packix – recenzja)

CCViewCharge: Umożliwia sprawdzenie, czy urządzenie ładuje się z Control Center (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

ChatSpeaker: Mów swoje wiadomości zdalnie ($1.50 przez repozytorium Packix)

ColorMeCC: Pozwala pokolorować interfejs Control Center (bezpłatny przez repozytorium Packix – recenzja)

System kolorów: Pokoloruj tekst systemu i przełączniki przełączające (bezpłatnie przez repozytorium Twickd)

c0mebackf0lders: Zapobiega usuwaniu folderów na ekranie głównym (bezpłatnie przez repozytorium Twickd)

Dokuj: Skonfiguruj wygląd Doku na ekranie głównym (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss – recenzja)

Himiko 13: Umożliwia zamknięcie wszystkich aplikacji działających w tle za pomocą gestu SpringBoard ($2.49 przez repozytorium Packix)

JBPwn: Maybank: Pozwala ominąć wykrywanie jailbreak w aplikacji Maybank (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

ListSwitcher: Wprowadza iPhone App Switcher na iPhone'a (bezpłatnie przez repozytorium Twickd)

MailConfirm: Okno dialogowe potwierdzenia, które pojawia się przed wysłaniem wiadomości e-mail w aplikacji Mail (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

NoTouchVolumeHUD: Wyłącza możliwość dotykania i regulacji głośności HUD w iOS 13 (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

Noty: Umożliwia łatwe wyświetlanie powiadomień testowych (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

PokeFullCharge: Odtwarza dźwięk Pokémona z iPhone'a, gdy zostanie w pełni naładowany (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

RemoveThatLine2: Usuwa dolny pasek na pasku nawigacji (bezpłatnie przez repozytorium Twickd)

Safi: Daje mnóstwo opcji dostosowywania do twoich folderów (bezpłatnie przez repozytorium Twickd – recenzja)

SmartBundle: Pakiet inteligentnych poprawek Elias jailbreak ($2.99 przez repozytorium Packix)

Truecuts: Umożliwia uruchamianie wyzwalaczy automatyzacji Skrótów bez monitowania (bezpłatnie przez repozytorium BigBoss)

WACallButtonConfirm: Dodaje przycisk potwierdzenia do aplikacji WhatsApp podczas połączeń z innymi osobami (bezpłatnie przez repozytorium beta CydiaGeek)

Jakamoz: Wywołuje sygnał SOS z lampą błyskową LED iPhone'a za pośrednictwem ekranu wyłączania (bezpłatnie przez repozytorium Packix)

To tylko podsumowanie drobnych usprawnień w jailbreaku w tym tygodniu, ale bądź na bieżąco z iDB przez cały tydzień, aby być na bieżąco z nowościami, gdy się pojawią.

Jeśli szukasz więcej poprawek, zastanów się nad dodaniem do swojego urządzenia repozytoriów Cydia innych firm, aby rozszerzyć swój zakres i sprawdzić w zeszłym tygodniu podsumowanie poprawek w jailbreak na wypadek, gdybyś przegapił coś specjalnego. Mamy również kilka dedykowanych podsumowań, które pomogą Ci znaleźć fajne sposoby na ulepszenie urządzenia iOS zepsutym jail:

Osoby zainteresowane łamaniem więzienia mogą również znaleźć następujące tutoriale:

Jaka była twoja ulubiona poprawka jailbreak wydana w tym tygodniu? Udostępnij w sekcji komentarzy poniżej.