Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Poradnik dotyczący zmiany domeny w panelu C

Zmiana domeny i wybór odpowiedniej nazwy domeny to pierwszy krok, jaki należy podjąć, aby zbudować i stworzyć wirtualne środowisko dla biznesu lub wprowadzić firmę, co jest oczywiście bardzo ważne i może skutecznie przełożyć się na sukces, a nawet identyfikację każdego biznesu. Wybierając nazwę domeny, należy jednak pamiętać o kilku kluczowych kwestiach. Jeśli jednak czytasz ten artykuł z Pars Pack i niestety nie wybrałeś odpowiedniej nazwy dla swojej domeny, nie ma się czym martwić i możesz łatwo zmienić nazwę swojej domeny.

  • Zmień nazwę domeny

Zmień nazwę domena

Istnieją różne sposoby zmiany nazwy domeny, a najważniejsze z nich to zmiana domeny w Panelu C, Google Search Console, a nawet w WordPressa . Korzystając z tych trzech metod, możesz łatwo zmienić nazwę swojej domeny. Zmień to w tym artykule z Pars Pack, chcemy przedstawić Ci metodę zmiany nazwy domeny w środowisku C Panel, w którym możesz zmienić nazwę domeny, wykonując poniższe kroki. bądź z nami.

Wskazówki przed zmianą nazwy w panelu C

Uwaga 1: Podczas tego procesu pliki DNS, w tym MX, mogą zostać całkowicie usunięte. Dlatego też pierwszą rekomendacją i przypomnieniem, jakie zostanie Ci przekazane, jest wejście do Panelu C i utworzenie kopii zapasowej plików w Edytorze Strefy i Wpisie MX.

Uwaga 2: Po wykonaniu poniższych kroków adres e-mail Twojej witryny ulegnie zmianie. Załóżmy na przykład, że jeśli adres Twojej witryny internetowej zmieni się z twojadomena.net.au na mojadomena.net.au, adres e-mail Twojej witryny również zmieni się z [email protected] na [email protected].

Uwaga 3: Zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich plików, a następnie wykonanie poniższych kroków.

Jak zmienić nazwę domeny w panelu C?

Do tej części artykułu zapoznasz się z ważnymi i niezbędnymi punktami, a poniżej zapoznasz się z metodą zmiany nazwy domeny w C-Panelu. Łatwo się zmieniaj. Dlatego zaleca się, aby powyższe kroki wykonać spokojnie.

CZYTAĆ:  Recenzja panelu IG – zdobądź darmowych obserwujących i amp; Lubi | SMM

1- Najpierw wejdź do środowiska cpanel i zaloguj się do niego. Po wejściu do tego środowiska należy wybrać opcję Lista kont.

Jak zmienić nazwę domeny w panelu C

2. Na stronie, która się otworzy, kliknij ikonę +, a następnie kliknij frazę Modyfikuj konto u dołu.

zmodyfikuj swoje konto Cpanel

3- Teraz musisz wpisać nową nazwę domeny w tej sekcji w sekcji Domena podstawowa i upewnić się, że wprowadziłeś ją poprawnie.

domena podstawowa w panelu C

4. Po wpisaniu nowej nazwy domeny przewiń nieco w dół i kliknij „Zapisz”.

Bezpłatne pobieranie motywów WordPressPobierz motywy WordPress za darmoPobierz motywy WordPress za darmoPobierz zerowe motywy WordPresskurs udemy do pobrania za darmopobierz oprogramowanie XiaomiBezpłatne pobieranie motywów WordPresskurs Lyndy do pobrania za darmo