Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

potwierdzić nowy spin-off serii

Najwyraźniej serie „The Walking Dead” i „Fear The Walking Dead” to za mało ani dla AMC, ani dla twórcy komiksu, który stanowi podstawę adaptacji, Roberta Kirkmana. Odmiana zgłaszała się intencje kanału, aby rozszerzyć ten wszechświat zombie, nawet gdy główna seria zdawała się dobiegać końca.

Oczywiście, jak we wszystkich tych przypadkach tajnych produkcji, nie ma żadnych szczegółów na temat fabuły, fabuły ani postaci, które będą się na nią składać, jednak Ed Carroll, który jest szefem operacji w AMC, powiedział, że w odniesieniu do tej serii „jest na to zdrowy apetyt” i co? „odbył dobrą liczbę rozmów z wieloma graczami w kosmosie”.

Motywacją tej nowej serii jest to, że wraz z postępem sezonu serial traci publiczność, a wraz z definitywnym odejściem Andrew Lincolna jako protagonisty Ricka Grimesa, widoki serialu dramatycznie spadły. Według Variety zarobki osiągnięte w czwartym kwartale 2018 r. były bardzo niskie w porównaniu z 2017 r.: zamknięcie roku ustalono na 72 mln dolarów, a za 2017 r. 145 mln dolarów.

Mówiąc o Andrew Lincolnie, wydaje się, że jego postać nie opuści uniwersum „The Walking Dead”, a przynajmniej jeszcze nie. Według Variety, oczekuje się, że Licoln będzie częścią niektórych z tych specjalnych programów, które posłużą jako rozwinięcie fabuły w tej nowej serii.

W budowie

Podczas rozmowy o statusie ekonomicznym kanału, Carroll zaawansowany że nowa seria jest już w fazie rozwoju i najwyraźniej nie będzie miała nic wspólnego z trylogią filmów telewizyjnych „The Walking Dead”, w której wystąpi Lincoln.

Na razie nie wiadomo, czy ten serial trafi do siatki programowej AMC, czy będzie emitowany na platformie streamingowej Hulu, z którą kanał ma podpisaną umowę dystrybucyjną.

Pewne jest to, że wszechświat zombie będzie nadal się rozszerzał jak epidemia, aby nadal wykorzystywać twórczość milionera Kirkmana.

Table of Contents