Potwierdzone! Jest nawet nowy Pocophone gotowy i niedługo zostanie wydany

Jeden z smartphones Najbardziej udany był Xiaomi Pocophone F1. Dzięki kilku unikalnym cechom łączy w sobie bardzo niski koszt z zestawem sprzętu o wysokiej wydajności.

Po tym wszystkim, co przyniósł ten smartfon, oczekiwano, że marka przyniesie następcę, zachowując cechy, które wyróżniały go wcześniej. To nalegało, aby tak się nie stało, ale teraz wszystko zostanie wyjaśnione. Marka ogłosiła już, że po drodze pojawi się nowy Pocophone.

Pocophone F2 Xiaomi Poco smartfon

Po drodze jest nowy Pocophone F2

W ostatnich tygodniach wzrosły plotki i możliwe pewności dotyczące nowego smartfona Xiaomi. Chińska marka przygotowywała się do nadejścia tej nowej propozycji, więc okazały się oczywiste. Najbardziej bezpośrednią z nich była rejestracja marki Poco i potwierdzenie, że ją wyda.

Było też kilka wskazań, albo przez Twitterlub w inny sposób, że ten nowy F2 będzie już przygotowywany. Były również oczywiste dowody na to, jak marka wprowadza na rynek nowy projekt tego sprzętu.

Teraz i jeszcze raz przez Twitter, nowa marka weszła na giełdę, aby ujawnić więcej informacji. Nazywa to drugim sezonem i jest oczywiste, o co chodzi. Mówimy o kolejnym smartfonie, który marka wypuści na rynek, pierwszym we własnym imieniu.

Nowy smartfon od Poco, nowej marki Xiaomi

W list otwarty swoim użytkownikom, Poco chciał podziękować wszystkim za ich zaangażowanie i zaangażowanie w uczynienie tej marki i jej smartfona liderem sprzedaży w tym segmencie rynku. Ujawniono także pracę wykonaną w celu stworzenia go w ten sposób.

Otworzyło to także drzwi do przyszłości marki. Wyjawił, że w ostatnich miesiącach jego wysiłki koncentrowały się na stworzeniu tego, co będzie jego następcą. Wyjaśnił pojawiające się sukcesy i porażki, aby dojść do czegoś, co według nich jest nową propozycją doskonałości.

Pozostaje więc poczekać trochę czasu, aż Poco, teraz niezależny, zaprezentuje następcę Pocophopne F1. Nic więcej nie wiadomo o tej przyszłej propozycji, ale oczekuje się, że podąży za linią poprzednika, biorąc pod uwagę jej sukces.