Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Potrzebuję teraz pieniędzy: 5 Sposoby oszczędzania i szybkiego zarabiania pieniędzy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Potrzebuję teraz pieniędzy: 5 Sposoby oszczędzania i szybkiego zarabiania pieniędzy

Nie wiem jak ty, ale ja byłem w sytuacji, w której potrzebowałem pieniędzy TERAZ. Czy to z powodu nieoczekiwanego rachunku medycznego, zwolnienia z pracy, czy też z powodu spowolnienia gospodarczego i braku pieniędzy, potrzeba szybkiej gotówki nie jest wyjątkowym problemem, z którym borykają się tylko nieliczni.

ośmielam się zgadywać ty też tam byłem. I możesz potrzebować szybkiej gotówki już teraz i zastanawiasz się, co możesz zrobić oprócz pożyczki osobistej, aby uzyskać pieniądze już teraz.

Jeśli potrzebujesz pieniędzy teraz, aby zapłacić za media, czynsz, wszelkie wydatki, a nawet kredyt hipoteczny, w tym artykule znajdziesz pomysły, jak szybko zdobyć dodatkową gotówkę.

W tym artykule omówię wiele sposobów szybkiego zarobienia pieniędzy na nieoczekiwany wydatek bez uzyskania pożyczki do wypłaty, pożyczki awaryjnej lub pożyczki krótkoterminowej.

Jak szybko zarobić pieniądze

Istnieje kilka świetnych sposobów szybkiego zarabiania pieniędzy, niektóre nawet tego samego dnia lub następnego dnia roboczego, w zależności od tego, co sprzedajesz lub robisz, aby szybko zarobić! W tym artykule przedstawiam opcje szybkiego zarabiania pieniędzy.

Niektóre sposoby na szybkie uzyskanie gotówki obejmują:

 1. Obniżenie rachunków i konsolidacja kart kredytowych
 2. Sprzedaje swoje używane towary
 3. Sprzedaż usługi
 4. Jazda w ramach usługi wspólnych przejazdów lub dostarczania żywności
 5. Wypożyczanie przedmiotów za gotówkę
 6. I więcej!

Wiem, że gdy jesteś w kropce, może to być przytłaczające, ale wspieramy Cię tymi pomysłami. Jestem pewien, że znajdziesz co najmniej jeden, który będzie świetną opcją, aby pomóc Ci związać koniec z końcem.

1. Obniżanie rachunków

Zanim przejdziemy do tego, jak możesz szybko zarabiać pieniądze, chcę podzielić się tym, jak możesz obniżyć niektóre rachunki, a nawet skonsolidować swoje karty kredytowe.

Poniżej znajduje się sześć opcji, jak obniżyć miesięczne rachunki!

Obniż swój czynsz

Czy wiesz, że możesz zwrócić się do wynajmującego o obniżenie miesięcznego czynszu? Na pewno możesz! Ramit Sethi udzielił wywiadu dla CNBC o tym, jak obniżyć miesięczne rachunki, a oto, co miał do powiedzenia na temat obniżenia czynszu:

Aby zwiększyć swoje szanse, zaoferuj właścicielowi coś w zamian, mówi Sethi, na przykład podpisanie przedłużonej umowy najmu, rezygnację z miejsca parkingowego lub utrzymanie mieszkania bez dymu i zwierząt, nawet jeśli jest to dozwolone.

Według Sethiego, jeśli wejdziesz na spotkanie ze swoim właścicielem z myślą o nowym numerze czynszu i gotowym do negocjacji, będziesz miał większe szanse na wyjście z nową obniżoną opłatą czynszową.

Tylko dlatego, że podpisałeś umowę najmu na określoną liczbę miesięczną, nie oznacza, że ​​​​musisz pozostać przy tej stawce. Nie bój się podejść do właściciela – po prostu przyjdź przygotowany i gotowy do omówienia nowej miesięcznej opłaty za wynajem. Możesz być zaskoczony i wyjść ze spotkania po podpisaniu nowych dokumentów najmu!

Obniż swój rachunek za telefon komórkowy

Mój mąż i ja zmieniliśmy operatora telefonii komórkowej i otrzymaliśmy świetną ofertę na nowe telefony i miesięczny rachunek za usługi komórkowe.

Co zrobić, jeśli nie chcesz zmieniać dostawców lub nadal jesteś w trakcie spłacania telefonu i naprawdę nie możesz sobie na to pozwolić? Jakie masz opcje?

Według Sethiego, należy zadzwonić do swojego operatora telefonicznego i poprosić o rozmowę z działem utrzymania klienta. Powiedział, żeby się nie martwić, że twój plan telefoniczny zostanie anulowany. Powiedział, że twoje konto nigdy nie zostanie anulowane, chyba że zdecydujesz się je anulować.

Obniż swoje rachunki za kablówkę i Internet

Nie wiem jak wy, ale ja mógłbym zrezygnować z jednej lub dwóch usług przesyłania strumieniowego, aby co miesiąc oszczędzać pieniądze. Sprawdź, na których usługach przesyłania strumieniowego spędzasz najwięcej czasu i odetnij resztę. Zdziwiłbyś się, ile możesz wydać każdego miesiąca, aby mieć wiele opcji przesyłania strumieniowego.

Ale czy wiesz, że nie musisz na tym poprzestawać?

Rozważ połączenie usług kablowych i internetowych z tym samym dostawcą. Możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli obniżysz prędkość u tego samego dostawcy.

Porzuć lub obniż członkostwo w siłowni

Podobnie jak firmy telefonii komórkowej, siłownie chcą cię zamknąć. Możesz negocjować swoje miesięczne koszty w podobny sposób, jak w przypadku telefonu komórkowego.

Poszukaj informacji na temat tego, co Twoja siłownia oferuje nowym członkom, zadzwoń do kilku innych siłowni i uzyskaj ich oferty specjalne, a następnie przyjdź przygotowany do swojej obecnej siłowni z informacjami, które odkryłeś podczas swoich badań.

Rekommenderad:  Teraz możesz zobaczyć zawartość Netflix, która została niekompletnie pobrana

A może całkowicie anuluj karnet na siłownię. YouTube zawiera mnóstwo świetnych treści i programów treningowych, które możesz wykonywać w domu za darmo.

Obniż oprocentowanie karty kredytowej

Czasami możesz obniżyć RRSO u swojej firmy obsługującej karty kredytowe. RRSO oznacza roczną stopę oprocentowania i jest oprocentowaniem, jakie firma obsługująca karty kredytowe pobiera od Ciebie za wydanie pożyczonych pieniędzy.

Jeśli chcesz spędzić trochę czasu na rozmowie telefonicznej z wystawcą karty kredytowej i przeprowadzić trochę badań, jak wynegocjować niższą RRSO, Twoja firma wydająca kartę kredytową może po prostu słuchać!

Skonsoliduj zadłużenie karty kredytowej

Jeśli masz wiele kart kredytowych z długiem, możesz rozważyć konsolidację tego zadłużenia w jedną kartę kredytową o niskim oprocentowaniu.

Według Forbesa,

Możesz skonsolidować zadłużenie z tytułu kart kredytowych za pomocą kilku metod, ale wśród najbardziej popularnych są pożyczki osobiste, programy konsolidacji zadłużenia i być może najłatwiejsze i często najtańsze, 0% wstępne oferty RRSO z kart kredytowych z przeniesieniem salda.

Mówią dalej: „Pamiętaj, że twoja stopa procentowa jest prawdopodobnie określona przez okres pożyczki i twoją zdolność kredytową”.

Jeśli masz wysokie oprocentowanie obecnych kart i chcesz konkurencyjnych stóp procentowych, konsolidacja może być świetną opcją.

2. Sprzedaż towaru

Jest to jeden z najszybszych i najłatwiejszych sposobów szybkiego zarabiania pieniędzy i jestem gotów się założyć, że masz w domu przedmioty, które możesz sprzedać online za szybką gotówkę.

Jeśli potrzebujesz pomysłów na niechciane przedmioty, które możesz sprzedać, poniżej przedstawimy kilka opcji.

 • Buty
 • Odzież
 • Biżuteria
 • kamery
 • Konsole do gier
 • Tablet lub telefon w dobrym stanie
 • Meble
 • Książki
 • DVD
 • płyty CD
 • Rowery
 • Kolekcje monet
 • Instrumenty muzyczne
 • i wiele więcej!

Wystarczy rozejrzeć się po domu i wykazać się kreatywnością. Zdecyduj, z czym możesz się rozstać, co jest w dobrym stanie, a co inni chcieliby kupić i bum, szybka gotówka!

Gdzie sprzedawać towary

Jeśli uznałeś, że to dobry sposób na zdobycie gotówki, ale nie wiesz, co dalej, przyjrzyjmy się miejscom, w których można sprzedawać towary. Oto przegląd miejsc, w których można sprzedawać rzeczy online i osobiście za szybką gotówkę.

eBay

Zaryzykuję zgadywanie, że eBay wpadł Ci do głowy, gdy myślałeś o miejscach, w których możesz sprzedawać używane przedmioty. I to nie bez powodu; wiele osób nadal korzysta z serwisu eBay do kupowania i sprzedawania. To świetna strona do rozpoczęcia sprzedaży.

Facebook Rynek

Facebook Rynek to niezwykle popularny sposób na lokalną sprzedaż przedmiotów. Pomoże to obniżyć koszty lub problemy z wysyłką sprzedawanych przedmiotów. Zwykle w przypadku FB Marketplace kupujący przychodzą do Ciebie, aby dokonać zakupu, ale czasami możesz spotkać się w neutralnym miejscu, więc nie przychodzą do Twojego domu.

Amazon

Jeśli masz używane książki, płyty CD, DVD, artykuły sportowe i outdoorowe, a nawet używane (w dobrym stanie) zabawki, możesz je sprzedać na Amazon. Chociaż może nie jest to pierwsza witryna, o której myślisz, że sprzedaje używane towary, może to być dobra opcja.

Craigslist

Jestem pewien, że prawdopodobnie słyszałeś o Craigslist, ponieważ była to jedna z oryginalnych stron internetowych do kupowania i sprzedawania towarów i usług online i ma ogromną publiczność. Meble i elektronika dobrze sobie radzą w witrynie, podobnie jak mniejsze przedmioty, takie jak odzież, rowery i sprzęt sportowy. Nawet samochody są sprzedawane na platformie! Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak zarabiać na Craigslist.

Poszmarka

Jeśli masz delikatnie używane ubrania, buty, biżuterię, torebki, stroje kąpielowe, odzież dziecięcą i nie tylko, możesz spojrzeć na Poshmark jako opcję sprzedaży.

Etsy

Etsy to świetna opcja do sprzedaży przedmiotów vintage. Etsy to ogromny rynek ręcznie robionych, niepowtarzalnych, a nawet zabytkowych przedmiotów, który może otworzyć szerokie grono odbiorców na Twoje produkty na sprzedaż.

Wyprzedaże garażowe

Jeśli rozważasz sprzedaż lokalną, jestem pewien, że ta myśl pojawiła się jako opcja – i nie bez powodu! Wyprzedaże garażowe to wypróbowane i prawdziwe sposoby zarabiania pieniędzy na sprzedaży używanych przedmiotów znalezionych w domu. W zależności od Twojej lokalizacji i natężenia ruchu w pobliżu Twojego domu może to być świetny sposób na szybką sprzedaż przedmiotów.

Sklepy wysyłkowe

Te sklepy będą sprzedawać twoje przedmioty za ciebie i dawać ci część ceny sprzedaży. Zwykle specjalizują się w określonych przedmiotach, takich jak odzież, meble lub elektronika.

Pchle targi

Pchle targi to rynki, na których sprzedaje się szeroką gamę używanych i nowych przedmiotów po obniżonych cenach. To świetny sposób na sprzedaż używanych przedmiotów w weekendy lub święta osobom szukającym okazji.

Rekommenderad:  Apple blokuje teraz użytkownikom M1 Mac możliwość sideloadingu aplikacji na iPhone'a i iPada

3. Sprzedaż usługi

Oprócz sprzedaży używanych towarów, sprzedaż usługi to także świetny sposób na szybkie zarobienie pieniędzy na laptopie. Ale jakie usługi i gdzie możesz reklamować swoje usługi, oto jest pytanie, prawda? Przyjrzyjmy się temu poniżej!

Jakie usługi możesz zaoferować?

 • Pismo
 • Pomoc wirtualna
 • Projekt graficzny
 • Zarządzanie mediami społecznościowymi
 • projektowanie stron
 • Grafik do mediów społecznościowych
 • Zarządzanie pocztą e-mail
 • Kopiowanie
 • YouTube redaktor
 • Artysta głosowy
 • Fotografia
 • Wprowadzanie danych
 • Transkrypcja
 • Edytor podcastów
 • i więcej!

Gdzie sprzedawać swoje usługi online

Pięćrr

Fiverr to internetowy rynek, na którym freelancerzy oferują swoje usługi klientom na całym świecie. Fiverr oferuje szeroki zakres usług w różnych kategoriach, w tym pisanie, projektowanie graficzne, programowanie, edycję wideo i wiele innych.

Klienci mogą przeglądać usługi oferowane przez freelancerów (Ty!) i wynajmować ich w przystępnych cenach. Chociaż zazwyczaj zarabiasz mniej na tej witrynie niż na własnej witrynie, nie jest to tylko $5 na stronę koncertową. Niektórzy freelancerzy oferują swoje usługi w rozsądnych cenach i Ty też możesz to zrobić.

praca nadrzędna

praca nadrzędna to internetowa platforma dla freelancerów, która łączy firmy i osoby prywatne z freelancerami z całego świata. Upwork oferuje różne usługi w różnych kategoriach, w tym pisanie, tworzenie stron internetowych, projektowanie graficzne, marketing i inne.

Firmy każdej wielkości mogą publikować oferty pracy, przeglądać profile freelancerów i zatrudniać ich do swoich projektów. Freelancerzy mogą również zaprezentować swoje umiejętności i doświadczenie, aplikować na oferty pracy i budować swoje portfolio.

Czym Upwork różni się od Fiverr?

Fiverr to rynek, na którym freelancerzy tworzą listy usług, a firmy zwracają się do nich po swoją wiedzę.

W Upwork oferty są tworzone przez firmy, które chcą zatrudnić freelancerów do pracy. Możesz przeszukiwać dostępne koncerty i ubiegać się o pracę, która Cię interesuje.

Liczba osób na godzinę

Liczba osób na godzinę to ogólnoświatowa platforma, która łączy freelancerów z osobami poszukującymi pracy. Złożysz wniosek o zostanie freelancerem na stronie, a następnie utworzysz profil, wyszukasz projekty, a nawet wymienisz swoje umiejętności i koncerty osobom, które chcą zatrudnić.

Contena

Contena to strona dla niezależnych pisarzy szukających pisania koncertów. Aby dołączyć do tej witryny jako pisarz, musisz złożyć wniosek. Po zaakceptowaniu Contena zapewnia dostęp do tablicy ogłoszeń, powiadomień o ofertach e-mail, dostępu do bazy danych profili firm i nie tylko.

TextBroker

jak Contena, TextBroker umożliwia niezależnym pisarzom łączenie się z firmami potrzebującymi pisarzy. Gdy zostaniesz zaakceptowany na ich stronie, będziesz mógł przeglądać zadania pisemne i ubiegać się o napisanie treści dla firmy. Sprawdź nasz artykuł na temat pracy jako freelancer dla początkujących.

4. Zarabiaj pieniądze swoim samochodem

Jestem gotów się założyć, że słyszałeś o tym, jak ludzie mogą zarabiać na prowadzeniu swoich pojazdów. Jest to rozwijająca się branża i nie przewiduję, że zbankrutuje w najbliższym czasie! Jeśli już, to może dalej rosnąć. Dzięki temu możesz wskoczyć w szał i zarobić szybką gotówkę!

Niektóre ze sposobów, w jakie możesz wykorzystać swój samochód za gotówkę, to:

 • Dowożenie ludzi do iz miejsca, do którego muszą się udać
 • Dowóz jedzenia do domów klientów
 • Dostarczanie artykułów spożywczych do domów ludzi
 • Wynajmij samochód, gdy go nie używasz

Prowadzenie ludzi dookoła

Pomyśl o sobie jako o współczesnym taksówkarzu! Zarejestruj się przez Lyft Lub Ubera; aplikacje połączą Cię z klientami potrzebującymi przejazdu. Będziesz potrzebować ważnego prawa jazdy, mieć ukończone 21 lat i przejść kontrolę przeszłości.

Zanim zaczniesz, musisz przejść szkolenie, a Twój pojazd musi przejść przegląd. Jeśli jeździsz dla Lyft lub Uber, będziesz otrzymywać cotygodniowe wypłaty poprzez bezpośrednią wpłatę.

Dostarczaj jedzenie

Dostarczanie jedzenia do domów klientów staje się obecnie coraz bardziej popularne, szczególnie wśród tych, którzy nie mają niezawodnego transportu, aby odebrać posiłki lub osób, które chcą, aby dostawa była pod ich drzwi. Możesz pracować dla firm np Uber Eats Lub DrzwiDash jeśli jesteś zainteresowany tym sposobem na szybką gotówkę. Opłata tyRepłata za każdą dostawę może się różnić w zależności od czynników, takich jak przebyta odległość i pora dnia.

Dostarczanie artykułów spożywczych do domów szybko stało się bardzo popularną usługą, zwłaszcza wśród osób, które albo nie mogą robić zakupów spożywczych z powodu braku pojazdu lub złego stanu zdrowia, albo po prostu nienawidzą zakupów spożywczych.

Rekommenderad:  Poruszanie się po zagmatwanym świecie zduplikowanych kont Snapchat

Aby pracować, musisz przejść weryfikację Instakart. Po przejściu będziesz mógł zalogować się na stronie i wybrać oferty pracy. Będziesz robić zakupy spożywcze, a następnie dostarczać je pod drzwi klienta. Otrzymasz wypłatę co tydzień poprzez przelew bezpośredni.

Wynajmij samochód za gotówkę

Obejście to usługa car-sharingu, która umożliwia wynajmowanie pojazdu osobom potrzebującym transportu. Jako wynajmujący samochód w Getaround będziesz musiał podać podstawowe informacje o swoim samochodzie, takie jak jego marka i model, oraz przesłać kilka zdjęć.

Po zatwierdzeniu wystawiasz swój samochód na platformie, a następnie ustalasz cenę za wynajem. Będziesz mieć możliwość zatwierdzenia lub odrzucenia próśb o wynajem od potencjalnych najemców. Gdy ktoś wynajmie Twój samochód, będzie mógł go odblokować i uzyskać dostęp do kluczyków za pośrednictwem aplikacji Getaround. Otrzymasz płatność za każde wypożyczenie poprzez bezpośredni depozyt.

5. Wypożycz przedmioty za pieniądze

Czy nie jesteś tak podekscytowany wszystkimi sposobami szybkiego zarabiania pieniędzy? Oprócz sprzedawania towarów, usług lub używania samochodu do zarabiania pieniędzy, możesz także wynajmować swoje przedmioty za gotówkę! Czy wiesz, że oprócz wynajmu samochodu możesz wynająć dom, ziemię i nie tylko?

Zanurzmy się!

Dzierżawa Twojej ziemi

Czy wiesz, że obozowicze lubią wynajmować ziemię? Ma nazwę: Kemping Ogrodowy. Atutem jest bliskość takich udogodnień jak woda, prąd, łazienki. Tak więc wynajęcie podwórka będzie tak samo dobre, jak gdybyś miał ziemię gdzieś w lesie. Polecam sprawdzić Kamper domowy jeśli jesteś zainteresowany robieniem tego!

Wynajmowanie domu

Jestem pewien, że słyszałeś Airbnb do tego czasu. Jeśli nie, zasadniczo jest to strona, która pozwala wynająć dom lub po prostu prywatny pokój osobom na wakacjach. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą przebywać w hotelu na wakacjach lub potrzebują czegoś większego niż jeden pokój hotelowy. A jeśli masz możliwość wynajęcia pokoju lub całego domu, może to być doskonały sposób na zarabianie pieniędzy!

Wynajmij swoją łódź

Jeśli jesteś właścicielem łodzi i nie chcesz, aby Twoja łódź się zmarnowała, stojąc w doku, gdy jest nieużywana przez Ciebie, dlaczego nie wynająć jej? Wymeldować się BoatSetter i jak najszybciej zacznij wynajmować swoją łódź!

Wynajmij swój basen

Tak! Możesz nawet wynająć swój basen! Sprawdź witrynę Swimply zacząć wynajmować swój basen. Możesz wybrać swoją stawkę godzinową, a Swimply zapewnia nawet ubezpieczenie od wszelkich potencjalnych szkód.

Wynajmij swój samochód kempingowy

Jeśli posiadasz samochód kempingowy i nie mieszkasz w nim w pełnym wymiarze godzin, z pewnością jest wiele przestojów, w których możesz go wynająć! Wymeldować się RVShare Lub Rvezy zacząć wynajmować samochód kempingowy, gdy go nie używasz.

Sprawdź ten artykuł o tym, jak wynajmować za pieniądze, aby uzyskać jeszcze więcej świetnych pomysłów na to, co możesz wynająć za szybką gotówkę.

Podsumowanie: zarabiaj szybko

Myślę, że wszyscy możemy odnieść się do potrzeby szybkiej gotówki. Czasy stają się trudne, pojawiają się rachunki, ludzie są zwalniani, a potem musisz się spieszyć i szybko zarabiać pieniądze! Każdemu z nas może się to przytrafić w dowolnym momencie życia.

Kiedy i jeśli to się kiedykolwiek wydarzy, mam nadzieję, że wrócisz na tę stronę i zainspirujesz się i zachęcisz do wypróbowania jednej z tych czterech opcji szybkiego zarabiania pieniędzy i opcji obniżenia miesięcznych rachunków.

I, jak widziałeś, jest tak wiele świetnych sposobów na szybkie zarabianie pieniędzy i kto wie, może zamieni się to w biznes na zawsze!